Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Прехвърляне от Вътрешна памет към MicroSD карта памет
#1

Здравейте! Едно време на SONY-тата които съм ползвал имаше много готина и проста функция за прехвърляне на файлове от вътрешна памет към microSD картата. Беше ми много удобна в моменти като сегашния, в който телефона трябва да се праща в сервиз. Има ли подобна опция или приложение с което може да се направи ? Знам че мога чрез файлов мениджър, но аз търся нещо автоматизирано, както беше при SONY с един бутон да ми сканира основните файлове (Видео, Музика, Снимки и т.н.) и с втори да ми ги прехвърли, а не аз да си играя да търся файлове по папки за да ги прехвърля. 
Благодаря предварително за предложенията!

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако имаш лаптоп става бързо. Картата в лаптопа, свързваш телефона и за нула време става.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#3

За нула време няма да стане . 10-на гигабайта мултимедия отива към час да я прехвърлиш. Но пак е по-бързо отколкото през файл-мениджъра на телефона.
Цитирай
#4

Разполагам с лаптоп, но незнам дали няма да се дублират имена на файлове и прочие по този начин...

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай
#5

По скоро ако има файлове с еднакво наименование не ги копира,излиза предупреждение че трябва да се преименуват,и стои в изчакване до като не вземеш решение.Ако направиш папка и ги прехвърлиш в нея,няма проблем,всичко си върви,това е при условие че на картата има други снимки,които са на общо място.
Цитирай
#6

Сваляш x-plore и си копираш няколкото папки които искаш. Без лаптопи и хамалогии. Нищо сложно и бавно.
https://play.google.com/store/apps/detai...mes.Xplore
.jpg Screenshot_20200723-180942_X-plore.jpg Размер: 34.84 KB  Сваляния: 88
Цитирай
#7

Може да дадеш архивиране(back up) в самсунг акаунта си,после да си ги върнеш когато искаш.Маркираш само кое искаш да ти архивирагалерия,приложения и др.).
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)