Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi 8A - Впечетления и коментари
#1

Не видях да има тема точно за този модел затова пускам една. Който е с моделчето може да сподели какви са му впечетленията.

Имам го от две седмици и е страхотно телефонче

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай
Аксесоари
#2

Взех го за майка от А1 с преподписване. Наистина страхотен телефон. Особено батерията.
Цитирай
#3

По около три дни карам само с едно зареждане. Непрекъсното на Wi-Fi включен и ползване на Messenger,FB,Insta

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай
#4

Аз съм с чистия Редми 8 и съм доволен основно от батерията и приличната бързина на работа. Но камерата някак не прави много добри снимки, особено на тъмно вади такива, че сякаш си снимал с телефон на 5 години... Не знам дали направих грешка, че веднага с пускането на телефона ми поиска някакви ъпдейти (не ги изчетох признавам си) и явно са били на андроида, защото сега съм с 10 и MIUI 11. Фабрично липсват две важни за мен опции - запис на разговори и периодично напомняне с някакво писукане за пропуснат разговор/смс. Сложих две приложения от гугъл стора и след няколко премеждия и ровене по настройки вече ползвам тези "екстри". Няма minute reminder, което 5 годишното ми Леново Р70 го има дори още с далечния Андроид 4.4.4 Smile Ако не му бях спраскал дисплея още щях да съм с него! Железен телефон откъм функционалност и бързина, с чудна за времето си 4000мач батерия.
Някъде из БГ форумите прочетох, че от януари тази година след ъпдейт от Андроид 9 към Андроид 10 се променят някакви условия, които забраняват запис на разговори, и се променя визията и функционалностите на Mi Dialer и вече се интегрира Google Dialer, който и аз намирам за супер неадекватен. Това са ми основните впечатления за 2-3 седмици лежерно ползване (не съм затъвал с дълбоки чопления на телефона и не го ползвам вместо компютър, затова и батерията кара по 5 дена). Някой ако знае за читава апликация за снимане ??

Lenovo P70 stock 4.4.4 (for now) / Xiaomi Redmi 8 3GB/32GB / Realme 9 6GB/128GB Heart / Nokia G42 5G 6GB/128GB / Motorola Moto G32 8GB/256GB
Цитирай
#5

Намери портнатата версия за Redmi 8 на GCam, нея я хвалят из форумите и има клипове в тубата сравнения може да ги погледнеш

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
[-] 1 потребител изказва благодарност на AndroiOS за това мнение:
  • Shnureaga
Цитирай
#6

(2020-10-02, 20:34:50)AndroiOS написа:  Намери портнатата версия за Redmi 8 на GCam, нея я хвалят из форумите и има клипове в тубата сравнения може да ги погледнеш

Намерих откъде да го сваля, има леко подобрение като пипнеш сатурация, уайт баланс, контраст...... версия 7.4 ми изхвърля като я стартирам, но 7.3 бачка коректно, мерси Smile
https://www.youtube.com/watch?v=B84te7Xv2C0
https://www.youtube.com/watch?v=ZVvS2s9gKlU

Lenovo P70 stock 4.4.4 (for now) / Xiaomi Redmi 8 3GB/32GB / Realme 9 6GB/128GB Heart / Nokia G42 5G 6GB/128GB / Motorola Moto G32 8GB/256GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)