Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Функция за идентификация на обаждането
#1

Здравейте, преди имах такава функция (Функция за идентификация на обаждането), но при някой от ъпдейтите изчезна. Ако знаете как да я включа, моля споделете.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-07-23, 15:00:09)goroburgas написа:  Здравейте, преди имах такава функция (Функция за идентификация на обаждането), но при някой от ъпдейтите изчезна. Ако знаете как да я включа, моля споделете.

Пак си я има. Приложения/Система и настройки/Настройки на обаждане/Разширени настройки/Други. А най-лесно е като напишеш Идентификация в търсачката от настройки.

Poco F3
Цитирай
#3

Може би не обясних правилно. Когато ми звъни някой, и не е в моя указател, ми показваше фирма или организация. Например куриерите, намям номера, но ми излиза Спиди или Еконт или фирма.
Цитирай
#4

Това май беше свързано с google профила, понеже преди и на мен ми е излизало, име на фирма, когато ми звънеше някой, който не е вписан в контактите ми.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#5

Ако не е налична вградена, може да ползвате външно приожение, примерно Hiya

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)