Темата е заключена
Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 1.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ Ясен е дизайна на кутията на OnePlus Nord
#1


 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • ronnie72
Аксесоари
#2

Интересно е дали новия дизайн ще е за всички модели или по-скоро само отличителна черта за Nord серията.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


#3

Интересно ми е каква ще е цената! Или пак ще се надценяват.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 
#4

Цената за Европа се очаква да е около €450.
https://www.androidcentral.com/oneplus-n...mera-setup

POCO F5 12/256 GB





#5

Такава глупост кутията да си промотираш, поне аз, не бях виждал досега.
[-] 11 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • Be6i4, Dowper, Harbinger, hsgrgs, MapTo_D, midor, OliQueenBG, Pelikana, vargala81, VikeZ, Wild bear
#6

@fifth_root така става като продукта ти е калпав, хвалиш се с опаковката. Която обикновенно секунди след отварянето и взимане на съдържанието бива захвърляна или в коша или в някое тъмо шкафче.
[-] 2 потребители изказват благодарност на ndsbg за това мнение:
  • fifth_root, Wild bear
#7

Поне е сигурно, че ще се прелага в България.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#8

Среден клас апарат със цена €450!!!Че за тази цена има апаратчета със SD865
[-] 3 потребители изказват благодарност на Wild bear за това мнение:
  • Dowper, fifth_root, Victormihov
#9

Разчитат на фенската си маса + софтуера, който предлагат. Ако това е достатъчно, ще продават. Ако не - отговорността е тяхна.

Cognosce te ipsum!
#10

Не е лошо телефончето, то в момента това е нормалната цена за апарат в среден към висок среден клас. На който не му се дават двойно кинти за oneplus 8 pro, това ще е добър вариант. Разумен маркетингов ход за мен.

Изпратено от моят HD1900 с помощта на Tapatalk
#11

Няма вече хубави смартфони, само простотии.
Изчерпаха се всички производители.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • fifth_root
#12

V60 е добър. Има всичко без високата честота на опресняване, която и без това не е оптимизирана още, и е на добра цена. Само дето няма къде да го видиш, камо ли купиш в Европа и е "малко" грамаден. Ще се минава на ябълка май - последното нещо, което някога съм си мислел, че ще направя.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Harbinger за това мнение:
  • Dowper
#13

Престаравате се май, като чели телефоните са най-големия проблем. И без това от нас нищо не зависи.

[Изображение: 757717.jpg]

https://mobilebulgaria.com/news/snimki-p...eplus-nord

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#14

(2020-07-08, 23:04:25)Harbinger написа:  V60 е добър. Има всичко без високата честота на опресняване, която и без това не е оптимизирана още, и е на добра цена. Само дето няма къде да го видиш, камо ли купиш в Европа и е "малко" грамаден. Ще се минава на ябълка май - последното нещо, което някога съм си мислел, че ще направя.
Ко му е доброто, нищо.
Ябълката е хубава, ама не е смартфон, а мултимедийно устройство.
Норд- още едно ненужно устройство на пазара, а ми говорят за замърсяване на околната среда със зарядни.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
#15

И кое не му е доброто? Освен високата честота на опресняване аз не се сещам за друго. Камера, батерия, звук са топ. Плосък дисплей с малък ноч, по-ниска цена от на базовия С20, а го превъзхожда почти във...всичко? Поддръжка на втори дисплей и писалка малко ли ти се виждат? Ако това не е добър телефон, то тая година няма такъв. Аз не виждам конкуренцията да е извадила нещо уау, само ултра високи цени и толкоз.
[-] 3 потребители изказват благодарност на Harbinger за това мнение:
  • fifth_root, vargala81, whitehart
#16

Не е нещо невиждано, но ако се предлагаше при нас като LG G8S на някаква такава цена си е сделка.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#17

(2020-07-07, 21:42:59)fifth_root написа:  Такава глупост кутията да си промотираш, поне аз, не бях виждал досега.

Аз мисля, че идеята им не да си "промотират" кутията, a да акцентират над името, за да бъде запомнено и разпознаваемо - понже налагат нова линия. Като чуеш/видиш "Nord" - да знаеш, че е 1+

Голям акцент поставиха над името в последните си изявления - от къде идва какво означава и т.н.

(2020-07-08, 16:50:52)Wild bear написа:  Среден клас апарат със цена €450!!!Че за тази цена има апаратчета със SD865

Именно има, но тяхната стратегия е различна - "Телефоните от средния клас акцентират над производителността, и са малко тези, които поставят акцент над камерите и снимането - ние ще предложим телефон от среден клас, който да снима, като флагман!"

Перифразирам думите на Карл Пей. За толкова пари не може всичко да му е топ, но се опитват да не е поредния някакъв телефон от среден клас. Все пак им се иска да създава флагманско усещане при ползването и разчитат на камерата, гладкост на анимациите и дизайна.

Ще видим как ще бъде приет, но пазарът иска достъпни телефони. Скъпи - бол.

Над силата е само умението да я владеем!
#18

OnePlus е марка за определен тип потребители, които нямат нужда да им се набива име и нова серия. Това представяне е просто нелепо, затова си е точно като промотиране на кутия.

Ако са се ориентирали към камера - много добре. Средният клас процесори е предостатъчен вече.
#19

Бяха интересни когато обявяваха апаратите си на по $300-$400.Другите китайци ги отвяват и от към процесор и от към камера,цената без коментар.
Може би ще ги бият с кутията?
[-] 1 потребител изказва благодарност на Wild bear за това мнение:
  • fifth_root
#20

Кои пък са тия други китайци?

Изпратено от моят HD1900 с помощта на Tapatalk
#21

Питай гугъл
#22

Не ми е приоритетно. Иначе, ако говориш за Шошоми, отвяват само с количество. Усещането при ползване на телефон на oneplus е в пъти по-добро.

Изпратено от моят HD1900 с помощта на Tapatalk
#23

Ега ти усещането, като че за презервативи говорим... OnePlus вече не са това, което бяха и много им здраве. Има Шайоми, чат-пат още Хуауей, Опо, Виво, ако говорим за китайци само.
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • Wild bear
#24

Не знам от каква позиция ги даваш тези оценки. Това може да го каже само човек, който не е ползвал апарат на oneplus. Или защото вече поскъпнаха и не са flagship killer, дай да ги оплюем. То гроздето кисело.

Изпратено от моят HD1900 с помощта на Tapatalk
#25

Ма ти сега от позицията на експерт ли ми говориш тогава? 

Айде бегай с това грозде, само много изпаднал финансово може вече да вижда телефоните като нещо невъзможно за купуване. И то па като че OnePlus е върхът на сладоледа...
[-] 2 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • Victormihov, Wild bear
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)