Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F2 Pro Актуализации и бъгове
#76

При мен дойде 12.2.4 и е доста добре,предния 12.2.3 беше много бъгав за глобалната версия става въпрос всичко сток.
[-] 1 потребител изказва благодарност на zlatanmarkov за това мнение:
  • hamilcar
Цитирай
Аксесоари
#77

(2021-01-11, 21:48:46)zlatanmarkov написа:  При мен дойде 12.2.4 и е доста добре,предния 12.2.3 беше много бъгав за глобалната версия става въпрос всичко сток.
Включил ли си ранните актуализации, при мен го няма още ...

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай
#78

Ще го пробваме ...


Прикачени файлове Миниатюри
   

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай
#79

И аз се чудя дали да го инсталирам.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#80

Първо ми даде недостатъчен кеш и да рестартирам, странно ....
Втори опит - неуспешен
 И след 3тия опит всичко е наред ... Сега ще тествам, но ми се струва по-бърз ...

П.П. Държи се добре след 1 седмица тест, не намирам бъгове освен нещо камерата се беше сбъгясала и даваше изображенията, видеата и преди да снимаш на някви плаващи ленти, но и върнах заводските настройки и се оправи:
[attachment=32050]


Прикачени файлове Миниатюри
       

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
[-] 2 потребители изказват благодарност на jiktak за това мнение:
  • hamilcar, robi07
Цитирай
#81

Някой пробвал ли го е
Цитирай
#82

Мен лично още ме е страх Smile

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#83

Аз съм с него и не виждам нищо страшно

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#84

Имам проблем след ъпдейт към андроид 11 (miUi 12.2.4). С nova launcher съм и след ъпдейта спря да ми работи бутона за мултитаскинг (квадратчето, този дето показва всички отворени приложения). Като го натисна не се появят никакви приложения, абсолютно нищо, все едно няма отворени приложения. Пробвах с последната версия и предната на nova, но резултата е същия. Със стоковия лаунчър няма проблеми, но липсват доста благинки от новата. Та някой ако има идея какво може да оправи проблема, ако въобще може да се оправи Smile
Цитирай
#85

Всички го имат този проблем със лаунчер, различен от Поко лаунчера.
Цитирай
#86

След обновяването до Андроид 11 имате ли проблем с известията? Имам папка в която са ми вайбър, Месинджър и т.н. Когато получа известие на папката показва номерче, но когато цъкна върху нея не показва на кое приложение е самото известие. Когато даденото приложение не е в папка няма проблем. Преди не беше така.

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#87

При мен е също така,но мисля, че го имаше и преди ъпдейта.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#88

При глобалния как е положението с full screen gestures? Мисля да го ъпдейтвам, но като съобщение излиза, че може да имам проблем с това. Лично мен навигирането със стрелките ме вбесява.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#89

Изчакайте с ъпдейтите до-8ми февруари. Ще представят MIUI 12.5 и ще стане ясно кой и кога ще получи ъпдейта. Особено това важи за хората с Xiaomi.EU, защото ще го получим възможно най-скоро.

Обещанията са да коригират всички глупости насътвовени върху Miui12 + Android 11, които не успяха да изчистят и да пуснат читав ROM вече повече от половин година. Уж преструктурирали отделите с програмисти и бла-бла. Оптимизациите в MIUI звучат впечатляващо, да видим.

Тъй като ми се наложи два пъти да се връщам на Android 10, ще изчакам с отзивите, а може и видя колко бързо ще изкарат първите фиксове на проблеми. Парен каша духа.

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • hamilcar
Цитирай
#90

Ъпдейтнах до 12.2.4. Добре работи телефона, но за момента малко по-бързо пада батерията, това е първо зареждане. Също ме дразни една малка стрелка на началния екран. Ще го видя как ще се държи следващата седмица и ако това с батерията продължи ще има мастър ресет + далвик.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#91

(2021-02-16, 08:07:25)hamilcar написа:  Ъпдейтнах до 12.2.4. Добре работи телефона, но за момента малко по-бързо пада батерията, това е първо зареждане. Също ме дразни една малка стрелка на началния екран. Ще го видя как ще се държи следващата седмица и ако това с батерията продължи ще има мастър ресет + далвик.

Пробвай да си обновиш Поко лоунчера, за да ти се махне стрелкичката.

LG Optimus GT540-2.1 (Eclair)=>Alcatel Onetouch Idol-4.1.1(JB)=>Samsung Galaxy S3 Neo-4.4.2(KK)=>Xiaomi Redmi 4 Pro-6.0.1(MM)=>Xiaomi MI8SE-10 QKQ=>Poco F2 Pro 12 SKQ
Цитирай
#92

(2021-02-16, 11:35:09)gabarko написа:  Пробвай да си обновиш Поко лоунчера, за да ти се махне стрелкичката.
Уж съм с последната версия Smile

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#93

(2021-02-16, 22:50:17)hamilcar написа:  Уж съм с последната версия Smile

Ако не си се оправил, сложи тази бета от братушките от 4pda. Би трябвало да ти помогне.
https://4pda.ru/forum/index.php?s=&showt...=103331320

LG Optimus GT540-2.1 (Eclair)=>Alcatel Onetouch Idol-4.1.1(JB)=>Samsung Galaxy S3 Neo-4.4.2(KK)=>Xiaomi Redmi 4 Pro-6.0.1(MM)=>Xiaomi MI8SE-10 QKQ=>Poco F2 Pro 12 SKQ
[-] 1 потребител изказва благодарност на gabarko за това мнение:
  • hamilcar
Цитирай
#94

(2021-02-22, 12:33:34)gabarko написа:  Ако не си се оправил, сложи тази бета от братушките от 4pda. Би трябвало да ти помогне.
https://4pda.ru/forum/index.php?s=&showt...=103331320

Благодаря, ще го тествам. Иначе бих направил мастър ресет, но като се сетя, че скоро трябва да има 12.5 MIUI и го отложих ресета за тогава Smile Иначе много на често трябва да сетвам телефона, което ме побърква.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#95

Нещо линка на братушките е не активен, а този бъг с поко лаунчъра направо ме побърква. Някой случайно да има файла на тази бета, в която е фикснат бъга?

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#96

Активен си е линкът, просто ти трябва регистрация на сайта им.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • hamilcar, suffer
Цитирай
#97

Понеже не ме бива с руския намерих по нова версия на Poco launcher от споменатата в 4pda. Пускам линк https://poco-launcher.en.uptodown.com/android/download

Засега изчезна досадния бъг.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#98

Дано не вирусясаш така.
Цитирай
#99

(2021-03-16, 08:43:58)suffer написа:  Дано не вирусясаш така.

Не виждам какво друго да направя. Ако на някой му е удобно да ми прати този от 4pda ще направя просто още един ресет.

Същия го има и в telegram канала miui system updates

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай

Иска да си регнат и логнат, за да работи линка.

Бите:
https://www108.zippyshare.com/v/ZoKnpRiG/file.html
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • hamilcar
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)