Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F2 Pro Актуализации и бъгове
#51

(2020-11-29, 13:34:42)ivandimitrov написа:  Да така е. Много благодаря!



Другото, което забелязах след връщането на фабричните настройки, е че от супер уолпейпърите само този с Марс работи, но има иконка Update, която като я избера и ми казва, че не може да се свали, и този със Земята също.

Също така не ми работи Picture-in-picture режима на нито едно приложение, което го поддържа (YouTube Premium и т.н.). На Signal приложението звук няма при получено съобщение. В общи линии започват да ме дразнят доста неща.
В събота минах от глобалния Ми на Индонезийския ром и при мен беше активен само супертапета на Марс, а Земя беше на ъпдейт, но не реагираше. Реши се като минах на регион Индия, актуализирах системните приложения (появяват се един куп, вкл. теми). След това Земята се актуализара без проблем и става активна. После отново се върнах на нашия регион, че календарът ме пита на кое индийско наречие искам да си комуникираме Wink.

LG Optimus GT540-2.1 (Eclair)=>Alcatel Onetouch Idol-4.1.1(JB)=>Samsung Galaxy S3 Neo-4.4.2(KK)=>Xiaomi Redmi 4 Pro-6.0.1(MM)=>Xiaomi MI8SE-10 QKQ=>Poco F2 Pro 12 SKQ
Цитирай
Аксесоари
#52

(2020-11-30, 11:31:24)gabarko написа:  В събота минах от глобалния Ми на Индонезийския ром и при мен беше активен само супертапета на Марс, а Земя беше на ъпдейт, но не реагираше. Реши се като минах на регион Индия, актуализирах системните приложения (появяват се един куп, вкл. теми). След това Земята се актуализара без проблем и става активна. После отново се върнах на нашия регион, че календарът ме пита на кое индийско наречие искам да си комуникираме Wink.
Потвърждавам за индонезийския. Днес обаче се обновиха и двата. Както писах по горе не работи настройката за актуализация на индонезийския, но незнам дали е само при мен.

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#53

Наличен android 11 + MIUI 12.2.1.0 STABLE >>> актуализирам...
Цитирай
#54

(2020-12-07, 11:45:04)udolini написа:  Наличен android 11 + MIUI 12.2.1.0 STABLE >>> актуализирам...

И при мен излезе, но се чудя дали да го правя. Драсни някой ред като го ъпдейтнеш твоя. Поне малко от малко да се знае какво става.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#55

(2020-12-07, 15:32:37)hamilcar написа:  И при мен излезе, но се чудя дали да го правя. Драсни някой ред като го ъпдейтнеш твоя. Поне малко от малко да се знае какво става.

Всичко премина бързо и успешно. Първите впечатления са, че всичко е по-плавно. Усеша се по-бърз. Визуално няма кой знае какво ново, като забелязох различни настройки относно  Brightness. Предполагам всичко е полирано добре. Очаквам и оптимизиране на батерията. Това е за сега Wink
Цитирай
#56

(2020-12-07, 19:37:30)udolini написа:  Всичко премина бързо и успешно. Първите впечатления са, че всичко е по-плавно. Усеша се по-бърз. Визуално няма кой знае какво ново, като забелязох различни настройки относно  Brightness. Предполагам всичко е полирано добре. Очаквам и оптимизиране на батерията. Това е за сега Wink
След ъпдейта върна ли го до фабрични настройки?

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#57

Започва обновлението на Poco F2 Pro до Android 11 в Европа.

https://mobilebulgaria.com/news/zapochva...1-v-evropa

 
Цитирай
#58

(2020-12-07, 21:57:11)hamilcar написа:  След ъпдейта върна ли го до фабрични настройки?

Не. Ако нямаш проблеми, считам че е излишно упражнение Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на udolini за това мнение:
  • hamilcar
Цитирай
#59

Момчета моя е с глобалния и ром и не се е ъпдейтвал от 12.0.3 има ли някъкъв проблем или е нормално ?
Цитирай
#60

@zlatanmarkov преди 12.2.1 би трябвало да получиш 12.0.4, но защо не го получаваш нямам идея. Аз минах на индонезийския и все още няма обновяване до 12.2.1.

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на rosenirs за това мнение:
  • zlatanmarkov
Цитирай
#61

(2020-12-08, 14:16:37)rosenirs написа:  @zlatanmarkov  преди 12.2.1 би трябвало да получиш 12.0.4, но защо не го получаваш нямам идея. Аз минах на индонезийския и все още няма обновяване до 12.2.1.

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

Като гледам от линка в първия пост версиите (в истрията им) V12.2.1.0 - А11 за Стабилен глобален, европейски и китайски ром са пуснати и след това изтеглени.
Конкретно за европейския:
V12.2.1.0.RJKEUXM(Rolled back)
V12.0.3.0.QJKEUXM(Latest)

Явно има още какво да се дооправя.

LG Optimus GT540-2.1 (Eclair)=>Alcatel Onetouch Idol-4.1.1(JB)=>Samsung Galaxy S3 Neo-4.4.2(KK)=>Xiaomi Redmi 4 Pro-6.0.1(MM)=>Xiaomi MI8SE-10 QKQ=>Poco F2 Pro 12 SKQ
Цитирай
#62

Моята версия е EEA (European Economic Area). Следя на този линк >>> https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/lmi/

Версията от вчера пише, че е Stable Beta, а аз не съм се вписвал за никакви Beta, Alpha версии. Хмм...интересно.
Цитирай
#63

Ако вярваме на историята, а има причини да вярваме, защото тези ъпдейти се правят от същите хора като миналата и тази години, още ще чакаме за наистина стабилен и надежден ROM, базиран на Android 11. Началото на следващата година е най-оптимистичният срок, но аз бих заложил само няколко месеца преди появата на MIUI13...



Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#64

Момци, може и да си го знаете, но и аз да дам моите 5 стотинки към темата. Може да се добави към супертапетите и Сатурн на официалния ром (преди си го имах на xiaomi.eu) от този линк към официалния Mi форум: https://c.mi.com/thread-3263207-1-0.html

LG Optimus GT540-2.1 (Eclair)=>Alcatel Onetouch Idol-4.1.1(JB)=>Samsung Galaxy S3 Neo-4.4.2(KK)=>Xiaomi Redmi 4 Pro-6.0.1(MM)=>Xiaomi MI8SE-10 QKQ=>Poco F2 Pro 12 SKQ
[-] 1 потребител изказва благодарност на gabarko за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#65

От вчера пак ми липса ъпдейта до андроид 11, явно пак са го върнали за фиксване на бъгове.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#66

Честито Рождество Христово на всички, бъдете здрави и Pocoфонирани!
Нов ъпдейт, някой вече с мнение?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай
#67

Честито Рождество Христово!
Да се надяваме да са оправени проблемите най накрая, че нещата много зациклиха около телефона. Това е все още Beta stable доколкото разбирам. За индонезийски няма все още или поне при мен не е пристигнал.
Весели празници!

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#68

(2020-12-25, 17:16:15)rosenirs написа:  Честито Рождество Христово!
Да се надяваме да са оправени проблемите най накрая, че нещата много зациклиха около телефона. Това е все още Beta stable доколкото разбирам. За индонезийски няма все още или поне при мен не е пристигнал.
Весели празници!

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
Здравейте, за кои проблеми става въпрос, че за момента съм забелязал само да ми спира приложението Notify&fitnes за AmazFit Bip-a, а със Самсунга работеше безпроблемно ....
П.П. Актуализирах, за сега забелязах, че спря да работи скрийншота с 3те пръста( и без това като че ли не беше много удачно, защото скролваш докато правиш скрийншота) и тапета със Сатурн....
п.п.п. Оооо, почнах да усещам лаг при отваряне на приложенията и видеофайловете започнаха да не се виждат в галерия и МИ видео ...
Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай
#69

Още при 12.2.1.0 четох, че има проблем с жестовете, иконите в dark mode, проблем с google приложенията и най вече Gpay, четене на pdf файлове и т.н. Xiaomi не напразно изтеглиха ъпдейта много бързо. Затова писах, че в новия ъпдейт дано са изчистили проблемите. Това са отзиви от нета не съм тествал. Както казах аз съм все още на 12.0.4.0.

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#70

Някой пробвал ли е да връща версия, но не чрез префлаш, а така:Цък. ?
То май го няма това приложение, но има друго подобно в Гугъл плей ...
Интересно, че тук пък казват, че е възможен брик или БАН - Цък
п.п. Пробвах, не става ... ,?

[Изображение: eb973b06a2d5d1d4a84dc1c5ad68496e.jpg]

След 2-3 ресета и настройки на телефона, че все нещо не ми харесваше, сега нещата смятам, че са добре... От 14 часа с 8 ръчкане и съм на 20%, което ме устройва ... Ще видим с 12.5 дали ще подобрят нещо в тоя Глобул ром догодина ...

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай
#71

Наистина като прехвърлиш от Бг на Индия или Индонезия се появяват някои ъпдейти на приложения.
И аз съм с Индонезийски.
Надявам се преди нова година да пуснат нещо ??
Но някви бъгове или квото и да е там липсва!

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#72

Като цяло MIUI 12.5 изглежда обещаващо на хартия. Чакам да видя интеграцията с Windows 10 и възможността за работа с телефона през Windows. Обещават по-донра енергоефективност- до 25%, което е много.

Преструктурирали са екипа, който разработва MIUI. Дано вече направят нещо не толкова бъгаво.

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
[-] 2 потребители изказват благодарност на kayovas за това мнение:
  • Be6i4, hamilcar
Цитирай
#73

Stable V12.2.4.0.RJKMIXM global. Дали са оправени проблемите незнам.

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на rosenirs за това мнение:
  • hamilcar
Цитирай
#74

(2021-01-05, 18:41:49)rosenirs написа:  Stable V12.2.4.0.RJKMIXM global. Дали са оправени проблемите незнам.

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

Ако си го инсталирал дай мнение как е. Аз още го нямам, но гледам да внимавам. Четох по фейсбук групите, че имало проблеми. Дали е така ще се разбере Smile

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#75

(2021-01-05, 19:34:53)hamilcar написа:  Ако си го инсталирал дай мнение как е. Аз още го нямам, но гледам да внимавам. Четох по фейсбук групите, че имало проблеми. Дали е така ще се разбере Smile
Както писах незнам дали има проблеми. Ползвам индонезийски ром, а при него няма обновяване от 12.0.4.0.

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на rosenirs за това мнение:
  • hamilcar
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)