Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Браузър P40 pro
#1

Здрвейте, 

Искам да ви попитам, кой браузър използвате?

Идвам от Samsung s8 и там използвах фабричния, който беше много удобен, основно заради възможността тотално да блокира всякви банери и реклами по страниците (с антибанър плъгове). Другото удобство беше възможността да се правят преки пътища на страниците. Последното мога да го преглътна, но рекламите направо ме побъркват.
Виждам, че и при фабричния на Хуауей има някаква подобна опция, обаче не прави нищо.
Цитирай
Аксесоари
#2

Използвай Оpera. Прави същото. Аз също бях на S8.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#3

(2020-07-15, 15:51:43)proofit написа:  Здрвейте, 

Искам да ви попитам, кой браузър използвате?

Идвам от Samsung s8 и там използвах фабричния, който беше много удобен, основно заради възможността тотално да блокира всякви банери и реклами по страниците (с антибанър плъгове). Другото удобство беше възможността да се правят преки пътища на страниците. Последното мога да го преглътна, но рекламите направо ме побъркват.
Виждам, че и при фабричния на Хуауей има някаква подобна опция, обаче не прави нищо.
Можеш пак да си инсталираш и използваш Samsung browser,аз на П30 него използвам.
Цитирай
#4

Качи си самсунг браузъра Wink

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...ry59082297 - иска регистрация !
Цитирай
#5

Ползвам си Chrome

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#6

Момци някои би ли споделил как се справяте с интернет банкиране ,ако някои използва такова,че обмислям смяна на п10-ка та.Някъде бях чел ,че хора основно имат тези затруднения ,а на мен ми е много важно

Изпратено от моят VKY-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

С някои банки - никак.
Чакаш да си пуснат hms версии на апликациите.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#8

По навик си ползвам Firefox, иначе имам и DuckDuckGo. Относно банкирането нямам проблеми, преди месец не работеха приложенията на Пощенска банка, но сега всичко е точно. Ползвам телефона без GMS.
Цитирай
#9

Аз имам проблем точно с Пощенска, и по точно с токена, не ми позволява да създам пин код.
Цитирай
#10

Мда, подвел съм с информацията, банкирането работи, но не бях опитвал да се логна с токена, само го бях стартирал без да въвеждам пин. И при мен не минава.
Цитирай
#11

А от къде сваляш приложенията?

Че при мен и през aurora и през appgallery не се получава.

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

Конкретно тези на Пощенска ли? Веднъж преди месец (тогава ползвах телефона около 2 дни) ги клонирах от предния и дори не стартираха докато не сложих Гугъл, после нямаше проблем. Сега банкирането работи, а токена само го бях стартирал (не продължих нататък) и за това реших, че и той ще работи, но уви. Първо ги клонирах, после ги махнах и ги инсталирах от Aurora. Предполагам, че ще го оправят. Само до преди 3-4 дни не можех да пусна Twitch като приложение и го гледах в браузъра, а сега си го инсталирах и работи.
Цитирай
#13

Samsung Browser го има в Appgallery

https://appgallery.cloud.huawei.com/ag/n...=appmarket

трябва да промените държавата на Китай.
Цитирай
#14

Нещо взе да ми забива Хрома, не иска да се включи, чак на 3тия или 4тия път тръгва. Някой друг да му се е случвало?

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай
#15

Всеобщо известно е, че хрома фрийзва на P40.

Всичко замръзва и се оправя или с изключване на екрана или минимизиране и после възстановяване.

Ако това имаш предвид.
Цитирай
#16

При агресивно килване на процеси лидерът е само един - Хуавей. Понякога не съм получавал нотификации за съобщения в whatsap, viber, telegram и т. н.
Цитирай
#17

Тука всичко е до настройки, винаги получавам мейли и съобщения Wink
Цитирай
#18

При проблем с известията на дадено приложение, задаваш да не се оптимизира, работа във фонов режим и заключване в системата, като се издърпа на долу, да се появи катенарчето    

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#19

(2020-07-22, 03:58:19)DoryanY написа:  При проблем с известията на дадено приложение, задаваш да не се оптимизира, работа във фонов режим и заключване в системата, като се издърпа на долу, да се появи катенарчето

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk
Обясни как се прави това че аз на P30 Pro също имам някои приложения при които не получавам нотификации.?

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#20

Влизаш в настройки, приложения, горе 3 точки, специален достъп, оптимизиране на батерията, сменяш на всички приложения и задаваш да не се оптимизира. После батерия, стартиране на приложения, и се садава на ръчно, да работят във фонов режим. 3 тото е като затвориш дадено приложение и не го чистиш а го издърпваш на долу, да се появи катинар. Давам снимки зада е по ясно.                
Пп:Ако и това не помогне, настройка на оптимизатора, да се спре интелигентно оптимизиране, или да се използва друг лаунчер, нова например, разхода на батерията се увеличава но има известия.
Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#21

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=99364
Цитирай
#22

Относно за Huawei Browser,инсталирате си това и няма да имате реклами.
Премаха всички реклами от телефона.
https://apkdone.com/adguard-premium/
Ако,не е за тук линкът нека да бъде премахнат.
Цитирай
#23

колеги аз ползвам BRAVE, на всички телефони и лаптопа съм с него. Искам да ви кажа че е много добре. Няма реклами, няма изкачащи прозорци, няма нищо което да ме дразни Smile

Nexus 5 ----> LG G3 , 32 GB ----> iPhone 6s, 128GB ----> Moto Z---->Moto One Vision ----> Lenovo Z6 PRO----> Huawei P40 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на spycar за това мнение:
  • Boby13
Цитирай
#24

Добър е, също го ползвам от доста време Smile
Цитирай
#25

Пробвах го, но е осезаемо по-тромав от браузъра на Самсунг.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)