Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Фабричен протектор на дисплея?
#26

(2020-08-03, 14:03:55)emzo написа:  Екрана, доколкото знам няма олеофобно покритие. Не случайно е лепнато въпросното фолио.
Какво ще рече олеофобно покритие ?
Цитирай
Аксесоари
#27

След разговор в жегите, като си го махнеш от ухото да не остават мазни петна и подобни защити от мазни пръсти, все неприятни последици от контакта с екрана.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#28

Има, на 100% и то е мн добро...затова толкова приятно се плъзга пръста по него ..и не остават никакви отпечатъци Smile
А и не мисля, че има водоустойчив телефон без такова покритие ..нали тази вода трябва да бяга някак ..отделно е висок клас телефон...и самите защити против надраскване, дори да не е горила глас, са на някаква такава основа Smile
Цитирай
#29

Не мисля че телефонът е водоустойчив...

Черно Bello Nokia 3 Huawei Nova 5T
Цитирай
#30

Кажи защо така мислиш ..аз за телефони по-висок сертификат от ip68, не знам Smile
Цитирай
#31

@Tix0mir има ip69k. Предпазва от силна струя и температурни разлики.
Слагат ги в телефони тип CAT.
Цитирай
#32

Не знаех ..ама колегата се изказва несериозно ..хората са го написали ..до 1.5м, 30 мин... Както и други качват снимки под вода с телефона ..значи е..да влезе с някой несертифициран телефон да снима под вода да го видим Smile
Цитирай
#33

(2020-08-03, 20:04:54)Bivola написа:  Не мисля че телефонът е водоустойчив...

Недей да мислиш глупости 
[Изображение: IMG-20200802-140822.jpg]

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#34

някой знае ли дали в сервиза на Леге слагат като фабричбия протектор, както самсунг предлагат в техния магазин в един от моловете?
Цитирай
#35

(2020-08-14, 20:35:07)juventusarl написа:  някой знае ли дали в сервиза на Леге слагат като фабричбия протектор, както самсунг предлагат в техния магазин в един от моловете?
Не, на 100% знам, слагах там и беше пълен провал, махнах го на следващия ден.

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#36

ясно, благодаря
Цитирай
#37

(2020-08-14, 22:49:53)juventusarl написа:  ясно, благодаря
И понеже си ЮвентинецSmile аз също съм, утре ще ти пратя линк към обява за читаво фолио.

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk

(2020-08-14, 22:56:14)vovalinder написа:  И понеже си ЮвентинецSmile аз също съм, утре ще ти пратя линк към обява за читаво фолио.

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
https://www.olx.bg/ad/9d-silik...0-lite-...7IeWm.html

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#38

мерси много, ще го погледна
Цитирай
#39

Здравейте! Да вдигна малко темата от прахта. От няколко дни съм с P40 Pro. Дойде със стъклен протектор (купих го от човек, който е махнал фолиото и сложил стъклен протектор). Макар да е здраво беше ужасно.. Протектора беше равен и това на извит дисплей не само е грозно, ами и не виждам нищо по ръбовете на екрана. Махнах стъкления протектор и ми сложиха фолио в магазин за GSM аксесоари. Стана отвратително и вече е разлепено отстрани.. Та някой знае ли къде мога да си намеря хубаво фолио, което да не се отлепи веднага, а ако не какви са най-добрите алтернативи. Тези течните май звучат най-адекватно да не бъде дебело и грозно и да не се разлепва?

Samsung S23 Ultra 512 GB
Цитирай
#40

Ако си от София, иди на Леге 6, там последно поставяха, сега нямам идея, но можеш да звъннеш.
Цитирай
#41

Предполагам е нещо от този сорт? https://www.olx.bg/ad/3d-uv-nano-staklen...8aAEC.html
Ще видя дали мога да прескоча и до тези на Леге.

Samsung S23 Ultra 512 GB
Цитирай
#42

(2020-12-01, 15:57:23)Simbara написа:  Здравейте! Да вдигна малко темата от прахта. От няколко дни съм с P40 Pro. Дойде със стъклен протектор (купих го от човек, който е махнал фолиото и сложил стъклен протектор). Макар да е здраво беше ужасно.. Протектора беше равен и това на извит дисплей не само е грозно, ами и не виждам нищо по ръбовете на екрана. Махнах стъкления протектор и ми сложиха фолио в магазин за GSM аксесоари. Стана отвратително и вече е разлепено отстрани.. Та някой знае ли къде мога да си намеря хубаво фолио, което да не се отлепи веднага, а ако не какви са най-добрите алтернативи. Тези течните май звучат най-адекватно да не бъде дебело и грозно и да не се разлепва?
В мол Парадайз има едно магазинче за аксесоари и за 40 лв
лепят стъкло извито по дисплея с ув лампа и дават 1 месец 
гаранция. Много бях доволен от протектора но след 2 падания
се нацепи и сега съм със подобен но ми го лепи мой приятел -
нямам грам забележка и е адски красиво и удобно да се ползва
телефона с него. Линк:
https://www.emag.bg/styklen-protektor-mo...v_pd-title

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#43

(2020-12-02, 09:01:21)doktorra написа:  В мол Парадайз има едно магазинче за аксесоари и за 40 лв
лепят стъкло извито по дисплея с ув лампа и дават 1 месец 
гаранция. Много бях доволен от протектора но след 2 падания
се нацепи и сега съм със подобен но ми го лепи мой приятел -
нямам грам забележка и е адски красиво и удобно да се ползва
телефона с него. Линк:
https://www.emag.bg/styklen-protektor-mo...v_pd-title

Изглежда качествено да. Най-вероятно ще си го поръчам и ще пробвам сам, тъй като  сега моловете не работят, а и нещо се разочаровах от тия магазинчета.. А как стоят нещата с предната камера - остава под него? Както и с Fingerprint - усеща ли се разлика спрямо без протектор, тъй като със сегашното фолио усетих, че е по-бавно.. А как стоят нещата с ръбовете - стига ли до края на дисплея или остава една малка част без протектор?

Samsung S23 Ultra 512 GB
Цитирай
#44

(2020-12-02, 10:27:33)Simbara написа:  Изглежда качествено да. Най-вероятно ще си го поръчам и ще пробвам сам, тъй като  сега моловете не работят, а и нещо се разочаровах от тия магазинчета.. А как стоят нещата с предната камера - остава под него? Както и с Fingerprint - усеща ли се разлика спрямо без протектор, тъй като със сегашното фолио усетих, че е по-бавно.. А как стоят нещата с ръбовете - стига ли до края на дисплея или остава една малка част без протектор?
Да, камерата остава под него. Покрива от четирите страни перфектно.
Аз съм с оригинален черен матиран силиконов калъф и си пасват перфектно:
https://www.emag.bg/zashtiten-kalyf-huaw...v_pd-title

Huawei P 40 Pro    Angel
[-] 1 потребител изказва благодарност на doktorra за това мнение:
  • Simbara
Цитирай
#45

Здравейте, моят силиконов калъф е този >>>> https://www.emag.bg/silikonov-kalyf-za-h...D9Q9D7MBM/
Но камерите озад са уязвими, старая се да го поставям доста нежно или го обръщам на дисплей, защото този силиконов гръб обхваща на 100% извивките на екарана и има около 1мм борд. Чудя се да си търся ли протектор за камерите, поръчах още един силиконов гръб от китайците, но да видим той как ще е.

S20FE SD
[-] 1 потребител изказва благодарност на martin_varbanov за това мнение:
  • Simbara
Цитирай
#46

(2020-12-03, 12:33:44)martin_varbanov написа:  Здравейте, моят силиконов калъф е този >>>> https://www.emag.bg/silikonov-kalyf-za-h...D9Q9D7MBM/
Но камерите озад са уязвими, старая се да го поставям доста нежно или го обръщам на дисплей, защото този силиконов гръб обхваща на 100% извивките на екарана и има около 1мм борд. Чудя се да си търся ли протектор за камерите, поръчах още един силиконов гръб от китайците, но да видим той как ще е.

като сложиш протектор на камерата, все едно да слижиш плик, не е от кристал да се чупи с поглед, какво се вайкате толкова, моя 3 пъти пада със засилка, единия от които в ръб на масата, после в крака на масата и накрая по дисплей на ламината пък е здрав, вие очите не си пазите толкова, колкото някаква веще

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#47

Просто попитах! Не знаех, че да се задават въпроси е забранено....

S20FE SD
Цитирай
#48

(2020-12-03, 12:33:44)martin_varbanov написа:  Чудя се да си търся ли протектор за камерите
Аз съм си сложил защитно фолио на камерите и е чудно.
Надали ще ги спаси от счупване при падане но поне ги
пази от микродраскотини....... Преди имах 2 стъкла но 
много се разлепват от вкарване/изкарване в джобове.

А и очите си ги пазим чат - пат, доколкото е възможно........
(защитни очила, слънчеви очила, слънцезащитно фолио на стъклата
в автомобила, капчици и почивка от взиране
в монитора от време на време).

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#49

(2020-12-03, 12:33:44)martin_varbanov написа:  Здравейте, моят силиконов калъф е този >>>> https://www.emag.bg/silikonov-kalyf-za-h...D9Q9D7MBM/
Но камерите озад са уязвими, старая се да го поставям доста нежно или го обръщам на дисплей, защото този силиконов гръб обхваща на 100% извивките на екарана и има около 1мм борд. Чудя се да си търся ли протектор за камерите, поръчах още един силиконов гръб от китайците, но да видим той как ще е.
Аз на моя П30 му сложих на Mocolo на камерата и съм доволен,не се надрасква,и снимките не се влияят от него.Хубаво е да имаш калъф с ръбове над дисплеяи камерата ,а не от тези тънките,защото всичко се случва,моя два пъти пада на дисплей на грапав асфалт и на мраморни плочки,и ако кейса нямаше ръбове,или да е без,щеше да се счупи.А и най малкото ще дойде време да се продава,а запазения външен вид е плюс.
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • doktorra, martin_varbanov
Цитирай
#50

(2020-12-03, 13:21:10)doktorra написа:  Аз съм си сложил защитно фолио на камерите и е чудно.
Надали ще ги спаси от счупване при падане но поне ги
пази от микродраскотини....... Преди имах 2 стъкла но 
много се разлепват от вкарване/изкарване в джобове.

А и очите си ги пазим чат - пат, доколкото е възможно........
(защитни очила, слънчеви очила, слънцезащитно фолио на стъклата
в автомобила, капчици и почивка от взиране
в монитора от време на време).
Може ли на лично съобщенение да дадеш информация? Благодаря Smile

S20FE SD
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)