Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Увеличаващ се рингтон как да го премахна?
#1

Привет на всички.
Моля за помощ. Има ли начин да премахна опцията за увеличаващото се звънене?
Когато някой ми звъни, телефонът започва да звъни тихо, а веднага след това се увеличава звука рязко. Сякаш е нещо като покет моуд но не мога да разбера как да го премахна.
Благодаря предварително.
Телефонът е P40.
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма такава опция.
При iPhone ми, когато звъни на разстояние, звъни силно, но хвана ли го в ръка, сигурно ме разпознава с Face ID като го насоча към лицето и звъненето едва се чува, което е много приятна опция, но при вас е някак си обратното и е малко нелогично. 
Ще чакате ъпдейт.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

И при нас като е в ръцете звъни лекичко, като нямам включен фейс айди ...вероятно отчита, че устройството се използва, което наистина е интелигентна опция Smile а при мен в джоба не ми е направило впечатление, че звъни първо слабо..мисля, че директно си почва със силно положение :д
Цитирай
#4

P10 Plus е има тази опция, на 20Pro също е няма но с гимнастики се появява. Сега и при P40 Pro няма джобен режим и е много е дразнещо.

Samsung Galaxy S>S2>S3>S4>S5>S7 Edge>Huawei P10 plus>Huawei P20 Pro>Huawei P40 Pro Silver Frost
Цитирай
#5

Да ви питам, на P30 Pro имаше опция при заспал екран като натиснеш и задържиш бутона за намаляне на звука, гласово можеше да се набере контакт, има ли я и тук, че не я намирам.

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)