Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Слаб звук в слушалката?
#1

Здравейте, купих телефон 2ра ръка и говорителя е доста слаб спрямо другите ми телефони. Никой не се е оплаквал в форума и да питам все пак. Да не е от ъпдейт или да не ми е сменяван дисплей и тн. Някой усетил ли е такъв проблем? И има ли някъде меню за усилване. Мерси
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробва ли да усилиш звука докато си в разговор?

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#3

Да.. Всякакви неща опитах.
Цитирай
#4

Много е вероятно решетката на говорителя да е силно замърсена и задръстена, което драстично намалява силата и качеството на звука. Това е първото нещо, което бих проверил.
Цитирай
#5

не е от решетката
Цитирай
#6

Пробвай докато гледаш видеоклип как е звука. Ако и тогава е слаб, явно спикъра е за смяна. По-добре, ако не намериш начин го прати в сервиз.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro 
Цитирай
#7

Спиикър и слушалка не са ли различни неща. Едното на бг е високоговорител като звука е долу, а другото е говорителя горе?
Цитирай
#8

При Mate 20 pro горния е комбиниран, затова те питах при плейване на мултимедия как е. От долу също излиза звук но за другия канал.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro 
Цитирай
#9

Махнах телефона. Но мисля, че чувах основно звук от долу. Явно е заминал или има лепило върху него.
Цитирай
#10

Аз също имам подобен проблем. Имам втора ръка телефон - Huawei mate 20 pro, и не чувам много добре, докато говоря. Някак си е ми е слабичък, докато стария ми ЛГ Г4 беше 3 пъти по-силен и ясен. Това проблем на този модел ли е или какво?
Цитирай
#11

Пробвайте да ги измиете под чешмата с топла вода. Моят се чува перфектно. Силно и ясно се чува.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)