Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F2 Pro Актуализации и бъгове

Доколкото зная, Андроида ще си остане 12. Няма да има 13 за нашия телефон. Но и така е ОК, доволен съм, предвид, че и тая година ще карам с него. Дано MIUI 14 да е читаво.

ROM-ът е бая голям, а се сваля много бавно. Май няма да mога да го инсталирам днес. Което може да е за добро Big Grin

Cognosce te ipsum!
Цитирай
Аксесоари

Снощи намерих време и флашнах Xiaomi.eu. Липсват супер уидгетите, липсва новото меню с уидгетите, общо взето постна работа. А новата подредба на щората е по-зле от предходната. От визуалните новости има само една супер папка и някои от иконите-нотификации.

Дано включат интересните неща по-натам. Щом и Xiaomi.eu не са ги включили, значи китайците са сложили яко рестрикции.

Както и да е, гледах цените на глобал Mi 13/Pro, както и на слушалките и часовника, смятам че това ще ми е последен телефон на марката. Повярвали са си, за тия цени ще си взема флагман на Самсунг, алушалки и часовник, като качеството и поддръжката ще са на друго ниво.

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • logmax
Цитирай

Да не се окаже, че ще е по-добре да си останем с добре оптимизираният А12 и MIUI 13, вместо новият недоизчистен MIUI 14. Може да се окаже, че ще пуснат само една версия (например V14.0.1.0 или подобна), колкото да се отчетат, без да оптимизиран достатъчно за POCO F2.  Bu
Цитирай

Вече има втора версия, не виждам някакви промени, май се чистят бъгове.

Изпратено от мобилния в движение

Cognosce te ipsum!
Цитирай

От няколко дни съм с MIUI 14 през Mi Pilot и мога да споделя че наистина е оптимизиран. Върви без проблеми или бъгове. Performance е вдигнат според Antutu с някой друг процент.
Цитирай

Аз съм доволен от батерията.

Изпратено от мобилния в движение

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Някой обнови ли на 14 индонезия по ОТА?

lg O3d ех,RN5 ex.  meizu 16, RN7 ex, vivo Z5X ех,Santin Actoma Ace ex,POCO F2 Pro
Цитирай

(2023-04-02, 06:27:46)stivyo написа:  Някой обнови ли на 14 индонезия по ОТА?

Да! При мен се появи тази нощ и веднага го обнових.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Някакви впечатления?

lg O3d ех,RN5 ex.  meizu 16, RN7 ex, vivo Z5X ех,Santin Actoma Ace ex,POCO F2 Pro
Цитирай

Работи си нормално. Има някакви визуални подобрение, но и не съм горазцъквал много, много.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Появил се е нов Xiaolmi.eu ROM: HMK30Pro_V14.0.4.0.SJKCNXM_v14-12. В момента тегля, остава надеждата да включат някакви благинки от MIUI 14... но едва ли.

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Е, щом пише 14 значи поне цифрата са сменили Smile
Цитирай

Инсталирах безпроблемно, както очаквах: нищо ново, нищо от основните благини на MIUI 14. Отдавна ме дразни двуякото отношение на Xiaomi към потребителите извън Китай - като втора ръка потребители. Затова следващият ми телефон най-вероятно няма да е Xiaomi/Poco.

Cognosce te ipsum!
Цитирай

ето начин за поставяне на така наречените благинки  https://www.youtube.com/watch?v=Hbv1JG-u...eRefresh=1
Цитирай

От телефона банкирам и не бих инсталирал каквото и да е, което е извън официалните канали.


Не са ми жизненоважни шарените неща, повече ме дразни политиката на Xiaomi, които хем искат тлъсти печалби от Европейския пазар, хем ни навират в очите, че сме втора ръка потребители. За евтини телефони като нашия - иди-дойди, но не виждам да са се променили за флагманите...

Както и да е, телефончето работи много добре в момента и ще го ползвам докато мога.

Изпратено от мобилния в движение

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Подкарах ги новите приставки. Оказа се, че са си били там, но се виждат само ако App vault в активиран. От много време използвам Google Discovery за -1 екранът и в такъв случай излизат само стандартните за Андроид приставки. Тъпо и сложно направено, но това е положението.

Доволен съм![Изображение: a01f8425d716cc4a13c28913bd2ba4a3.jpg]

Изпратено от мобилния в движение

Cognosce te ipsum!
[-] 3 потребители изказват благодарност на kayovas за това мнение:
  • Be6i4, milenvn, suffer
Цитирай

Опитах да подкарам новите приставки но при мен не се получава нещо. Ползвам последната версия на индонезийския ром. До колкото разбрах тези приставки работят само с miui launcher. Прочетох, че не може да се инсталира miui launcher върху poco launcher. Има ли някой който е подкарал тези приставки на нашите poco f2 pro с оригинален ром или индонезийски който си ползва poco launcher?

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не е ли време за поне един security update, освен за по-нова версия MIUI 14???
Цитирай

Не го ли порязаха вече?
Цитирай

Има ли смисъл да се сменя оригиналният MIUI 14.0.1.0 с китайският ROM 14.0.5.0? Мнения за LINEAGE OS? Доста са редовни в седмичните си update-ти.

*какво ви е мнението за K70 Pro?
*Poco F6 Pro за сега ще бъде идентичен с Redmi K70/POCO F6 Pro (vermeer)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)