Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Добра камера в mid-range
#1

Здравейте народе,

Търся си нещо в мид рейндж - говорим до към 600-650 лв. Най-основен приоритет ми е камерата. Прегледах доста телефони и се спрях на 3 модела, но съм силно разколебан. Гледах ревюта на камерите на въпросните телефони и до момента май най-много клоня към Pixel 3a. (освен хвалбите относно камерата е и доста компактен, което ме спечели) Останалите два избора са Xiaomi Mi note 10 lite и Huawei Nova 5T.

Отворен съм за още предложения и ще се радвам на всякакви мнения и съвети понеже пазара в този клас е доста разнообразен.

Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако държиш на чист Android, добра камера и дълга поддръжка, Пиксела е твоя телефон.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#3

Пиксел за най-добра камера

Изпратено от моят SM-J600FN с помощта на Tapatalk

Galaxy S2 > Xperia M4 aqua > Xiaomi Mi5 > Galaxy S9
Цитирай
#4

Няма да е грешка ако вземеш Пиксел.

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай
#5

Благодаря  за мненията, пичове

Като гледам моментните оферти, разликата в цената между Nova 5T и Pixel-а е 150лв. в полза на Huawei-a и оттам идват чуденките ми.
Но пък Pixel-a печели с компактност и по-добър дисплей... 

Реално, заслужава ли си да се дадат тези пари отгоре и има ли такава съществена разлика в камерите, тъй като това ми е най-големият и основен приоритет, друго всичко бих преглътнал? (Не успях да намеря някакво сносно сравнение между тях)

Меерси.
Цитирай
#6

Ами Huaweia има по-добър чип и по добра батерия ( на хартия ), за снимките е трудно да се каже, защото всеки харесва различни нюанси, за някои камерата на iphone 11 pro max не струва, за мен е една от най-добрите, миналата седмица разцъках същия хуауей, определено не е лош и няма да съжаляваш ако си го вземеш, но за камера лично на мен тази на пиксела ми харесва повече.

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай
#7

Относно камерата най добре Pixel 3a.
Цитирай
#8

Определено Pixel е най-добрия избор
Цитирай
#9

Правилно клониш към 3а. Самоможе да изчакаш малко за 4а, който предполагам скоро ще се появи на пазара(най-после....).

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай
#10

Ако ще нов телефона 3А,ако не по-добре старата 2-ка.Про Pixel 3a освен по+слабия процесор ,липсва и Vcore който спомага за бързото правене на снимки.Като камери няма разлики без значение кой пиксел вземеш.При тях магията е софтуера не толкова физическите данни.За хуавея ако е за камера забрави, от всички които съм имал най-добре са Мейт сериите , но не значи ,че правят добри снимки.Лично мнение ,по-добри от Пиксел няма в това отношения,затова колкото и телефона да сменям все се връщам при тях.Слабото място е ясно , батерията.Не,че не държи,но не е за хард юзъри.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#11

Nova-та изкарва прекрасни снимки, но не са близо до реалността. Изкуственият интелект на Huawei си украсява малко повече. Pixel-ите правят по-реални снимки, при това не им липсва светлина и контраст.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#12

Pixel 4A

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#13

Мда,уникален телефон за парите си ще излезе.Говоря за 4а,с новия асистент.Камерста уникална,имам предвид качество,светлина и контраст,зумове не ме интересуват.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • anatol06
Цитирай
#14

Пиксел 3А е страшен дръгливец във всяко едно отношение, защо изобщо му го предлагате не знам.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#15

Същото се отнася и за Pixel 4a. Предлага се нещо, което още не е излязло на пазара и без никакви преки наблюдения от работата на устройството като цяло, нито се предлага официално тук, нито отговаря на ценовите критерии на колегата, който е пуснал темата.

 
Цитирай
#16

(2020-08-04, 10:13:20)NoMaD написа:  Същото се отнася и за Pixel 4a. Предлага се нещо, което още не е излязло на пазара и без никакви преки наблюдения от работата на устройството като цяло, нито се предлага официално тук, нито отговаря на ценовите критерии на колегата, който е пуснал темата.
Защо нов телефон с екстри,Гугъл слушалки топ камера за 680 лв?!

P.S. може да се поръча от Гугъл шопа ,германски, италиански.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#17

Ако ще е Xiaomi да е Mi 10 Lite 5G, а не Mi Note 10 Lite. Камерата му е една идея по-добра като детайли и нощни снимки, въпреки по-ниската му резолюция, а и вече има предостатъчно Google Cam портове за Xiaomi-та със SD процесори, което обезмисля да си даваш парите за спънатa във всяко едно друго отношение чекия като Pixel 3A - слаба батерия, корпус с вид на детска играчка, дърт процесор, малко вътрешна памет, липса на широкоъгълна камера.
Аз например ползвам евтин Note 8T с GCam и снимките спокойно могат да конкурират 2-3 пъти по-скъпи телефони.
Nova 5T е хубаво моделче, подарих такъв на гаджето преди време, но не може да се мери като камера с Xiaomi + GCam.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
[-] 1 потребител изказва благодарност на Forsi за това мнение:
  • HERUS
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)