Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Примигваща точка на дисплея на Samsung A71
#1

Телефона ( Самсунг А71) го има жена ми от няколко дена. И тази вечер забелязах ,че когато и само при набиране от самото устройство се получава една малка примигваща  точка  малко под камерата. През останалото време я няма. Помислих ,че е някой изгорял пиксел ,но не е. Всичко си е перфектно на дисплея. Но тръгна ли да набирам веднага почва да присветка. Какво може да е ,и да връщам ли устройството за рекламация ?

Sony Xperia S .....  Samsung J7.....Nokia 7.1.... Samsung A9 ... Samsung S22 plus 
Цитирай
Аксесоари
#2

Спокойно това е сензора за близост, не е дефект Smile.
Цитирай
#3

Всички телефони на Samsung са така, които нямат рамки и както каза ivanov, това е сензорът за близост.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#4

Ето я въпросната точка иначе...


Прикачени файлове Миниатюри
   

Sony Xperia S .....  Samsung J7.....Nokia 7.1.... Samsung A9 ... Samsung S22 plus 
Цитирай
#5

(2020-07-20, 08:24:27)dbitzepsa написа:  Ето я въпросната точка иначе...
Да колега това е сензора за близост.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#6

Благодаря ви  за отговорите !

Sony Xperia S .....  Samsung J7.....Nokia 7.1.... Samsung A9 ... Samsung S22 plus 
Цитирай
#7
Wink 

Здравейте, аз също съм с А71 и имам точно същата точка на същото място.В действителност се появява само при повиквания,независимо дали са през мобилен оператор, viber или what's. При всякакви тестове излиза,че не е забил или изгорял пиксел
Цитирай
#8

Темата с по-горните постове е изцяло изчерпана, нищо му няма на телефона!
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • PotrebitelA71
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)