Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Файлов мениджър
#1

Здравейте, в търсене съм на добър файлов мениджър. До скоро използвах ES File Explorer Pro, но до колкото разбрах авторът бил сложил в приложението автоматично да се отварят реклами и така той да генерира приход и поради тази причина вече приложенията им са свалени от плей стор. В последните месеци ползвам Solid Explorer, който е наистина добър и изгежда добре единственото, което ме дразни е, че за да копирам нещо от паметта на телефона в да кажем FTP сървър не става просто с копи -пейст, както в ES File..., а трябва да ползвам опцията share->save to->ftp и чак след това да избера къде на сървъра да се копира/премести даденият файл. Това цялото нещо в ES File... ставаше с копи на файла и директно можех да си навигирам до ftp сървъра и да го поставя, лично аз си бях направил ftp-то да ми е отделен прозорец и прост плъзвах на дясно и директно поставях в него. Та да може би е глупаво но мен наистина много ме дазни това цялото. Надявам се да ми препоръчате нещо добро, няма проблем дали ще е платено или не, просто да няма реклами и да е що годе добре на външен вид.

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай Total Commander - file manager  https://play.google.com/store/apps/detai...nder&hl=bg
Цитирай
#3

MiXplorer е доста добър и безплатен! Трябва да си го свалиш обаче от хда! Ползвам го от доста време , обновява се редовно има и адони с разни глезотики , инсталират се отделно.
п.с. за фтп сървър нищо не мога да напиша, не ползвам.
Цитирай
#4

(2020-07-19, 20:21:47)DoryanY написа:  Пробвай Total Commander - file manager  https://play.google.com/store/apps/detai...nder&hl=bg

Този го погледнах, когато търсех с какво да сменя ес, но нещо ми беше много грозен.  Big Grin

(2020-07-19, 20:23:22)user32 написа:  MiXplorer  е доста добър и безплатен! Трябва да си го свалиш обаче от хда! Ползвам го от доста време , обновява се редовно има и адони с разни глезотики , инсталират се отделно.

Предполагам става въпрос за този. Ще го пробвам, мерси!

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#5

точно този е Smile
Цитирай
#6

По повод ЕС файл, фен съм му от години и ползвам версия (4.2.2.8 пипната), която няма реклами, трансферира си на воля, и важното за мен, прави бекъп на всичките ми програми, които имам инсталирани. Не мисля, че ще се намери друг толкова способен мениджър...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#7

(2020-07-19, 20:48:22)alexbg67 написа:  По повод ЕС файл, фен съм му от години и ползвам версия (4.2.2.8 пипната), която няма реклами, трансферира си на воля, и важното за мен, прави бекъп на всичките ми програми, които имам инсталирани. Не мисля, че ще се намери друг толкова способен мениджър...
За жалост и аз така мисля. Май ще се окаже най-добрия All-in-one мениджър. Този, който даде колегата MiXplorer не е зле, но част от ключовете функционалности са му под формата на Add-ons, което не е проблем принципно, но е странно, че за да отворя zip ми трябва Add-on.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#8

xplore file manager се казва алтернативата... няма реклами, има някакви покупки в приложението, които никога не съм ползвал, Но на фри версията без излишни гимнастики, прави копи, пеист, кът, сент, шер, зип без никакви усилия.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#9

(2020-07-19, 20:48:22)alexbg67 написа:  По повод ЕС файл, фен съм му от години и ползвам версия (4.2.2.8 пипната), която няма реклами, трансферира си на воля, и важното за мен, прави бекъп на всичките ми програми, които имам инсталирани. Не мисля, че ще се намери друг толкова способен мениджър...
Как ти прави бекъп на приложенията? После какво възстановява?
Цитирай
#10

Ако не е рутнат само на инсталаторите, задава се папка къде да ходят, ако има нова версия я разпознава.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#11

MiXplorer, пробвал съм почти всичко, за мен този е най-добър.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#12

Здравейте, от този сайт www.apkmirror.com файловете надеждни ли са? От много години съм си свикнал с файловия мениджър на асус, но вече не ми излиза в магазина.
Намерих си apk и си го инсталирах. Та дали файловете от този източник са надждни?

Доста мениджъри прекарах и открих няколко с които мага да заменя, но човек като си свикне......
Опцийката "мрежово място" ми  е много удобна. Или връзка по LAN от другите мениджъри. Шарвам си една папка на компютъра с права за запис и четене и си менкам файловете.


Прикачени файлове
.jpg fm.jpg Размер: 44.37 KB  Сваляния: 124
Цитирай
#13

Да, този източник на файлове е надежден.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)