Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нощен режим - проблем
#1

Съжалявам, ако е писано, че напоследък нямам много време за четене. Тъкмо се зарадвах, че са пооправили някой неща в камерата и ново двайсе с последно 10  Bu
Пускам нощен режим, снимам, минава си там времето в случая 5 секунди и вместо да се запамети снимката, приложението крашва и отива на начален екран. Рестарт не помогна. Сигурен съм, че е от последният ъпдейт 10.1, че много ползвам нощния режим и преди това нямах проблем.

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен не го прави.
Връща ли фабрични настройки след ъпдейт?

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#3

Тъкмо да видя дали е писал някой и пробвам - оправи се, без да знам как... Фабрични настройки не съм връщал никога, главна причина - запис на разговорите.

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай
#4

С 10.1 и имаш фабричен запис на разговорите?

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#5

Сигурно още не е инсталирал 10.1.Затова има запис на разговорите.
Цитирай
#6

Четейки 1вото мнение оставам с друго впечатление.
"Сигурен съм, че е от последният ъпдейт 10.1, ... и преди това нямах проблем."

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#7

Аз също не съм връщал фабрични настройки до сега,но при ъпдейта на 10.1 записа ми изчезна.
Цитирай
#8

Да, изчезнал е... станал съм малко разсеян и явно не му обръщам достатъчно внимание. Като ви чета, значи със записа е свършено и няма нова алтернатива? Извинявам се, че ви подведох.

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай
#9

(2020-07-09, 20:27:59)alexhf написа:  Да, изчезнал е... станал съм малко разсеян и явно не му обръщам достатъчно внимание. Като ви чета, значи със записа е свършено и няма нова алтернатива? Извинявам се, че ви подведох.
Има работещо приложение което записва отлично,можеш да го свалиш от тук https://callrecorder.skvalex.com/get
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • alexhf
Цитирай
#10

(2020-07-09, 17:24:45)alexhf написа:  Съжалявам, ако е писано, че напоследък нямам много време за четене. Тъкмо се зарадвах, че са пооправили някой неща в камерата и ново двайсе с последно 10  Bu
Пускам нощен режим, снимам, минава си там времето в случая 5 секунди и вместо да се запамети снимката, приложението крашва и отива на начален екран. Рестарт не помогна. Сигурен съм, че е от последният ъпдейт 10.1, че много ползвам нощния режим и преди това нямах проблем.
Проблемът както сме писали в другата тема е от фейсбук . Махни сегашната версия и си сложи версия 276 или ползвай лите версията . Всичко над 276 (277/278) прави проблеми . От приложението е ! Тествал съм над 10 снимка с 276 и проблем няма . Довери ми се и ще видиш , че ще се оправи . Чистене на кеш на камерата и тем подобни глупости не помагат . Пробвах вече .
Цитирай
#11

А ако се откаже разрешението на фейсбук да ползва камерата,няма ли да реши проблема?Аз нямам фейсбук и до сега съм правил по 10 снимки една след друга,3 дена по ред и тоя проблем не се проявява при мен.
Цитирай
#12

(2020-07-10, 12:20:35)DoryanY написа:  А ако се откаже разрешението на фейсбук да ползва камерата,няма ли да реши проблема?Аз нямам фейсбук и до сега съм правил по 10 снимки една след друга,3 дена по ред и тоя проблем не се проявява при мен.
Пробвал съм ама не става . Аз никога не давам разрешение на камерата . Особено на фейса , но проблемът продължаваше .

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на ZaiDiBG за това мнение:
  • alexhf
Цитирай
#13

@ZaiDiBG, mисля, че си прав или е съвпадение, но по вероятно първото. Сложих lite и от тогава сигурно над 50 пъти щракнах и нито един път не крашна. Преди това беше на случаен принцип и само на нощен режим. Ако сложа тази версия на фейса, как да го накарам да не се ъпдейтва после? Би ли дал линк, където сте разисквали проблема?

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай
#14

Ако е инсталирана с външно apk няма да се обновява от плейстора. От други магазини може.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#15

(2020-07-11, 09:08:56)alexbg67 написа:  Ако е инсталирана с външно apk няма да се обновява от плейстора. От други магазини може.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Бъркаш се . Инсталирал съм фейсбук от apkmirror и пак ми излиза ъпдейт в Плей стор . Просто не го ъпдейтваш и готово !

(2020-07-10, 22:05:35)alexhf написа:  @ZaiDiBG,  mисля, че си прав или е съвпадение, но по вероятно първото. Сложих lite и от тогава сигурно над 50 пъти щракнах и нито един път не крашна. Преди това беше на случаен принцип и само на нощен режим. Ако сложа тази версия на фейса, как да го накарам да не се ъпдейтва после? Би ли дал линк, където  сте разисквали проблема?
Беше в някоя тема в раздела . Ще те излъжа кой го спомена това за фейса , пробвах и наистина е така .
Цитирай
#16

Аз съм с версия 278 на фейсбук и от чисто люпобитсво снощи и сега нащраках по няколко снимки с нощния режим и няма никакви проблеми. Ако е имало проблем, който е бил от фейсбук, може би в 278 са го оправили?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#17

При мен проблема продължаваше и с версия 278 на фейсбук. Инсталирах 276 и вече нямам проблем Smile
Цитирай
#18

Забавих се с доклада за 279. До тук никакви проблеми над 50 снимки. Мисля, че е валидиран като безпроблемен.

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)