Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не получавам съобщения и не ми звъни вайбър и месинджър
#1

Телефон Нокия 2.3  не ми звъни и не получавам сигнал за съобщения от вайбър и месиндър. Само когато отворя приложенията ми сигнализира.
Цитирай
Аксесоари
#2

Мисля, че това е системна грешка .. повечето потребители се оплакват от това .. опитайте да актуализирате устройството си или да се свържете с поддръжката на Nokia. Като временно решение, опитайте да рестартирате устройството си
[-] 1 потребител изказва благодарност на EricaR за това мнение:
  • svetlana_vd
Цитирай
#3

Направих го, отново е така  Писах и до Нокия, но на вългарски и може би затова нямам отговор
Цитирай
#4

Ако имат съпорт на български, к"во ти пука!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#5

Да не е включен някакъв икономичен режим на батерията?
Влез в опцията на батерията и разгледай
Цитирай
#6

Не,това съм го направила
Цитирай
#7

Да не е до настройките за известяване - там можеш и вибрацията, и звука за дадено приложение?
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • svetlana_vd
Цитирай
#8

(2020-08-18, 08:58:39)fifth_root написа:  Да не е до настройките за известяване - там можеш и вибрацията, и звука за дадено приложение?

И там съм ги променила, но отново не сигнализира в момента ,а когато отворя приложението
Цитирай
#9

Странно. А нулиране на устройството пробвано ли е? Или да е активирана оптимизация на батерията за конкретните приложения.
Цитирай
#10

(2020-08-19, 11:20:17)fifth_root написа:  Странно. А Нулиране на устройството пробвано ли е?

Възстановяване на настойките на телефона ли? Ако е това го пробвах

Това е за вайбър


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#11

В настройки да се погледне дали wi-fi е винаги активно(настройки на вайбър)
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • svetlana_vd
Цитирай
#12

(2020-08-19, 11:53:31)Vi70 написа:  В настройки да се погледне дали wi-fi е винаги активно(настройки на вайбър)
Аз бях коригирала в настройките на телефона за wi-fi, но не знаех, че във вайбър трябва да се настрои сега го коригирах. Надявам се, че сега ще звъни. Благодаря. Сега ще видя настройките и на месиндъра
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)