Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

След Apple, може ли и Samsung да махнат зарядното от кутията на телефона?
#26

Друго си е да си има оригинална зарядно,всяка електроника която е с батерия си има зарядно.То че покрай смартфоните се разви цяла индустрия, и все повече излишен боклук при смяната на телефона с друг модел.За това трябва да ги сменяме по рядко.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
Аксесоари
#27

Не е ок да не се слага точно зарядното в кутията. Цената няма да бъде намалена от никой, който премахне зарядното. Та то сигурно им излиза 1-2$ не знам до колко и защо търсите сваляне на цена. От към ЕКО простотията пак никаква файда. Ще си купя нов телефон и рано или късно дори и да имам старо зарядно отново ще си купя такова. Производството нито ще спре, нито ще намалее, поне така мисля аз. Всичко в идеята на Епъл е да дои още повече оФците си. Спомням си едно време с iPhone 6 ако не се лъжа имаше адски много проблеми с различно от оригиналното зарядно. Даже имаше един момент в който телефона разпознаваше зарядното и не зареждаше въобще. На други пък им горяха портовете за зареждане и т.н. Всичко е да мъкнат по 50$ отгоре като си купиш телефона. А Самсунг в тази ситуация кусур да не останат назад (прецакани както се вика) и те да измъкнат още пара от потребителите си.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

[-] 1 потребител изказва благодарност на Pelikana за това мнение:
  • anatol06
Цитирай
#28

Разбира се че това е доста мислено оправдание, все едно да ви продават колите без гуми, защото видиш ли, трябва да си имаш от предишната кола или да си избереш подходящи.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#29

Гуми се износват, зарядно - едва ли.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#30

Искаше ми се да си зареждам телефона бавно цяла нощ със старото зарядно , но уви не стана. Показва ,че зарежда ,но не беше мръднал и процент.

S21 FE
RN5 AI
Цитирай
#31

http://nixanbal.com/samsung-sashto-mozhe...si-flagman Ето за зарядното и слушалките при Samsung.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#32

Алчността на производителите е безгранична. Не стига че цените на флагманите им гонят и достигат 3000 лева, а се чудят и как да издоят от потребителите още пари, а като знам че старото 5 ватово зарядно на Епъл струваше 50 лева без кабел не ми се мисли за новите бързи зарядни.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 2 потребители изказват благодарност на tonus за това мнение:
  • Marto.g, VikeZ
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)