Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei p40 lite няколко въпроса
#1
Rainbow 

ЗДРАВЕЙТЕ! 
До скоро ползвах Mate 20lite и реших да го сменя с p40 lite.

За сега съм леко разочарован от това, което виждам. 

Без гугъл сървиса се свиква, но ми липсват някои базови неща за мен. 

Така и не разбрах защо няма гласово търсене в браузъра и GPS.

Някой, ако знае как да активирам микрофона и тези услуги ще съм благодарен да сподели. 

Бях свикнал много с тези глезотийки. 

Инсталирах и навигацията на waze, но и там ми изписва, че микрофона на това устройство не е активен към момента.

Също, ако можете да препоръчате надежден, безплатен облак с поне 100гб. Свободен достъп.

Че от виваком уж дават 128гб. В pcloud viva, което приложение не работи...

Въобще споделете как сте се справили с всички липси от гмс. 

Благодаря!
Поздрави!
Цитирай
Аксесоари
#2

В някоя тема наскоро някой колега беше писал за облаци с доста пространство ..виж .
А за микрофона на мапса и при про-то не работи ..и аз бях свикнал много с него, тъй като всеки ден я ползвам и е удобно ..ама нз защо не работи ..а микрофонче си има
[-] 1 потребител изказва благодарност на Tix0mir за това мнение:
  • Valcho
Цитирай
#3

Гласовите услуги няма как да работят тъй като са услуги на Google. Ако си смените региона мисля,че ще можете да ползвате гласовите услуги на Huawei,но ще ви трябва английски. Аз лично не съм ги пробвал,но така или иначе не ползвах и гласовите услуги на Google (не винаги работят точно).

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на Spellbound91 за това мнение:
  • Valcho
Цитирай
#4

пробвай MEGA cloud

Изпратено от моят SM-J600FN с помощта на Tapatalk

Galaxy S2 > Xperia M4 aqua > Xiaomi Mi5 > Galaxy S9
Цитирай
#5

A по отношение на облака, аз ползвам гугъл фото през браузъра ..естествено, не е удобно като приложението, но ако винаги когато имаш нови снимки, ги качваш на порции, не е голяма занимавка..виж ако трябва да маркираш 1000, ще си е щракане, защото, трябва всяка една по отделно ..

A Valcho, като каза, че си бил с мейт 20 Лайт ...преди и аз имах и писах в раздела, но тогава никой ми не отговори ..беше ли ти се разлепило отзад на гърба .. някак се едно има станиол под самото стъкло и се е отлепил от него ..
На мен съвсем малко се беше отлепило, ама на едно момиче във фейса беше качило снимка и нейния беше потресаващ .. та вероятно им е някакво слабо място ..и затова от любопитство питам дали и с твоя се е било случило същото ..също и какъв цвят беше ..може и това да има значение..и колко време си го ползвал?
Цитирай
#6

Значи, Mate 20 lite го имам от 2 години т.е., септември 2018.
На цвят е син, за мен това е цвета от серията ?
Гърбът му е неразличим от нов и сега, но съм го ползвал единствено с протектор с капак от еко кожа. 
Доста масивен протектор. 
Незнам дали това би оказало влияние, но дори малка драскотина няма на гърба. 
В момента не мога да го снимам, защото направих изненада за баща ми. 
Това е общо взето. 
В него нямаше нещо, което да не ми харесва. 
За разлика от p40 lite, но ще го дължим на събития не зависещи от компанията ?
Цитирай
#7

Моят е златния .. и аз супер доволен от него ..година и половина го ползвах и никакви забележки към него ..и също няма никаква драскотина по гърба ..бях с удароустойчив кейс, такъв с възглавнички от страни ...може да е имал някое изпускане, не си спомням някое конкретно и може от това да е..това момиче във фейса също беше с такъв цвят като моя ..може те да са по-лабави ..тя беше писала, че също не е изтърван телефона..както и да е ..вече и аз съм го продал, но си казах, че повече Лайт версии няма да си взимам Smile
Иначе не знам как да прикача снимка, защото тая от фейса я бях свалил и някъде мога да я открия ..

Май успях


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на Tix0mir за това мнение:
  • Valcho
Цитирай
#8

Ужас!
Не ми се вярва, че това е мейт 20 лайт!
Цитирай
#9

Грозно, грозно..на моя беше в едното ъгълче, едва забележимо ..ама на това момиче е на попара Smile)
[-] 1 потребител изказва благодарност на Tix0mir за това мнение:
  • Valcho
Цитирай
#10

Споделям за информация само: мой близък си го взе преди дни и му се появи непоправим бъг: отиде ли на поле, в което трябва да пише, клавиатурата се появява за няма и секунда и се скрива. Т. е. телефонът е неизползваем директно с изваждането от кутията и пускането. Замениха му го с нов.
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • Valcho
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)