Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi Note 8 Pro MIUI 12 Global stable V12.0.0.4.QGGMIXM
#26

Цък
Тук са отговорили че на 17.09.20г редми ноут 8 про с ром QGGEUXM ще получи Miui 12.
[-] 1 потребител изказва благодарност на plamen3333 за това мнение:
  • brmkiller
Цитирай
Аксесоари
#27

(2020-08-11, 21:55:11)plamen3333 написа:  на 17.09.20г редми ноут 8 про с ром QGGEUXM ще получи Miui 12

То не останало...

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#28

(2020-08-11, 21:55:11)plamen3333 написа:  Цък
Тук са отговорили че на 17.09.20г редми ноут 8 про с ром QGGEUXM ще получи Miui 12.
Днес получих актуализация към MIUI 12 Global


Прикачени файлове Миниатюри
   

Redmi Note 8PRO
Цитирай
#29

Твоята е глобалната версия,ние чакаме за европейската версия
Цитирай
#30

Здравейте,нов потребител съм тук, днес получих v12.0.2.0 QGGMIXM, ако някой я е пробвал да сподели мнение, в момента съм със 11.0.5.0 и откакто го инстaлирах има доста бъгове и батерията пада страшно бързо,та струва ли си да инсталирам v12, извинявам се ако не трябва да питам тук.
Цитирай
#31

     Здравейте, получих новият ъпдейт, засега телефона работи прекрасно даже ми се струва една идея по бързо  Smile


Цитирай
#32

Здравейте,а някой да е получил 12-ката и за 8T официално?

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#33

Аз се върнах на добрата "стара" 9-ка...
Добра батерия, отлична камера...никакви бъгове...
Ще чакам докато излезе стабилна, изчистена от бъгове 12-ка!

Xiaomi Redmi Note 8 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Tharsis за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай
#34

Налична 12-ка вече и за Индонезийският ром,сега се тегли.

GP8P
Цитирай
#35

Имам редми нот 8 про,закупен от виваком,как да разбера с какъв Ром е,с момента съм с 11,но нещо бъгава като чели.Забива,трябва да го рестартирам,камера изключва сама...разни такива номера от скоро.
И 12 няма и това си е.
Регион България е за сега.
Цитирай
#36

(2020-08-17, 11:12:03)6murdi написа:  Имам редми нот 8 про,закупен от виваком,как да разбера с какъв Ром е,с момента съм с 11,но нещо бъгава като чели.Забива,трябва да го рестартирам,камера изключва сама...разни такива номера от скоро.
И 12 няма и това си е.
Регион България е за сега.
Здравей!
Влизаш в настройки -> всичко за телефона и пише Miui versio 11.0.3.0 това е версията.
 Във скоби имаш едни буквички (QGGEUXM) след третата буква показва какъв ти е Рома:
Eu - Европа
IN - Индия
MI - глобален ром
CH - Китай
RU - Русия
Извинявам се, ако съм пропуснал нещо.
[-] 2 потребители изказват благодарност на plamen3333 за това мнение:
  • 6murdi, Br1ce
Цитирай
#37

(2020-08-17, 21:58:43)plamen3333 написа:  Здравей!
Влизаш в настройки -> всичко за телефона и пише Miui versio 11.0.3.0 това е версията.
 Във скоби имаш едни буквички (QGGEUXM) след третата буква показва какъв ти е Рома:
Eu - Европа
IN - Индия
MI - глобален ром
CH - Китай
RU - Русия
Извинявам се, ако съм пропуснал нещо.

Благодаря Европа,ще се чака доста...
Цитирай
#38

Версията за Европа излезна Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на jorimafia за това мнение:
  • T1k
Цитирай
#39

Тегля я сега.. дано да са оправили проблемите от единайската.. но за съжаление от трите точки не може да се инсталира
Цитирай
#40

При мен 12 ката се появи днес към обед, смятах довечера да я инсталирам, но към 15 часа изчезна. Някой имал ли е подобен проблем и къде може да е причината за това?
Цитирай
#41

Може да е спряна при наличие на евентуални бъгове, до се изчака просто.

 
Цитирай
#42

Ха,и при мен същото,сега прочетох на колегата поста,проверих,но вече я нямаше,а сутринта се появи.И аз мислих след работа да я инсталирам.
Цитирай
#43

Аз я инсталирах и до сега не съм открил бъгове.
Ще разберем идните дни защо е изтеглена.
От тук можете да си я дръпнете.
Цък
Цитирай
#44

При мен не се получи. Никаква идея защо.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#45

Сефте... Не бързайте с ъпгрейда.
Цитирай
#46

Възможно ли е ако телефона е рутнат това да оказва влияние? Другите системни приложения се обновяват без проблем.
Цитирай
#47

Ето го моя файл (изтеглен сутринта) с който си ъпдийтнах телефона. Не съм сигурен дали може да го изтеглите и сложите в папката downloaded_rom и ъпдейта да се инсталира.

Но ето линк: Цък
Слагайте го само на V11.0.3.0 QGGEUXM

Не нося отговорност ако нещо се случи..

Ето линк и от групата в телеграм 
miui-blockota-begonia_eea_global-V11.0.3.0.QGGEUXM-V12.0.1.0.QGGEUXM-ed2497a900-10.0.zip

И Recovery ROM
miui_BEGONIAEEAGlobal_V12.0.1.0.QGGEUXM_e4d77d5d00_10.0.zip
Цитирай
#48

Май го пуснаха пробно като 10-ката първия път и го изтеглиха ъпдейта, за по-сигурно, да видят резултатите.

Android4e
[-] 1 потребител изказва благодарност на Android4e за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай
#49

Излезе отново ъпдейта. Падащите менюта са по удобни сега(лично мнение) ? Струва ми се че е малко по топъл телефона като цяло , държи се както преди. Не забелязвам промяна в работата му или лаг. Добре ми се вижда като цяло.
Цитирай
#50

При мен все още го няма,а вчера го имаше.Трябва ли да правя някакви допълнителни настройки?Рестартирах тел.но не,или трябва да се изчака още?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)