Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi Band 5 - първи впечатления
#26

(2021-12-28, 16:10:25)trabucco написа:  Най вероятно става въпрос за дефектна бройка.Другия вариант е да е включен режим за следене на пулс или нещо друго.Нормално кара около 10 дни.

Може ли да качите снимка на настройките на вашата да видя ако има нещо различно да го променя
Цитирай
Аксесоари
#27

Тези 2 настройки трябва да са на off.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#28

Здравейте!
Не мога да си свържа гривната с  камерата. Следвам стриктно тези инструкции (https://www.makeuseof.com/use-mi-band-as...e-android/), но след като вляза в менюто "Lab", нямам Camera settings.
Някакви идеи?б
Цитирай
#29

Със Zepp или zepp life си?

В zepp не става
Цитирай
#30

Zepp life (старото MiFit)
Цитирай
#31

Тогава не си с Xiaomi/Redmi/Poco телефон
Цитирай
#32

След като писах, вечерта се появи обновяване на приложението и въпросните camera settings се появиха. Преди това (сигурно около 2-3 седмици) всеки божи ден проверявах и не можех да разбера как на едно приложение ги има, на друго не. Сега обаче има друг проблем - не става сдвояването. Раздвоих приложението и пробвах на ново - не. Деинсталирах и инсталирах на ново - пак не. Гривната рестартирах - не става. Някакви идеи?
С 9 ПРО съм.
Благодаря!  Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на Elektra за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#33

Не рестарт, а ресет на гривната, за да се разкачи.
По принцип правилно разкачане на гривната е през приложението да се даде unbound Или .. не знам как се казва
Тогава се ресетва също гривната
Цитирай
#34

Реших да пробвам и аз. Всичко тръгна от раз и щракнах някоя снимка. Това добре, но сега не мога да развържа гривната. Идеята е че докато е свързана в режим снимки, ползва нормалния Bluetooth, а когато не е ползва Bluetooth low energy. С рестарт на гривната се оправя но временно. Опцията unpair в секция лаб на приложението на телефона не работи.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай
#35

Трябва да я изтриеш като устройство в блутуут настройките на телефона.
Ама внимавай, че са две и едното е това, което я държи вързана към телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • roni952
Цитирай
#36

Благодаря, стана работата!

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай
#37

Явно гривната и т-рекс про не могат да са сдвоени едновременно с редми ноут 10с...при ми 10т лайт ставаше....сега е тегава работа...трябва ръчно да се сдвояват... като другото устройство само се разкача и показва, че не е активно.
Цитирай
#38

Няма как да е ставало. Zepp/Mi Fit Ако са с един и същи акаунт винаги при ново устройство деактивира старото. Не е от телефона.
Просто после няма как да ти събере данните наедно или да ти ги показва поотделно
Вероятно си бил с различни акаунти
Цитирай
#39

Не, с един акаунт бях.. ама ме успокои отговора ти де..не е и в задкормилното устройство явно. Сега трябва наново да активирам устройството всеки път, например прибирам се и гривната не се свързва автоматично...трябва да я активирам ръчно. Преди не беше така, директно сама се свързваше и часовника си стоеше свързан

Да поясня, часовника е свързан със зеп, а гривната с ми фит
Цитирай
#40

Те са почти едно и също от известно време. Може с по-става версия да е можело и двете едновременно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • KenLii
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)