Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Blackshark 3s - Представен в Китай днес
#1

Здравейте. Информацията, която имам е с източник Телеграм и в частност канала: https://t.me/xiaomiui

там има само няколко снимки от презентацията, както и основните характеристики.

За да не спамя темата оставям линк към Блога: https://www.androidbg.com/blackshark-3s-china-launch/
Но обсъждането може да продължи тук.

цената от 573$ всъщност е едно от най-впечатляващите неща за 12/128GB телефон
с UFS 3.1 и LPDDR5, 120Hz дисплей и т.н
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • dgrozev1, ronnie72
Цитирай
Аксесоари
#2

Цели 222 грама за 6.6' екран.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#3

Еми тя и чистата тройка е толкова 222гр, тука има ъпгрейд на процесора с 865+, 120 вместо 90 херца дисплей

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на bullyboy за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#4

Дано да е грешка. Това е рекорд

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#5

Аз мисля, че нормалните хора вече ги подминават всичките бенчмарк тестове и тези за камерата, защото нееднокрано и не една марка успява да ги излъже само и само да има пет секунди слава.
[-] 4 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • dani_z25, DoryanY, rdk, TNTKZ
Цитирай
#6

Аз ги подминавам,  за мен не са критерий.
Всъщност не им обръщам внимание от както спрях да се занимавам с къстъм ромове и оувърклок на процесори и гпу-та на телефоните ми :-D (преди 9 години).
Според антуту P 40 Pro е бавняр, но нещата изобщо не стоят така.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на Spellbound91 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#7

Жалко, че никой не тества температурите на тия геймърски телефони. Един приятел така се набута с първия blackshark, в игрите вдига температура 50 градуса и буквално му гори ръцете, играта също почва да лагва(pubg). Аз съм с oneplus 5 с по-слаб процесор и в същата игра телефона поддържа по-ниски температури и по-стабилни кадри. Пълен боклук, на всичко отгоре няма и ъпдейти както и никакви custom rom-ове, едва преди половин година получи android 9.

Общо взето ме съмнява новите им модели да са нещо по-добро, без активно охлаждане няма как да изкарат по-високи кадри от нормалните флагмани в игрите и предполагам за да постигнат това просто вдигат температурата на thermal throttling-а, което също не е оптимално решение.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
[-] 1 потребител изказва благодарност на MeRtYy за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)