Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изчеднаха ми контактине
#1

Ново двайсет, преди малко ми изчезнаха нсички синхронизирани с гугъл акаунта контакти. Някаква помощ да ги ресинхронизирам ? Хубаво си ползвах уандрайв а, ама пък на тоя тел въобще не ще да захапе. Нокиа 7.1 
Благода я за съветите предварително, иначе ще трябва да ресетвам телефона
П.п. Влязох през компютър, няма ми контактине въобще. Идеи ?

Отново експортирах коннактите от уандрайв към гмайл и се възстановиха, но последните 5 6 нови тулуфона се синхронизираха само в гугъл, та край с тях . Защо ли може да се е случило това ?
Сега пак си играя да си сенхронизирам контактите с уъндрайв, не снава мамицата му

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
Аксесоари
#2

В настройки-акунти-Google ,всичко на ред ли е? Ако там всичко е синхронизирано можеш да пробваш това.Изтриваш си акаунта и после много бързо го въвеждаш на ново.Друго не се сещам.

Huawei P30
Цитирай
#3

И аз имах подобен проблем. При мен се реши като започнах да деинсталирам едно по едно приложенията с достъп до контактите. На края се оказа, че скайп прецаква нещата.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай
#4

Влез в контактите си в Гугъл през компютър и можеш да ги възстановиш. Ограничението е, че се възстановяват изтритите/изгубените през последните 30 дни, но при теб е много по-малко.

Nokia 7.1, Андроид 10
Цитирай
#5

(2020-07-08, 18:40:58)mitakvd написа:  Влез в контактите си в Гугъл през компютър и можеш да ги възстановиш. Ограничението е, че се възстановяват изтритите/изгубените през последните 30 дни, но при теб е много по-малко.
Влязох след час. И в гугъл всички телефони бяха изтрити . Контакти - Йок... Наложи се отново да импортирам от onedriveама новите ми липсват.... 
Ако някой знае начин на андроид гоу, как да синхронизирам onedrive, моля да сподели
Митак, нямам и не ползвам скайп

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#6

(2020-07-08, 22:00:45)chinchilla написа:  Влязох след час. И в гугъл всички телефони бяха изтрити . Контакти - Йок... Наложи се отново да импортирам от onedriveама новите ми липсват.... 
Ако някой знае начин на андроид гоу, как да синхронизирам onedrive, моля да сподели
Митак, нямам и не ползвам скайп

Дори и при изтрити контакти можеш да ги върнеш към конкретна дата в миналия 1 месец. Не съм ползвал onedrive и не мога да кажа нищо по въпроса.

Nokia 7.1, Андроид 10
Цитирай
#7

Бихте ли ми обяснил как става номера, защото не знам?

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#8

(2020-08-29, 11:46:03)chinchilla написа:  Бихте ли ми обяснил как става номера, защото не знам?

Като влезеш в контактите си в Гугъл профила през компютър горе вдясно има зъбно колело. В него ще намериш Undo changes и натам ще се оправиш.

Nokia 7.1, Андроид 10
Цитирай
#9

Благодаря Ви

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)