Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Записване на разговорите Xiaomi Redmi Note 9 Pro?
#51

(2021-05-18, 13:04:15)drakkar написа:  Не работи на Poco F3.

Тук говорим за Xiaomi Redmi Note 9 Pro.При мен си работи няма грижи/и входящи и изходящи/...Нямам идея защо при теб не се получава

Redmi 11s 5G
Цитирай
Аксесоари
#52

Записва, но като прослушам файла на записа няма нищо.
Цитирай
#53

(2021-05-18, 18:29:36)drakkar написа:  Записва, но като прослушам файла на записа няма нищо.

Аз съм доволен.Не знам защо при теб не се получава...

Redmi 11s 5G
Цитирай
#54

(2021-05-17, 21:25:04)Djoro1974 написа:  Това е ключа за палатката!!!https://moddroid.com/true-phone-dialer-contacts.html .Всичко друго е вятър и мъгла

Много вредно приложение с 2 думи
Цитирай
#55

(2021-05-30, 19:37:19)anti-mob написа:  Много вредно приложение с 2 думи

Я сподели за какво иде реч?

Redmi 11s 5G
Цитирай
#56

За приложението не е тук мястото, но щом се пита да споделя 2 неудобни, но много важни детайли.
1. Няма бърз бутон за история на обажданията. Нужно е задържане на последното и оттам се избира покажи история.
2. За мен по-важното и заради което се отказах от това приложение: Избора за сим карта по подразбиране не е интуитивно, когато избереш сим карта за подразбираща се, не трябва когато е спрян да ползва другата без да даде право на избор. За пример ако една от картите е в роаминг, а другата по подразбиране и е спряна?! Направо звъни от тази на роаминг, което не е допустимо. Решението е само едно: да се остави винаги да пита за коя сим карта което е доста неудобно.Не може стар телефон от преди 6 години да има тези най-прости удобства а това приложение въпреки че е с много настройки и детайли да няма.
Човек със същото оплакване в далечната 2016: https://4pda.to/forum/index.php?showtopi...p=46045729
Цитирай
#57

(2021-05-31, 09:11:50)deep написа:  1. Няма бърз бутон за история на обажданията. Нужно е задържане на последното и оттам се избира покажи история.
Има настройки, аз съм го направил с плъзгане надясно името на абоната да излиза историята на съответния абонат.
А относно втора точка, как успявате да спрете картата по подразбиране, без да направите такава втората карта?
   

Redmi Note 5  4/64 >> Redmi Note 9S 6/128
Цитирай
#58

1. Ти говориш за True Caller, а тук става въпрос за True Phone. Ето видео : https://www.youtube.com/watch?v=cXMI5dPN-iU
2. Този скриншот е от системата ти, а не от самото приложение. Разбира се след като се смени картата по подразбиране се спира другата. Тук нещо не си разбрал. В самото приложение има секция Dual SIM. Там има доста настройки едната от които е Default SIM Card. Там се избира един от 4 те опции - 1.Системно подразбиране, 2.Винаги питай преди набиране, 3. (SIM 1)
и 4. (SIM 2). В моя случай, който съм обяснил по-горе в контактите има номера, които трябва да се набират само от първа карта и другите, които само от втората и в никакъв случай не бива да се смесват. Когато спра втората абсолютно всички отиват при първата освен ако не си избрал 2 опция, т.е. да пита преди всяко набиране. Дори ако се избере да се показват  и двата бутона за отделните две сим карти и натиснеш втората пак тръгва да набира от първата и то без да те пита. Ако поне беше информирал, че втората е спряна и примерно с въпросче да се набере ли от първата пак ми вършеше работа. А тази опция с всяко питане преди набиране е досадно и не е решение.
Цитирай
#59

(2021-05-31, 21:13:18)deep написа:  1. Ти говориш за True Caller, а тук става въпрос за True Phone. Ето видео : https://www.youtube.com/watch?v=cXMI5dPN-iU
 
Напротив, точно за True Phone говоря:
   
 
(2021-05-31, 21:13:18)deep написа:  2. Когато спра втората абсолютно всички отиват при първата освен ако не си избрал 2 опция, т.е. да пита преди всяко набиране.
При мен, дори да избера опция 2, при изключена втора СИМ, винаги си набира от първата. Според мен програмата просто третира телефона, като такъв с една карта и асоциациите не работят. Все пак намерихте ли решение на този проблем, може би друго приложение?

Redmi Note 5  4/64 >> Redmi Note 9S 6/128
Цитирай
#60

Благодаря за опцията с плъзгане, пропуснал съм го измежду многото опции в менюто, в които лесно човек може да се изгуби.

(2021-06-01, 09:15:40)gimara написа:   
При мен, дори да избера опция 2, при изключена втора СИМ, винаги си набира от първата. 
 Точно това е проблема. Има опция да се известява, че набира първата, но проблема е, че го прави директно само с известие. Докато прочетеш и разбереш какво става вече си набрал. Нали целта е да не се набират едната група от другия номер по погрешка?!
Засега си стоя на стоковия Contacts and dialer 12.2.01(com.android.contacts).Там поне няма възможност да се объркат двете групи, за сметка на дървен интервейс и малко възможности, които не са ми приоритет.
Цитирай
#61

(2021-05-31, 06:56:37)Djoro1974 написа:  Я сподели за какво иде реч?

това си е шпионски софт, по-добре всичко при бил и да си е ясно

(2021-05-17, 07:20:01)suffer написа:  Това е индонезийския ром за redmi NOTE 9 pro.
Oсновния плюс е, че има запис на разговори.

буута  си го отключвам и обратно по желание, не се чака, флашнах го чаках 30 мин. и нищо, не даде и грешка и никаква промяна
още тогава
сега гугъла дори не записва нови контакти, прави каквото си иска, звъни и не показва телефона ли е, приложение ли е...
бета не предлага запис на разговор, въобще това приложение е за боклука
моят въпрос е да не би да трябва по старо индонезийче, къде бъркам, на фастбута въобще никаква реакция
странен вивакомски...
Цитирай
#62

В такъв случай слагай xiaomi.eu
Цитирай
#63

наиграх се Smile
[Изображение: klz1623401507h.png]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)