Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F2 Pro Актуализации и бъгове

При Miui 13 има един проблем който веднага забелязах. При тъмен режим който аз ползвам основно не могат да се настройват индивидуално приложенията които не желаем да ползват този режим. Проблема е, че не се зареждат приложенията в "още опции за тъмен режим". След като се зачетох се оказа, че този проблем го има при всички модели на xiaomi и проблема ще бъде отстранен в следващ ъпдейт.

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2022-04-30, 01:49:29)suffer написа:  https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=90569

Благодаря, но метода не работи при мен. След последната стъпка ми изписва: unable to complete action
И езика и региона ми е на UK. Ударих и един рестарт за всеки случай. Изчетох цялата тема и тук и в XDA,
но резултата е същия...
Цитирай

Тогава сваляш miui disabler или miui hidden settings.
Там го има това меню, в което можеш да забраниш Google one
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • DxV_pRo
Цитирай

При мен работи. С индонезийския ром съм. Вчера получих и актуализация андроид 12

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на simeonov_74 за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Понякога не сработва. Не знам дали от версията на play store или нещо друго, но понякога наистина не работи.
Цитирай

(2022-04-30, 08:16:51)rosenirs написа:  При Miui 13 има един проблем който веднага забелязах. При тъмен режим който аз ползвам основно не могат да се настройват индивидуално приложенията които не желаем да ползват този режим. Проблема е, че не се зареждат приложенията в "още опции за тъмен режим". След като се зачетох се оказа, че този проблем го има при всички модели на xiaomi и проблема ще бъде отстранен в следващ ъпдейт.

В такъв случай с право изчаквам,, тъй като имам приложения, които нямат тъмен режим и са неизползваеми с този на MIUI. Само да не се окаже вечен фючър.

Изпратено от мобилния в движение

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Някой който е обновил до miui 13 има ли проблем с отчета за доставка на смс? Сега забелязах, че не ми го отбелязва , но незнам дали е нещо временно от оператора или проблем след обновяването.

П.С. Обнових приложението ръчно и се оправи .

Цитирай

13.0.4.0 - нов ъпдейт.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)