Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Записване на разговорите Xiaomi Redmi Note 9 Pro?
#26

Доколкото виждам xiaomi.eu са изкарали и twrp версия за Redmi Note 9 Pro.

На 9S ъпдейтите си идват по въздуха, след като един път вече си минал на TWRP варианта.
Цитирай
Аксесоари
#27

(2020-07-30, 07:13:06)Compare написа:  Пробвах го но без ефект ,още като написа темата и четох и направих стъпките Wink но без ефект!
Всички настройки пробвах но без ефект!Бях станал като телефонна централа да пробвам какво записва и какво не !
Поне така бе на моя телефон!

Гледам че и при Galxy Note 10 го ползват,може при някой телефони да не се чува отсрещната страна ясно,щом при теб е така https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=98407
Цитирай
#28

(2020-07-30, 10:00:30)ivo777 написа:  @Compare ,пробвал ли си дали работи безконтактното разплащане и банковите мобилни приложения след Xiaomi.eu рома?
Благодаря предварително!

Да ,работят без проблемно!
Отключен Bootloader ->Xiaomi.eu ром (xiaomi.eu_multi_HMNote9ProEU_V11.0.4.0.QJZMIXM_v11-10-fastboot) -> iCard безконтактното разплащане и банковите мобилни приложения като Revolut
и с NFC проблем не срещнах до сега.
Без TWRP и Root

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • ivo777
Цитирай
#29

(2020-07-30, 15:07:03)Compare написа:  Да ,работят без проблемно

Благодаря за информацията,дано и аз нямам проблеми,току-що пуснах заявка за отключване.

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#30

(2020-07-30, 15:51:58)ivo777 написа:  Благодаря за информацията,дано и аз нямам проблеми,току-що пуснах заявка за отключване.

Без TWRP и Root

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#31

(2020-07-30, 17:22:49)Compare написа:  Без TWRP и Root

Да,то е ако е руутнат 100% ще си имаме проблеми с банки и разплащания...

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#32

Google са пуснали запис на разговорите в Google Dialer. Инфо
[-] 1 потребител изказва благодарност на hellkiller за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#33

Ако сте с Гугъл дайлър, ето тук се запишете за бета тестер, след 10 минути ще ви даде да обновите приложението: https://play.google.com/store/apps/detai...UVutr5UcLo

Засега записа работи на малко апарати според статията в xda: Note 8 Pro, Note 9s, Note 9 Pro. На Poco F2 Pro НЕ работи. Други недостатъци- не сработва всеки път, предупреждава отсрещният участник, че разговора се записва. Да се надяваме скоро да бъдат изгладени нещата и всичко да работи на ниво. Разбира се, всеки който иска истинският запис и страхотното приложение на Xiaomi за разговори и смс-и, ще ги намери в xiaomi.eu или индонезийският ром за своето устройство!


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Arpad M
Цитирай
#34

Намерихте ли решение на проблема със записването
Цитирай
#35

xiaomi.eu

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на andreti013 за това мнение:
  • sokkoban, suffer
Цитирай
#36

Redmi Note 9 Pro Indonesia Stable

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#37

Последно - това https://xiaomi.eu/community/threads/guid...-eu.56014/ решава ли проблема със записите на разговорите? Че в началото е дадено за решение, но не видях категоричното му потвърждение. Дори обратното - проблеми при ъпдейти. Може и да са били при други начини проблемите, но нищо не разбирам от ромове, лоадери и е твърде вероятно да ги каращисвам неправилно...
Предлагат ми Note 9 Pro безплатен при преподписване и само това ме спира да го предпочета пред Samsung A31 или A41

ПП. Поправям се. В друга тема (https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=99905) прочетох, че Redmi Note 9 Pro Indonesia Stable https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/joye...id-stable/ било правилното решение. То ли е наистина и има ли някъде описание как се прави?
Цитирай
#38

Да това е решението за записване на разговорите Redmi Note 9 Pro Indonesia Stable както и xiaomi.eu ROM-a но си има и разликите на инсталация !
Но преди това трябва да си отключиш Bootloader-a и след това да го флашнеш !
След като ти си отключиш Bootloader-a гаранцията заминава в повечето случай ,зависи от сервиза и майстора.
Не е сложно ,но пък могат да се направят и доста грешки който ще се поядосваш !
С Redmi Note 9 Pro Indonesia Stable и съм доволен.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • bulhomes
Цитирай
#39

Решението валидно ли е за Redmi Note 9, че приятел иска да се опитам да му го направя?

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай
#40

Трябва да е валидно. Но тъй като е медиатек се ограничавай само до стоковите ромове, за да не го брикнеш.
Индонезийския трябва да няма проблеми
Цитирай
#41

здравейте всички, сега се регистрирах и имам нужда от съвет
изчетох всичко и все пак.., просто нямам технологично време за експерименти
това, което виждам на редми 9 про ме отвращава
какво ще ме посъветвате за този ром
[Изображение: arx1621227235m.png]
Цитирай
#42

Здравей,какво те отвръщава, ще вметнеш ли с две думи?
На снимката почети нищо не се вижда .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#43

(2021-05-17, 06:56:08)anti-mob написа:  здравейте всички, сега се регистрирах и имам нужда от съвет
изчетох всичко и все пак.., просто нямам технологично време за експерименти
това, което виждам на редми 9 про ме отвращава
какво ще ме посъветвате за този ром
[Изображение: arx1621227235m.png]

Това е индонезийския ром за redmi NOTE 9 pro.
Oсновния плюс е, че има запис на разговори.
Цитирай
#44

(2021-05-17, 07:02:45)Compare написа:  Здравей,какво те отвръщава, ще вметнеш ли с две думи?
На снимката почети нищо не се вижда .

Гугълският телефон и по темата за записа, всяка друга записвачка без изключение е фонов шум каквито и настройки да си пиша с програмистите им
[-] 1 потребител изказва благодарност на anti-mob за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#45

Туй е бот май ?!
Цитирай
#46

Намерете си платена версия на True Phone...Има го като опция и се справя доста добре...

Redmi 11s 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на Djoro1974 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#47

(2021-05-17, 13:45:17)BisVal написа:  Туй е бот май ?!

май не е?!
ми флаш?
разберете изчел съм всичко, поисках съвет въпреки това за по-лесно поради много ангажименти, не съм на 20 години да си имам време за кой е бот, кой робот, не се знае може и аз да съм полезен с нещо
Цитирай
#48

Това е ключа за палатката!!!https://moddroid.com/true-phone-dialer-contacts.html .Всичко друго е вятър и мъгла

Redmi 11s 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на Djoro1974 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#49

(2021-05-17, 20:57:13)anti-mob написа:  май не е?!
ми флаш?
разберете изчел съм всичко, поисках съвет въпреки това за по-лесно поради много ангажименти, не съм на 20 години да си имам време за кой е бот, кой робот, не се знае може и аз да съм полезен с нещо

Да. Индонезийски ром с ми флаш и ще имаш запис на разговорите.
Щом си чел значи знаеш, че трябва да се отключи първо буутлоудъра и затова, ако държиш да ти работят безконтактните плащания, аз препоръчвам xiaomi.eu.
Ако не ти пука - индонезийския ром е нещото, което ти трябва. Архивът за теглене трябва да e с разширение .tgz
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#50

(2021-05-17, 21:25:04)Djoro1974 написа:  Това е ключа за палатката!!!https://moddroid.com/true-phone-dialer-contacts.html .Всичко друго е вятър и мъгла
Не работи на Poco F3.
[-] 1 потребител изказва благодарност на drakkar за това мнение:
  • bulhomes
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)