Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с високоговорителя, бръждене
#1

Здравейте,
Търсих дали има нещо говорено за този проблем във форума, но не успях да намеря и за това отварям нова тема, с надеждата някой да ми помогне със съвет.
От известно време (2-3 седмици) високоговорителят ми започна да бръжди. Това се проявява особено при тоновете в ниския регистър. Телефонът не е мокрен, ползвам протектор (удароустойчив на Samsung), който стърчи може би 3-4 милиметра от високоговорителя и като цяло пазя телефона. Единственото което ми идва на ум е, че са се събрали прах и мъхчета от носене в джоба, но видимо няма такива следи. Моля за съвет, ако някой се е сблъсквал с подобен проблем. Никак не ми се ще да се отваря телефона (все още е в гаранция), съдейки по мненията на хора които си изпатиха от сервизите, но...
Ще съм благодарен ако споделите опит!
Поздрави!
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-07-06, 15:15:18)badata написа:  Здравейте,
Търсих дали има нещо говорено за този проблем във форума, но не успях да намеря и за това отварям нова тема, с надеждата някой да ми помогне със съвет.
От известно време (2-3 седмици) високоговорителят ми започна да бръжди. Това се проявява особено при тоновете в ниския регистър. Телефонът не е мокрен, ползвам протектор (удароустойчив на Samsung), който стърчи може би 3-4 милиметра от високоговорителя и като цяло пазя телефона. Единственото което ми идва на ум е, че са се събрали прах и мъхчета от носене в джоба, но видимо няма такива следи. Моля за съвет, ако някой се е сблъсквал с подобен проблем. Никак не ми се ще да се отваря телефона (все още е в гаранция), съдейки по мненията на хора които си изпатиха от сервизите, но...
Ще съм благодарен ако споделите опит!
Поздрави!
Аз имах такъв проблем, измих го хубаво, изсъхна и се оправи.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Diego Armando за това мнение:
  • badata
Цитирай
#3

(2020-07-06, 15:29:21)Diego Armando написа:  Аз имах такъв проблем, измих го хубаво, изсъхна и се оправи.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Много ти благодаря за бързия отговор! Малко ме е страх да не прецакам нещо с това миене, ама ще пробвам  Big Grin
Цитирай
#4

(2020-07-06, 15:33:28)badata написа:  Много ти благодаря за бързия отговор! Малко ме е страх да не прецакам нещо с това миене, ама ще пробвам  Big Grin
Е аз си го мия редовно. Не го зареждай докато не изсъхне добре и известно време се чува странно, докато изсъхне. Да не се уплашиш.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Diego Armando за това мнение:
  • badata
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)