Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Някой има ли Z flip?
#1

Днес го разгледах в магазина и много ми допадна, екрана не се усеща като пластмасов и е много качествен издължен 21:9 май, доста е красив, сгънат пък е много компактен и екрана е "защитен", освен това идва със Снапдрагон 855+, верно не е 865, но все пак.
Нека пишат само хора дето го имат или са се докосвали до него, да не става пак поредната тема мазало, не ми се четат глупости пак за Lg V60, htc или някакви други умрели телефони.
Как му е батерията на Флипа, Звук, екрана го видях.
Може мнение и за Фолда, него НЕ съм го виждал на живо.

Благодаря ви от все сърце.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

Интересен телефон,и това е.Моя позната го има-нищо впечатляващо според нея.
А и нищо общо няма със Note 10+,който също не впечатлява с кой знае какво.Имам го и затова го казвам.

Впрочем ако си се навил на телефон със сгъваем екран и имаш доататъчно пари да си го позволиш се насочи към Huawei.

Милан
Цитирай
#3

По-добре не наливай пари в сгъваем телефон, защото този Samsung Galaxy Z Flip му трябва само един нокът и е готов, а и има рамки отстрани, както и по средата се усеща вдлъбнатината.
А още повече не си заслужава да налееш пари в телефон без Google Play и този на Huawei е още по-скъп и има същите проблеми.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • eksoldier, Victormihov
Цитирай
#4

Note 10+ не впечатлявал.
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#5

И с какво впечатлява?
С батерията си,с отличния обхват,със скоростта си?
Имам база за сравнение с други телефони от най-висок клас ползвани преди него.А,сигурно с qhd екрана?
Ако някой вижфа разлика с просто око между fdh+ и qhd...е браво,защото аз немога.А ми е в джоба.
Директни сравнения с OnePlus 7T Pro McLaren-ми китаеца го отвява отвсякъде.
Може би Ноте 20 ще е друга бира,но засега толкова.Самсунг не са това,ковто бяха.А и другите производители не спят.А толкова разчитах при следващата серия да премахнат недоразумението извит екран...

Милан
Цитирай
#6

Да, вее му на ноута с палмови клонки.
Цитирай
#7

Аха,виж как знаеш.

Милан
Цитирай
#8

Аз също се интересувам от сгъваемите телефони. Не ми се разнасят тези лопати вече, а тенденцията е компактните телефони със добри характеристики съвсем да изчезват.
Притеснява ме, че сгъваемите екрани с времето ще получат сгъвка и ще се пречупват. За останалите механични компоненти не се притеснявам - в близкото минало беше пълно със сгъваеми телефони и ноу-хауто е на лице.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#9

Ето едно клипче за разликата в резолюцията  https://www.youtube.com/watch?v=-RVM6UQS...ex=15&t=0s
Цитирай
#10

А,забравих и недоразумението Exynos.
Мнението ми е споделяно от прекалено голям брой ползватели.
И тея 60Hz Smile
Краля е мъртъв,да живее краля!
Не робувам на марки,така че мога да направя реална оценка на един апарат.

Милан
Цитирай
#11

Ноута 10+ е супер телефон, не съм имал по-добър, а разликата между резолюциите се вижда с просто око.
Радвам се, че не робуваш на марки и ти благодаря за мнението.
Още някой да има Флипа?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#12

Едва ли ще намериш собственици на флипа в секцията на Ноте 10+.

Милан
Цитирай
#13

Никой не се е оплаквал от Note серията, а от S20 серията. Какво му е на Note 10+, с какво отстъпва, с камера ли, с батерия ли, процесор, звук, дисплей, материали, а.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#14

Дисплея е уникален,не го отричам...но,можеше да е поме 90 hz.
Батерията-да кажем,че батерията никога не е била силната им страна-да не забравяме какво се случи с Note 7!
Процесора-хммм,ако беше снапдрагона съм съгласен,нл ексиноса си е недорозамение.
Най-големия минус-всеки се оплаква със слабия обхват.Аз живея и работя в центъра на София и рядко имам повече от две чертички обхват.

Милан
Цитирай
#15

Е можеше, по това време нямаше много с 90Hz, нали сега ще е с 120Hz, не мисля, че точно една от най-силните черти, дисплея е проблем.
Батерията, точно им е добра страна, аз съм имал Samsung Galaxy Note 9 и беше супер.
Какъв проблем ти е правил Exynos или си го чел някъде. А за Note 7, само този, който не работи, не греши.
Обхвата, не знам, аз проблеми, не съм имал.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#16

Грее,проузводителността му е по-ниска от Снапдрагона-да,има и с куалком процесори,но са много рядко при нас.Отделно до края на лятото ще има телефони със 144 hz дисплей-пак закасняват.Впрочем това за забавеното пускане на най-новите технологии е присъщо и ма ябълката.Прекалено разчитат двете фирми ма стара слава,а другите производители ме спят.
П.С. всеки един проблем,за който е писано съм го имал.
Ноте 10+ е превъзходен телефон,но за мен не е най-добрия,не е най-балансирания.Има си трески за дялане.

Милан
Цитирай
#17

Петре, темата не е за ноте 10, а за Z flip. Не ни интересува ноте 10. За него има други теми.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • Nikola.Kolew
Цитирай
#18

И за какво са ти последните екстри, каква е разликата от 120 и 144, ще я усетиш ли, ще промени начинът ти на живот ли. Или ще се мерим с китайците и после ще се чудим как да ги оправяме. Samsung и Apple вече са се доказали, ред е на китайците, затова гонят числа, но като има кой да им се връзва. По-лесно е да изконсомираш големите числа, отколкото да помислиш от кое имаш нужда.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Nikola.Kolew
Цитирай
#19

(2020-07-11, 22:16:46)hazART написа:  И за какво са ти последните екстри, каква е разликата от 120 и 144, ще я усетиш ли, ще промени начинът ти на живот ли. Или ще се мерим с китайците и после ще се чудим как да ги оправяме. Samsung и Apple вече са се доказали, ред е на китайците, затова гонят числа, но като има кой да им се връзва. По-лесно е да изконсомираш големите числа, отколкото да помислиш от кое имаш нужда.
Аха, значи ти харесва flipa.
Цитирай
#20

По темата. Имам го от пет месеца и не е мръднал. Нито дисплея се драска, нито пантата се отпуска. На практика е едно към едно с S10e. Батерията учудващо държи за този капацитет, горе долу колкото на S10 с Ексинос. За звука имам забележки, все пак е само един говорител отдолу. Лично за мен като удобство за носене по джобовете този телефон няма аналог и това надделява над всичките му дребни недостатъци, ако има такива. Сгъвката на дисплея след няколко часа работа престава да се забелязва. По-широките ръбове около него са ми доста по-приятни от извитите дисплеи, от които ми се повръща напоследък. И следващият ми телефон ще бъде Z Flip 2, а преди ги сменях на няколко месеца.
[-] 2 потребители изказват благодарност на dardanov за това мнение:
  • NaniG, Victormihov
Цитирай
#21

А тоя телефон залепя ли за магнити,в смисъл седи ли на магнитни стойки за коли ?
Има ли Wireless Charger ?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#22

(2020-08-15, 14:52:12)Compare написа:  А тоя телефон залепя ли за магнити,в смисъл седи ли на магнитни стойки за коли ?
Има ли Wireless Charger ?

За магнитна стойка металната плочка трябва да се залепи в горната част на телефона. В долната е антената на NFC и безжичното зареждане.
[-] 2 потребители изказват благодарност на dardanov за това мнение:
  • Compare, Dowper
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)