Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Зареждане на S20 Ultra
#1

Днеска за първи път го оставих от как го имам да падне под 10% ...като го включих на зарядното от 10% до 17 % ...пищя...като замаян .."зареждане" ....после спря и си продължи ...както трябва ...това нормално ли е ...и ако не на какво се дължи това ?!?!?!????
Забелязах че има лек луфт в порта ...и леко мърда буксата наляво надясно...но не прекъсва зареждането....при вас така ли е ....???
Благодаря предварително ....
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-07-23, 21:55:47).V. написа:  Днеска за първи път го оставих от как го имам да падне под 10% ...като го включих на зарядното от 10% до 17 % ...пищя...като замаян .."зареждане" ....после спря и си продължи ...както трябва ...това нормално ли е ...и ако не на какво се дължи това ?!?!?!????
Забелязах че има лек луфт в порта ...и леко мърда буксата наляво надясно...но не прекъсва зареждането....при вас така ли е ....???
Благодаря предварително ....
Какво имаш предвид " пия за зареждане ?
На мен ми се е случвало да пада под 10%, веднъж и до 5%, НО никога не е издавал звук след като е включен да се зарежда!!!
Да, има луфт като се размърда, но това не оказва влияние, аз даже не съм му обърнал внимание докато не попита

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#3

От падащото меню ...през няколко секунди ...се появяваше надпис в червено "Зареждане" придружено със звук ...докато не стигна 17% и спря...това имах в предвид . Помислих че не съм вкарал хубаво буксата и не прави хубав кнтакт...и аз така разбрах че има лек луфт ...но си зареждаше нормално ...
Цитирай
#4

Това което си описал не е нормално. И аз съм събарял батерията и под 5%, но след като закача телефона на зарядното не е имало никакво пищене или известие. А и това с луфта на буксата също не смятам, че е нормално поне при моя няма подобен луфт или мърдане.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#5

(2020-07-23, 23:15:48).V. написа:  От падащото меню ...през няколко секунди ...се появяваше надпис в червено "Зареждане" придружено със звук ...докато не стигна 17% и спря...това имах в предвид . Помислих че не съм вкарал хубаво буксата и не прави хубав кнтакт...и аз така разбрах че има лек луфт ...но си зареждаше нормално ...
Да, не би трябвало да се случва по този начин.
Рестартирай телефона, изчисти кеш пъртишън и след това я свали пак до 10% и тествай дали е постоянна величина това при теб или се е случило само веднъж.
Ако го повтори, го носи в сервиза

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#6

Еееее....на три седмици телефон...за такава сума и да го нося в сервиза...хич не ми става хубаво ???? !!! Ама точно това направих де ...изтрих кеша който за три седмици се беше натрупал супер много според мен ...рестарт ...и ще го сваля пак под 10% да видя ще има ли пак аномалии !!!Много рехаво усещам зарядното...все едно е някакво китайско...изпълнение за 5лв дет се вика....

Иначе...тествах сутринта на двама колеги със S20+ и те имат лек луфт в буксата...даже доста повече от моя...струва ми се нормално...ама само аз така си мисля
Цитирай
#7

(2020-07-24, 09:43:52).V. написа:  Еееее....на три седмици телефон...за такава сума и да го нося в сервиза...хич не ми става хубаво ???? 

Какво значение има на колко време е телефона ? 
Има и доста по-скъпи стоки ( коли, самолети и други ) които имат дефект от изработката, а не от ползване ?!!!
Това, че е възможно да ти се е паднала дефектна бройка, не означава че в до целият модел или е до пари 
Аз лично се надявам, че е било нещо забило софтуерно и няма да ти се налага, но това което предложиш беше последен и краен вариант  Tummenupp

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 2 потребители изказват благодарност на OGIER за това мнение:
  • NaniG, OliQueenBG
Цитирай
#8

Шега беше това за сервиза... Smile Ще го тествам....само трябва да му сваля батерията до довечера...което е доста трудна мисия ...по принцип карам два дена ...с едно зареждане
Цитирай
#9

(2020-07-24, 11:36:02).V. написа:  Шега беше това за сервиза... Smile Ще го тествам....само трябва да му сваля батерията до довечера...което е доста трудна мисия ...по принцип карам два дена ...с едно зареждане
Още една "шега" според много от пишештите тук, те твърдят, че едва изкарват от рано сутринта до обяд  Big Grin

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • martoo
Цитирай
#10

За оригиналния кабел в комплекта ли говорите? Аз ползвам предимно него и толкова стегнато влиза, че чак щраква. Никакво клатене, мърдане и тн.
За батерията, аз даже няколко пъти съм я свалял до 0% и изключване на телефона Smile (знам, че не е ок, ама...съдба) и никакво пищене и тн. Единствено на 5% затъмнява екрана на минимум, но това е нормално поведение. Нали е сигурно, че за ULTRA говорим, че сме имали случаи да се бъркат потребителите(не се заяждам, питам)?
Цитирай
#11

Мисля че достатъчно ясно съм написал модела !?!?!?
Да супер стегнато влиза буксата...даже "щраква"...но хвани здраво телефона и я разклати много фино наляво надясно...и ще видиш че има луфт.. лек ...но има ... Wink
Нагоре надолу няма ...на в страни има ...
Цитирай
#12

Това с луфта го има на всяко Type C

Даже с продължително ползване се получава лек луфт нагоре и надолу, но няма шанс да се развали порта, здрави са много.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#13

Честно казано от години не съм ползвал кабела от комплекта ,само безжично......
Цитирай
#14

(2020-07-24, 20:03:59).V. написа:  Мисля че достатъчно ясно съм написал модела !?!?!?
Да супер стегнато влиза буксата...даже "щраква"...но хвани здраво телефона и я разклати много фино наляво надясно...и ще видиш че има луфт.. лек ...но има ... Wink
Нагоре надолу няма ...на в страни има ...
Какво стана ? ок ли са нещата след рестарта и почистването  Cool

(2020-07-24, 20:50:04)BGDropche написа:  Това с луфта го има на всяко Type C

Даже с продължително ползване се получава лек луфт нагоре и надолу, но няма шанс да се развали порта, здрави са много.

Това казахме, че не е от жака. Има си този луфт който е на всеки телефон в нормата

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#15

Чак днеска на обяд я свалих батерията ....не знам как ги ползвате че едвам изкарват цял ден....ама бая зор видях да я сваля Smile Smile Smile
Никакви проблеми със зареждането....спи и не издава звук ....
Като се замисля...може и в контакта да е бил проблема...до сега не бях го зареждал в него ...може и някое приложение да се сбъгясало....
Сега всичко е ...точно...да видим до кога .... Smile Smile Smile
Цитирай
#16

(2020-07-25, 15:58:26).V. написа:  Чак днеска на обяд я свалих батерията ....не знам как ги ползвате че едвам изкарват цял ден....ама бая зор видях да я сваля Smile Smile Smile
Никакви проблеми със зареждането....спи и не издава звук ....
Като се замисля...може и в контакта да е бил проблема...до сега не бях го зареждал в него ...може и някое приложение да се сбъгясало....
Сега всичко е ...точно...да видим до кога .... Smile Smile Smile
Според мен надали ще се повтори, ако наистина не е от контакта

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#17

Каква е функцията на тази навигационна лента...чак сега я видях...?!?!?!?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#18

Бърз достъп до контакти и настройки.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#19

(2020-07-25, 21:12:11)hazART написа:  Бърз достъп до контакти и настройки.

Благодарско....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)