Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

втора употреба телефон
#1

здравейте колеги предстои ми утре да вземам един ноут 9 втора ръка има още гаранция до 04-01-2021г.
какво да гледам да ме посъветвате мога ли да разбера дали е отварян или подобни неща преди да го взема . благодаря ви
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-07-27, 19:22:54)dontspame написа:  здравейте колеги предстои ми утре да вземам един ноут 9 втора ръка има още гаранция до 04-01-2021г.
какво да гледам да ме посъветвате мога ли да разбера дали е отварян или подобни неща преди да го взема . благодаря ви

гледай за удари
искай imei и го провери из различните сайтове за това
АКО е със snapdragon ще се родиш
веднага му вземи mil 810 протектор да нямаш ядове

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#3

Пробвай и писалката дали работи. Особено с Bluetooth. Ако е гаранционен можете да го намокрите едно хубаво щом продавачът е уверен.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#4

има документ за покупка от теленор мисля че там пишеше имей на телефона нали ? как да го проверя в други сайтове ? и едва ли ще е снапдрагон ахах де тоя късмет  Angel
Цитирай
#5

Проверяваш, камерата, снимка фокус, едно телефонно обаждане, сензорите дали му работят, дисплея за дефекти, изгорели пиксели, IMEI на телефона с този от гаранцията и на кутията, дали съвпадат.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • trepacho
Цитирай
#6

здравейте колеги телефона не го взех не ми хареса звука от горния говорител много гадно се чуваше мога да каже даже моя ноут4 свиреше по хубаво и по изчистено и другото което забелязах на синия цвят като го тествах имаше на 1-2 места бели пиксели
Цитирай
#7

Ако още седи обявата може да я постнеш тук, за да не го вземе някой без да забележи дефектите.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)