Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на безжични слушалки
#26

Baseus WM01... виж тези в алиекспрес. За мен са перфектни, издържат дълго и имат качествен звук.
Цитирай
Аксесоари
#27

(2022-06-11, 01:17:05)KenLii написа:  Baseus WM01... виж тези в алиекспрес. За мен са перфектни, издържат дълго и имат качествен звук.

с бутони ли са или с тъчскрийн?
Цитирай
#28

С тъч са
[-] 1 потребител изказва благодарност на KenLii за това мнение:
  • jolg_16
Цитирай
#29

а има ли как да се разбере колко процента батерия им остава?
Цитирай
#30

Обикновено си изписва колко остава


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • jolg_16, KenLii
Цитирай
#31

Както е показал Съфър, да.
[-] 1 потребител изказва благодарност на KenLii за това мнение:
  • jolg_16
Цитирай
#32

Много зависи от слушалки, софтуер и самия телефон. често не изписва, друг път показва иконка на заряда без стойности.

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • jolg_16
Цитирай
#33

при мен обаче не показва никакви проценти, само една батерийка има в notification bar-а...

(2022-06-13, 18:39:18)nanobanano написа:  Много зависи от слушалки, софтуер и самия телефон. често не изписва, друг път показва иконка на заряда без стойности.
ясно защо не ми показва...
[-] 1 потребител изказва благодарност на jolg_16 за това мнение:
  • milstan
Цитирай
#34

Здравейте! С Baseus Encok WM01 съм, но от два дена едната слушалка не иска да се зарежда, светва червено все едно се зарежда, но след секунди се появява бяла светлинка и след малко изгасва, освен това батерията й издържа само един час... някой има ли предположение какъв е проблемът?  Sad
Цитирай
#35

От тук прочетох за тези слушалки Baseus WM01 в алиекспрес и загледах и тези JBL LIVE PRO+ TWS
https://www.aliexpress.com/item/1005005452653510.html. Дали имате отзиви за тях? Или нещо друго да препоръчате
Цитирай
#36

(2022-08-24, 07:13:03)jolg_16 написа:  Здравейте! С Baseus Encok WM01 съм, но от два дена едната слушалка не иска да се зарежда, светва червено все едно се зарежда, но след секунди се появява бяла светлинка и след малко изгасва, освен това батерията й издържа само един час... някой има ли предположение какъв е проблемът?  Sad
Ами освен самата кутийка не знам какво друго може да е. Аз имам безжични сонита и лявата едвам се зарежда, днес май забелязах, че вече не се и зарежда и повече такива май от такъв тип няма да взимам.

Изпратено от моят SM-G990B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#37

Батерията на слушалката е за смяна:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1718713
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)