Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi Note 8 Pro MIUI 12 Global stable V12.0.0.4.QGGMIXM
#51

Аз ползвам AdGuard, докато работи не ми даваше актуализация. Спрях го, проверих и ми излезе.
Цитирай
Аксесоари
#52

Аз ползвам Касперски,но я бях спрял и след това пробвах,може би по-късно ще излезе,сега смених на регион България,но мисля,че това няма значение.Вчера си ми дойде,въпреки,че бях на Сингапур.
Цитирай
#53

Някой има ли идея защо през точките не може да се инсталира?
Цитирай
#54

Явно все още нещо не е както трябва да е.
Цитирай
#55

Ъпдейтнах, добре е. Камерата е върха, дисплеят е по наситен, работи гладко и тъча е перфектен. Засега съм доволен. Споделете впечатления.

Android4e
[-] 1 потребител изказва благодарност на Android4e за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай
#56

Защо не ми излиза ъпдейта
Цитирай
#57

(2020-08-25, 20:24:56)Android4e написа:  Ъпдейтнах, добре е. Камерата е върха, дисплеят е по наситен, работи гладко и тъча е перфектен. Засега съм доволен. Споделете впечатления.

Колега как го ъпдейтна от точките или си късметлия?
Цитирай
#58

И при теб ли го няма ъпдейта,а вчера сутринта го имах,а сега не иска да излиза.
Цитирай
#59

При мен също го няма. Може би има значение от оператора. Аз съм на Виваком и за сега няма, а вчера имаше.
Цитирай
#60

В същата ситуация съм.Но вчера като го имах,нямах възможност да го инсталирам,че бях на работа и по-късно изчезна.
Цитирай
#61

(2020-08-25, 16:41:16)vaskogrudov написа:  Аз ползвам Касперски,но я бях спрял и след това пробвах,може би по-късно ще излезе,сега смених на регион България,но мисля,че това няма значение.Вчера си ми дойде,въпреки,че бях на Сингапур.

За да не спамя темата: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1635829

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#62

Предполагам че спират "подписването" на ъпдейта. Вчера пробвах ръчно с интернет и без. Без интернет изписваше че трябва да имам включен wifi . Телефона определено работи по-добре. За батерия е рано да кажа, камерата снима по читаво, дисплея е по-наситен от към контраст(или на мен ми се вижда така),ползвам Bluetooth слушалка и сега е една идея по-добре от към скорост когато се ползва с wifi.
Търпение, предполагам че до края на семицата ще достигне до всички.
Цитирай
#63

Аз го получих автоматично, на Вива съм. Заслужава си чакането, телефонът е оптимизиран и работи идеално.

Android4e
Цитирай
#64

Камерата как се представя, спрямо А9 и А10?

Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#65

Най-накрая..


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#66

Последните два дни проверявам за ъпдейта на всеки час, най-сетне и при мен дойде.
Ще го пусна веднага, че да не вземе да изчезне, както ми се е случвало и при инсталацията на 11-ката.
Ще дам мнение и за по-късно. Smile

So uncivilized.
Цитирай
#67

+1 
единствената разлика е статус бара, анимациите иконите и чертата при фул скрин мод. и още някои опции
малко е по - шарено, луд на шарено се радва  Visslar
[-] 1 потребител изказва благодарност на vgz за това мнение:
  • martaka
Цитирай
#68

Най-много се радвам на оптимизацията на камерата. Снима безгрешно, а и батерията ми се струва, че държи повече. За дисплея и работата на телефона вече споделих. Заслужава си чакането, пак го казвам. Всичко работи добре.

Android4e
Цитирай
#69

Пристигна и при мен, инсталирах 12 ската и лично аз не останах доволен от нея. Рута изчезна и съответно приложенията които го изискват спряха да работят. Върна се гугалския дайлер и записите на разговори пропаднаха. TWRP то изчезна, bootloader a също се заключи. Лично аз съжалявам че я инсталирах, но това си е лично мое мнение.
Цитирай
#70

Мдааа...много шум за нищо.
А9-ката е доста по оптимизирана от А10 и MIUI12.
След 2 дена тест, понеже от А9 директно минах на А10 и миуи12 - камерата е малко по-зле от А9 (но по-добре от миуи11 с А10), батерията прави 8-9 часа сот, срещу 11-12 часа при А9...и с още 2-3 тъпотии дето не ми харесват - като ми остане малко свободно време, директно пак се връщам на добрата стара А9!
Изключвам всички актуализации, и не ме търсете за новотии!!! Big Grin

Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#71

Китайците не обмислят си и ъпгрейд на Андроид-а, или само интерфейса ще пипнат?
[-] 1 потребител изказва благодарност на Todor86 за това мнение:
  • pppetrov71
Цитирай
#72

(2020-08-28, 06:27:49)Todor86 написа:  ъпгрейд на Андроид

Като излезе официално Android 11 лека-полека и за него ще започнат да мислят,но засега той все още е в бета фаза.

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#73

Доколкото разбрах редми Ноте 8 про не е в списъка за андроид 11
Цитирай
#74

(2020-08-28, 06:27:49)Todor86 написа:  Китайците не обмислят си и ъпгрейд на Андроид-а, или само интерфейса ще пипнат?
то е с последния андроид какъв ъпгрейд

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Цитирай
#75

Да, не е излязла финалната версия, но другите компании вече имат "пътни карти" за предстоящите обновления. Затова питам, някой може да следи нещата по-изкъсо.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)