Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi note 9 pro - не се ъпдейтва
#26

Уви не , на втория слайд има само автоматична яркост и ми споделяне..... Някаква пълна олигофрения

xiaomi redmi note 3 (helio 10)
Redmi note 4 , 4/64
A2 lite
Цитирай
Аксесоари
#27

[Изображение: 4742d543d2cac91bd92630819864ab2d.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай
#28

Всичко вече е точно. Ъпдейтнах до 11.0.3.
Сега чакам китайчетата да отключат бутлоадера.
Цитирай
#29

(2020-07-17, 14:07:47)Deyan.deykov67@gmail.com написа:  Всичко вече е точно. Ъпдейтнах до 11.0.3.
Сега чакам китайчетата да отключат бутлоадера.

Няма ли някой по бърз начин?
168часа си е живо изтезание Blush

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#30

Ето това е.


Прикачени файлове Миниатюри
           

xiaomi redmi note 3 (helio 10)
Redmi note 4 , 4/64
A2 lite
Цитирай
#31

(2020-07-17, 17:43:59)Compare написа:  Няма ли някой по бърз начин?
168часа си е живо изтизание Blush
ИзтЕзание беше 360 и 720 часа.
Цитирай
#32

Споделям инфо . Проблема се оказа в бекъпа на а2 lite от който мигрирам. Или в Гугъл облака или в ксиаоми . Нямах нерви да изследвам. Въпреки,че ми е крайно странно, все пак падащото меню трудно се модифицира. 
Поздрави

xiaomi redmi note 3 (helio 10)
Redmi note 4 , 4/64
A2 lite
Цитирай
#33

Гледам,че Redmi Note,който е базовия модел на 9-а серия и е с умрелия Helio G85 процесор вече е получил MIUI 12...а ние с 9 Pro да го дух*ме...ами,така излиза на практика...не мога да им схвана нещо логиката на Xiaomi,идвам от лагера на Apple и Samsung и там правилата си бяха повече от ясно...

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#34

(2020-08-03, 12:04:05)ivo777 написа:  Гледам,че Redmi Note,който е базовия модел на 9-а серия и е с умрелия Helio G85 процесор вече е получил MIUI 12...а ние с 9 Pro да го дух*ме...ами,така излиза на практика...не мога да им схвана нещо логиката на Xiaomi,идвам от лагера на Apple и Samsung и там правилата си бяха повече от ясно...

9S е преди PRO, а още няма. Тъй че не виждам кой е по-прецакан в случая
Цитирай
#35

(2020-08-03, 13:45:40)k-2 написа:  9S е преди PRO

Нормалната логика е който си е бръкнал по-дълбоко в джоба първи да бъде ъпдейтнат.Но тъпите жълтури явно не им стоплят реотаните,явно много ориз има да изядат още,докато малко позаприличат на хора...

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#36

(2020-08-03, 15:56:25)ivo777 написа:  Нормалната логика е който си е бръкнал по-дълбоко в джоба първи да бъде ъпдейтнат.Но тъпите жълтури явно не им стоплят реотаните,явно много ориз има да изядат още,докато малко позаприличат на хора...

Колко злоба за някакъв ъпдейт.Тъпите жълтури са на светлинни години,но Бай Ганъо е тъп и не го осъзнава,той е център на вселената.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Wild bear за това мнение:
  • gimara
Цитирай
#37

(2020-08-03, 16:51:47)Wild bear написа:  Колко злоба

Думите злоба и омраза са ми непознати.
Обичам свободата,но същевременно спазването на правилата.
Кой е на светлинни и кой на лунни години се вижда с просто око,няма нужда да се сочи с пръст.
Бай Ганьо навремето ми се падна на матурата при завършване на средното ми образование и имам оценка отличен на нея,така,че не е като да не знам за какво иде реч,ако някой се припознава с героя си е лично негова грижа,не моя.
Който плаща той поръчва музиката,грозничко,но факт,така е и редно.
Факт е и че всички други марки го знаят и го спазват.
Продават евтинко,само и единствено заради това се купуват продуктите им,ако този лукс да ъпдейтнат първо по-ниско позиционирания телефон си го позволят примерно Самсунг ще получат океан от гневни хули по свой адрес и съответно отлив на фенска маса,която никоя нормална компания не може да допусне да си позволи този лукс,клиента винаги е на пиедестал,така е и редно да бъде,именно заради тях въпросните компании съществуват. 
Главите са за мислене,а законите за спазване.Опитите за насаждане на на недобронамерен и остър език където и да било,включително и в този форум няма да доведат до нищо позитивно,със сигурност при това.Та,в този ред на мисли оттеглям квалификациите си за азиатската раса,но не и за цялостната си концепция по въпроса.Да не спамим повече в темата,ако някой чак пък толкова иска да я продължи нека се чувства свободен да ми пише на лично съобщение.
Благодаря за вниманието и разбирането,лека вечер от мен,мир и любов!

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#38

И какво ще стане като се ъпдейтне,мусака ли ще почне да готви.Живей си в свят от матурата ти и си мислейки че Сами съществуват заради ъпдейтите на 2к апаратите си.Аз ще преглътна закъснелия ъпдейт,който ще държи по-малко батерия,най-малкото.
Цитирай
#39

Който иска мусака или се жени или се учи да готви,толкова по темата,това е един друг форум.
Освен батерията със сигурност ще има и някое друго бъгче,позволяват си го Apple и Samsung, значи и на Xiaomi им е позволено.
Освен новата функционалност в MIUI 12 (колкото и малко да е тя) е значително подобрен и UX,което лично за мен е в ТOP 2 на most wanted features. Анимацийки,нови красиви графики из менютата...който харесва стария дървен изглед в 11 да си остава с него и да не ъпдейтва.Аз обичам новото и красивото до степен Alpha testing...но все пак това съм аз,а всички сме различни.
Жалко,че оакахме темата на колегата...

::Google Pixel 3a White::
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)