Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Фабричен протектор на дисплея?
#76

Днес ходих в Huawei на ул. Леге 6 за протектор на екрана.
Казаха, че имат хубав матов, който бил супер, но още след 1 минута се беше разлепил.
След рекламация още на место, върнаха ми парите и ми сложиха обикновено фолио, което също вече е разлепено.
Тааа, моля ви, не ходете там ???
Цитирай
Аксесоари
#77

Аз също останах разочарован от техния протектор, както и да е, от две седмици съм с протектор за 25лв и съм доволен, няма балончета разлепяния и т.н. не е стъклен, но казаха, че е удароустойчив, покрива доста добре.
Цитирай
#78

Би ли споделил линк?

S20FE SD
Цитирай
#79

Линк няма как, взех го от магазин, намира се в София на ъгъла на бул. Дондуков и ул. Дунав, магазинчето е брандирано в зелено, поставиха го на място, единствения кусур е, че е с черен кант.
Цитирай
#80

Искам да сложа протектор на Samsung Xcover 550, 2.4 inches - че е като нов. 
Имам един за 5" смарт - може ли да се изреже (макар че ще закрия слушалката)?

Отделно и калъф търся (за майка ми е).

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#81

(2021-03-16, 12:49:21)hakama написа:  Искам да сложа протектор на Samsung Xcover 550, 2.4 inches - че е като нов. 
Имам един за 5" смарт - може ли да се изреже (макар че ще закрия слушалката)?

Отделно и калъф търся (за майка ми е).

https://www.amazon.de/-/en/Screen-Protec...B011LIKXFQ

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай
#82

Колеги, в крайна сметка след около 4,5 опита с различни протектори (плюс проба от магазина на Леге) успях да намера хубав протектор, който според мен се доближава на 95% до оригиналния. Хидрогел е, не стига до края на извитата част на дисплея и може би точно това го спасява да не се разлепя. Поръчал съм си още няколко бройки да си имам, така че ако някой има желание може да се свърже с мен, но доставките са бавни. 
Снимките са направени с Galaxy S10 plus и затова не са така добри Smile.

1
2
3

Samsung S23 Ultra 512 GB
Цитирай
#83

Оригиналният също е хидрогел и аз съм с такъв. Предимството е, че ако останат балончета след 24 часа изчезват недостатъка, е че от топлината се свива. Изрязан е така за да може да сложиш телефона в калъфче без то да надига протектора по ръбовете.
На предишният ми телефон бях взимал хидрогел на марката Vruc, който беше по-дебел и не се свиваше, но сега не мога да намеря такъв.
Цитирай
#84

Хора дайте акъл - какъв протектор да сложа, който да може да се ползва с калъф / spigen ползвам сега/?
Сложиха ми няколко вида, включително и хидро, но всички се разлепват почти веднага уж било от калъфа, но единия дори не залепи и без калъф! В единия магазин ми казаха, че единствено тип с лепило и УВ лампа можело да се залепи, но и той щял да се разлепи бързо от калъф Sad
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)