Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с писалката и Bluetooth.
#1

Здравейте. Днес изненадващо телефонът ми започна да дава грешка, че не може да се свърже с писалката. Търси я, но ме я намира. Нищо не се е случвало нито с апарата, нито с писалката. Идеи? Благодаря!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

И при мен стана така след последният ъпдейт,извади я от телефона и влез в настройките на с пен и виж какво ти пише.При мен поиска да я сложа отново в телефона след това да я извадя и чак тогава я намери!
Цитирай
#3

(2020-07-09, 23:18:23)dqvola_2012@abv.bg написа:  И при мен стана така след последният ъпдейт,извади я от телефона и влез в настройките на с пен и виж какво ти пише.При мен поиска да я сложа отново в телефона след това да я извадя и чак тогава я намери!
Правих всичко. Reset на писалката. Софт reset на телефона, чистих кеша. Не съм обновявал нищо. Аз съм си с андроид 9 и не искам да слагам 10. Та изведнъж. Дори не съм я ползвал днес... Много странно.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#4

Ами то не остават много вариянти,освен да му правиш хард ресет или да върнеш фабрични то е едно и също.Ако е от кеша което най често се оказва като проблем ок но щом не е Незнам....
Цитирай
#5

Моя прави 2 дни проблеми и сам се оправи!
Цитирай
#6

(2020-07-10, 13:47:04)evobevo написа:  Моя прави 2 дни проблеми и сам се оправи!
Какъв тип проблеми? Моята си работи перфектно като писалка, но не я засича като дистанционно. Не мога да ползвам функциите тип снимка с натискане на бутона на писалката отдалеч и подобни. Ако имаш време би ли описал малко по-подробно? Благодаря.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#7

Намери ли решение колега ? И при мен е същото.!

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)