Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi note 9 pro - не се ъпдейтва
#1

Здравейте, 

От една седмица имам телефона. Пристигна с MIUI 11.0.1 глобал стабилна и при проверка не открива по висока версия. Купен е от български сайт. Като се има предвид. че модела е нов не трябва ли да е поне с 11.0.3 ? В темата на Милен за флаш с xiaomi.eu пише че трябва да е 11.0.3 или по-висока.
Цитирай
Аксесоари
#2

Глобал стабилна и xiaomi.eu не е едно и също. Различни ромове са.

 
Цитирай
#3

Това го знам. 
Въпросът е, че не иска да се актуализира до по-висока версия за да мога да му сложа xiaomi.eu.
Цитирай
#4

Ако е глобален, това са наличните:
https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/joye...al-stable/

Ако е EEA :
https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/joye...ea-stable/

За Индия:
https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/joye...id-stable/
Цитирай
#5

Как става ъпдейта с глобален V11.0.4.0.QJZMIXM(Latest)? И дали няма да се актуализира сам по някое време? Не ми се правят фабрични настройки отново. Нещата са същите, като с колегата от първия пост. Замислил съм се и за индийския ром, но сигурно пак ще е филм с отключване и флаш.

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 
Цитирай
#6

При мен излиза, че е глобална, но версията изглежда е EEA. Купен е от Технополис.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#7

Моят е също от "Технополис". Какво означава ЕЕА"?
PS:Разбрах какво означава - ром, разработен специално за страните от ЕУ!
Да, при мен е като при колегата от първия пост, с версия 11.01. Ако му дам " изтегли последната версия на рома" от трите точки горе вдясно, дали няма ръчно да намери V11.0.3.0.QJZEUXM(Latest), което е последната версия при EEA? Или сваля от линка? Би трябвало, щом е нова версия на същия ром, да не се налага отключване и флаш на чисто.
PS2. Развитие по темата: изтеглих и ръчно актуализирах с последния наличен ром. Всичко е наред.

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 
[-] 1 потребител изказва благодарност на emofilew за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#8

(2020-07-11, 04:28:50)emofilew написа:  Моят е също от "Технополис". Какво означава ЕЕА"?
PS:Разбрах какво означава - ром, разработен специално за страните от ЕУ!
Да, при мен е като при колегата от първия пост, с версия 11.01. Ако му дам " изтегли последната версия на рома" от трите точки горе вдясно, дали няма ръчно да намери V11.0.3.0.QJZEUXM(Latest), което е последната версия при EEA? Или сваля от линка? Би трябвало, щом е нова версия на същия ром, да не се налага отключване и флаш на чисто.
PS2. Развитие по темата: изтеглих и ръчно актуализирах с последния наличен ром. Всичко е наред.
Мисля, че ще ви свали версията, с която сте в момента.
Цитирай
#9

Точно. Затова ъпдейтнах ръчно с последната версия на този ром. През менюто на програмата за актуализиране.

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 
Цитирай
#10

Моля те,
Би ли обяснил по-подробно как го актуализира.
Изтеглил съм рома от линка по-горе на лаптопа.
И после ????
Цитирай
#11

С трите точки вдясно от менюто, през ъпдейтъра не става ли?

 
Цитирай
#12

Тегли пак старата версия.
Някъде се посочва изтегления имидж да се инсталира ?
Цитирай
#13

Току що ми пристигна и на мен телефона, бе с 11.0.1 и сега го ъпдейтвам до V11.0.4.0.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#14

Как го направи ?
Цитирай
#15

Точно че нищо не съм направил !
Прочетох темата и си помислих че и при мен ще има проблем но нямаше никакъв проблем смъкнаха се автоматично и след това го ъпдейтнах и това беше.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#16

(2020-07-14, 18:49:26)Deyan.deykov67@gmail.com написа:  Моля те,
Би ли обяснил по-подробно как го актуализира.
Изтеглил съм рома от линка по-горе на лаптопа.
И после ????
Трябва да изтеглиш файла в телефона.Оттам през актуализатора избираш-изберете инсталационен пакет.Намираш го в свалената директория и го инсталираш. От тук можеш да си го изтеглиш за твоя модел https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1900378 ,или си го прехвърли от компютъра.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай
#17

Или аз съм много тъп, или в моя телефон няма такова меню.
Цитирай
#18

Ето това имам като натисна трите точки в актуализиращото приложение.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#19

Колега, здравей! Чукни десет пъти върху логото "11" на екрана на програмата за актуализация и ще видиш съобщение за включени допълнителни настройки. След това от "трите точки" избираш пакета с рома, който предварително си изтеглил и записал в главна директория на паметта на телефона, например в Downloads. Внимавай и избери и изтри точно този ром, който е за твоя телефон!

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 
Цитирай
#20

Oгромни Благодарности !!! Появи се менюто.
И последна молба: откъде точно изтегли рома да не стане някой фал ?
Цитирай
#21

(2020-07-16, 13:21:11)Deyan.deykov67@gmail.com написа:  Oгромни Благодарности !!! Появи се менюто.
И последна молба: откъде точно изтегли рома да не стане някой фал ?
През три поста съм ти поставил линк.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай
#22

Това е за глобалната версия. Моят е ЕАА.
Цитирай
#23

Избери в ляво Redmi Note 9 Pro EEA.
А и аз по-горе съм пуснал линкове.
Цитирай
#24

Привет хора,,
Оборудвах се тия дни с 9 про. Зачетох се тук изтеглих Рома , но греда няма опция за избор на инсталационен пакет. Пробвах всичко възможно, идея? Другата абсолютна тъпотия е, че нямам опция за редакция на падащото меню и го няма гпс-а. Включвам го през настройките. Асистенция?

П.с.
Сега прочетох инструкцията и се появи избора на Рома. За другото акъл?

xiaomi redmi note 3 (helio 10)
Redmi note 4 , 4/64
A2 lite
Цитирай
#25

(2020-07-16, 19:41:48)Crusss написа:  Другата абсолютна тъпотия е, че нямам опция за редакция на падащото меню и го няма гпс-а. Включвам го през настройките. Асистенция?

Като дръпнете падащото меню и сте го разпънали напълно, плъзнете наляво, трябва да се появи още един слайд. Там има редакция.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)