Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Черен Дисплей по време на разговор
#1

Здравейте, от днес имам следния проблем: почвам да набирам даден номер, в момента в който натисна слушалката екрана става черен-немога да видя кой набирам, немога да видя ако някой ми звъни на втора линия, неноже да се прекрати обаждането-сетих се и активирах от настройки опцията прекратяване на разговора с бутона за захранване, така затварям, след като затворя екрана остава черен за около 5 секунди още, мн неприятно :( някой може ли да ми даде съвет? Mate 10 pro, Android 10,Emui 10
Цитирай
Аксесоари
#2

Сензора за близост сигурно се е бъгнал.
Ако имаш залепен протектор на екрана, виж дали не е мръсен или попаднали прашинки около сензорите.
Цитирай
#3

Направи тест от приложението HiCare-Подръжка, интелигентна диагностика. Изтрий кеша на контакти, настройки и системен кеш, през рекаварито.        

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#4

(2020-07-13, 18:10:45)DoryanY написа:  Направи тест от приложението HiCare-Подръжка, интелигентна диагностика. Изтрий кеша на контакти, настройки и системен кеш, през рекаварито.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk
ЗДРАВЕЙТЕ, направих теста, всичко работи, преди 6 месеца сменях дисплей, сега видях че предната камера всичко е прах, явно сензора за близост не работи, мисля че трябва да се отвори може би
Цитирай
#5

Духай в жака за слушалки, може да се оправи.
Цитирай
#6

(2020-07-14, 06:39:02)tolostoi написа:  Духай в жака за слушалки, може да се оправи.
Здрасти, имаше яко духане, явно съм добър, измих хубаво и стъклото, засега работи, оправи се?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)