Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F2 Pro Актуализации и бъгове
#26

Аз съм разочарован от ъпдейта. Бяха обещали с тази версия да пуснат "запис на разговор" , но го няма. Явно за някой друг район може и да работи , но не и за България. Ако някой му е включен и е на различен регион , нека сподели. Имали външна , читава програма , която да работи коректно на телефона?
Цитирай
Аксесоари
#27

Грозният дайлър е на Google, така че те ще го пускат. Май бяха в бета версия, но дори не искам да чувам за тях...

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • redsys
Цитирай
#28

Здравейте, видях странен проблем и за момент се притесних. Започна да ми изкарва с-ние че нямам Wi-Fi връзка с тази мрежа (домашният рутер). Проверих всички други устройства вкъщи които с свързани с този рутер и те нямат никакъв проблем и се зареждат страниците. Рестартирах телефона, но проблема си остана. Изключих Wi-Fi - то и пробвах само през мобилните данни и там същият проблем, не може да зареди страница никаква. Това беше в рамките на 45 мин и после се оправи от самосебе си. Явно съм първият с този проблем и ще се радвам на всякакви съвети, но дано не се появи пак.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#29

(2020-10-19, 19:33:08)simeonov_74 написа:  Здравейте, видях странен проблем и за момент се притесних. Започна да ми изкарва с-ние че нямам Wi-Fi връзка с тази мрежа (домашният рутер). Проверих всички други устройства вкъщи които с свързани с този рутер и те нямат никакъв проблем и се зареждат страниците. Рестартирах телефона, но проблема си остана. Изключих Wi-Fi - то и пробвах само през мобилните данни и там същият проблем, не може да зареди страница никаква. Това беше в рамките на 45 мин и после се оправи от самосебе си. Явно съм първият с този проблем и ще се радвам на всякакви съвети, но дано не се появи пак.
Имах същия проблем извесно време,но оправи. Мисля, че беше от частния DNS.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай
#30

(2020-10-19, 19:44:40)petar37 написа:  Имах същия проблем извесно време,но оправи. Мисля, че беше от частния DNS.

Какво му направи, изключи ли го?

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#31

(2020-10-19, 19:55:11)simeonov_74 написа:  Какво му направи, изключи ли го?
Да...докато оправиха проблема и сега отново е включен.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай
#32

(2020-10-19, 19:58:35)petar37 написа:  Да...докато оправиха проблема и сега отново е включен.

Изключих го, но всъщност трябва ли да го включвам и за какво изобщо е необходимо да бъде включен?

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#33

(2020-10-19, 19:44:40)petar37 написа:  Имах същия проблем извесно време,но оправи. Мисля, че беше от частния DNS.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk

Аз вчера имах същия проблем, както и жена ми. С различни телефони сме, но на един оператор - Теленор. Обадих се на 123, проверяваха нещо, но казаха че всичко е наред и няма причина за липсата на мобилни данни и връзката с WI-FI. След малко и двата телефона се оправиха. Аз също имам частен DNS, но не съм го пипал.
Цитирай
#34

(2020-10-20, 10:33:57)Navigator написа:  Аз вчера имах същия проблем, както и жена ми. С различни телефони сме, но на един оператор - Теленор. Обадих се на 123, проверяваха нещо, но казаха че всичко е наред и няма причина за липсата на мобилни данни и връзката с WI-FI. След малко и двата телефона се оправиха. Аз също имам частен DNS, но не съм го пипал.

Аз го изключих, защото имах проблем и с влизането в мрежата на ОМВ бензиностанциите и грешката която ми даваше беше с въпросното DNS

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#35

(2020-10-19, 19:33:08)simeonov_74 написа:  Явно съм първият с този проблем и ще се радвам на всякакви съвети, но дано не се появи пак.
С Mi 9T съм, но същият проблем се получава периодично и при мен, 4-5 пъти от началото на годината. Последният беше снощи. Първият път се бях притеснил, но после установих, че е точно от частния Dns(dns.adguard.com)
Просто го изключвам за час и после всичко си е както трябва.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#36

Здравейте. Работи ли ви известието за пропуснато повикване? При мен свети само диода, но няма звук след 5 мин. Влезнах в настройките за известия/телефон. Разреших звук ,вибрация, висок приоритет и т.н. , но не работи и това е. Инсталирах външно приложение за проба от Google play и няма проблем с него. Ползвам стоковия ром.

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#37

Какъв звук трябва да има? С активиран аод излиза известие на началния екран. При заключен телефон.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#38

(2020-11-10, 14:50:34)hamilcar написа:  Какъв звук трябва да има? С активиран аод излиза известие на началния екран. При заключен телефон.
Самсунг имат функция при пропуснато обаждане да издава звук на 5 мин. ,ако не се лъжа даже и вибрира. Тук има също такава опция , но при мен не работи. Пробвах на poco f1 на жената там няма проблем. Не е необходимо да гледам телефона с две думи, че имам пропуснато обаждане. Прикачвам скрийншот на функцията.[Изображение: 40980c2817645818b73591a010df8f46.jpg]

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на rosenirs за това мнение:
  • hamilcar
Цитирай
#39

Здравейте. От днес и аз се сдобих с 6/182 поко и имам следния проблем. Поп ъп съобщенията от типа "кликнете още веднъж назад за да излезете от приложението" ми седят прекалено дълго ( по няколко минути) и пречат да се види това под тях. Няма значение в кое приложение влизам, появи ли си въпросното съобщение седи и седи. Опитах с рестарт, но не помогна.Телефона е нов, не съм добавил нито гугълски профил нито сим карта. Само е вързан към рутера и съм разчистил приложения от типа на нетфликс, фейсбук и подобни. Също от опциите на програмиста съм забързал анимациите на 0.5.
Някой ако има идея как да го оправя ще съм благодарен.

пп: Версията на MIUI е 11.0.6 стабилна 11.0.6.0(QJKEUXM)
Цитирай
#40

(2020-11-25, 18:42:27)DxV_pRo написа:  Здравейте. От днес и аз се сдобих с 6/182 поко и имам следния проблем. Поп ъп съобщенията от типа "кликнете още веднъж назад за да излезете от приложението" ми седят прекалено дълго ( по няколко минути) и пречат да се види това под тях. Няма значение в кое приложение влизам, появи ли си въпросното съобщение седи и седи. Опитах с рестарт, но не помогна.Телефона е нов, не съм добавил нито гугълски профил нито сим карта. Само е вързан към рутера и съм разчистил приложения от типа на нетфликс, фейсбук и подобни. Също от опциите на програмиста съм забързал анимациите на 0.5.
Някой ако има идея как да го оправя ще съм благодарен.

пп: Версията на MIUI е 11.0.6 стабилна 11.0.6.0(QJKEUXM)

Защо не ъпдейтнеш до 12ка?

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
[-] 1 потребител изказва благодарност на hamilcar за това мнение:
  • DxV_pRo
Цитирай
#41

(2020-11-25, 18:45:42)hamilcar написа:  Защо не ъпдейтнеш до 12ка?

Като дам проверка за ъпдейт пише че няма. Да не се гледа от другаде ?

А това го оправих. Днеска си мислех че правя таймаута на дисплея на 2мин, а се оказало, че е за тия поп ъп съобщения. Сега видях, че за екрана е в настройките на заключен екран. Страна работа ...
Цитирай
#42

(2020-11-25, 18:42:27)DxV_pRo написа:  Здравейте. От днес и аз се сдобих с 6/182 поко и имам следния проблем. Поп ъп съобщенията от типа "кликнете още веднъж назад за да излезете от приложението" ми седят прекалено дълго ( по няколко минути) и пречат да се види това под тях. Няма значение в кое приложение влизам, появи ли си въпросното съобщение седи и седи. Опитах с рестарт, но не помогна.Телефона е нов, не съм добавил нито гугълски профил нито сим карта. Само е вързан към рутера и съм разчистил приложения от типа на нетфликс, фейсбук и подобни. Също от опциите на програмиста съм забързал анимациите на 0.5.
Някой ако има идея как да го оправя ще съм благодарен.

пп: Версията на MIUI е 11.0.6 стабилна 11.0.6.0(QJKEUXM)
В меню настойки-в търсачката напиши ограденото от снимката[Изображение: 1e8d919c889caa4667b98c9b9e6735e4.jpg]

Изпратено от Redmi Note 9S

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на petar37 за това мнение:
  • DxV_pRo
Цитирай
#43

Здравейте.

Някой да е получил последния ъпдейт MIUI 12.2.1.0 (Android 11)? Вчера го инсталирах (OTA) и единствения бъг, който виждам е със Updater-а. Просто крашва всеки път като го стартирам. Мисля да направя Factory reset, за да е начисто всичко, иначе съм доволен от Android 11.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#44

Още не, но иначе наистина един ресет е добра идея.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#45

12.0.4 индонезийския също има проблем. Когато се натиснат трите точки в update/настройки за актуализация и крашва .

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#46

С ъпдейта до андроид 11 в модема на телефона са добавени настройки за волте за А1 и е пуснато 5г DSS за Виваком.
Update: На Poco F2 pro опцията за DSS реално е излишна. Телефона поддържа само 3500mhz като 5г и няма нужд от DSS. С ъпдейта до 11 обаче DSS е пуснато и на Mi10 pro.
Sent from my Ericsson R320s via WAP browser.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 1 потребител изказва благодарност на batala за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#47

(2020-11-28, 21:07:54)batala написа:  С ъпдейта до андроид 11 в модема на телефона са добавени настройки за волте за А1 и е пуснато 5г DSS за Виваком.

Sent from my Ericsson R320s via WAP browser.

На мен пък сега ми липсва в настойките за мрежа онова нещо за VoLTE. На Android 10 имаше такова нещо сега го няма.
Цитирай
#48

(2020-11-29, 12:55:25)ivandimitrov написа:  На мен пък сега ми липсва в настойките за мрежа онова нещо за VoLTE. На Android 10 имаше такова нещо сега го няма.
Ако си направил и хард резет след това е нормално. С кода за пускане на суича пак ще се появи. Carrier volte check disabled трябва да покаже.

Sent from my Ericsson R320s via WAP browser.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#49

(2020-11-29, 12:57:15)batala написа:  Ако си направил и хард резет след това е нормално. С кода за пускане на суича пак ще се появи. Carrier volte check disabled трябва да покаже.

Sent from my Ericsson R320s via WAP browser.


Да така е. Много благодаря!



Другото, което забелязах след връщането на фабричните настройки, е че от супер уолпейпърите само този с Марс работи, но има иконка Update, която като я избера и ми казва, че не може да се свали, и този със Земята също.

Също така не ми работи Picture-in-picture режима на нито едно приложение, което го поддържа (YouTube Premium и т.н.). На Signal приложението звук няма при получено съобщение. В общи линии започват да ме дразнят доста неща.
Цитирай
#50

Андроид 11 някъде след нова година. На индийският програмист ще му трябва повече време тоя път.

Толкова бъгав ъпдейт не съм виждал до сега. Говоря като цяло за 11.

Изпратено от моят MI MAX 2 с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)