Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F2 Pro Актуализации и бъгове

При Miui 13 има един проблем който веднага забелязах. При тъмен режим който аз ползвам основно не могат да се настройват индивидуално приложенията които не желаем да ползват този режим. Проблема е, че не се зареждат приложенията в "още опции за тъмен режим". След като се зачетох се оказа, че този проблем го има при всички модели на xiaomi и проблема ще бъде отстранен в следващ ъпдейт.

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2022-04-30, 00:49:29)suffer написа:  https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=90569

Благодаря, но метода не работи при мен. След последната стъпка ми изписва: unable to complete action
И езика и региона ми е на UK. Ударих и един рестарт за всеки случай. Изчетох цялата тема и тук и в XDA,
но резултата е същия...
Цитирай

Тогава сваляш miui disabler или miui hidden settings.
Там го има това меню, в което можеш да забраниш Google one
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • DxV_pRo, milenvn
Цитирай

При мен работи. С индонезийския ром съм. Вчера получих и актуализация андроид 12

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
[-] 2 потребители изказват благодарност на simeonov_74 за това мнение:
  • milenvn, suffer
Цитирай

Понякога не сработва. Не знам дали от версията на play store или нещо друго, но понякога наистина не работи.
Цитирай

(2022-04-30, 07:16:51)rosenirs написа:  При Miui 13 има един проблем който веднага забелязах. При тъмен режим който аз ползвам основно не могат да се настройват индивидуално приложенията които не желаем да ползват този режим. Проблема е, че не се зареждат приложенията в "още опции за тъмен режим". След като се зачетох се оказа, че този проблем го има при всички модели на xiaomi и проблема ще бъде отстранен в следващ ъпдейт.

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
В такъв случай с право изчаквам,, тъй като имам приложения, които нямат тъмен режим и са неизползваеми с този на MIUI. Само да не се окаже вечен фючър.

Изпратено от мобилния в движение

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Някой който е обновил до miui 13 има ли проблем с отчета за доставка на смс? Сега забелязах, че не ми го отбелязва , но незнам дали е нещо временно от оператора или проблем след обновяването.

П.С. Обнових приложението ръчно и се оправи .

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай

13.0.4.0 - нов ъпдейт.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
Цитирай

Нашия телефон вече го отписаха от ъпдейтите, което се и очакваше.

Xiaomi.eu има ли по-дълга подръжка или както е глобалния така и той 2 години и 3 за секюрити?

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай

Седмичните спряха така че може само на стабилни да се разчита
Цитирай

MIUI 13.5 няма ли да има за нас? Гледам К30 ще има...

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на hglr123 за това мнение:
  • hamilcar
Цитирай

(2022-08-09, 08:51:20)hglr123 написа:  MIUI 13.5 няма ли да има за нас? Гледам К30 ще има...

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

Това съм го пропуснал. Щом за него ще има и за нас би трябвало.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай

според това приложение, ще имаме новата версия на MIUI. [Изображение: f5c99651bb939a6f7abe44fbe03ed17b.jpg]

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на hglr123 за това мнение:
  • hamilcar
Цитирай

Ще има MIUI. Приключиха с новите версии на Андроид. Предвид възрастта на телефона, това е очаквано. За времето му на ползване, много неща минаха, много проблеми, големи изцепки от страна на Xiaomi.
Като цяло, доволен съм от телефона. Смятам да го ползвам до пролетта на следващата година. Ако новият S23 Ultra е ОК, смятам да се върна на Самсунг. След толкова години на Xiaomi телефони, ще остава китайците да се научат как се прави софтуер.
За телефон за 600 лв., желязото си е добро! Още повече скритата селфи камера и липсата на дупка в дисплея. И правия дисплей, че тия кривите...

Няма перфектен телефон!

Изпратено от мобилния в движение

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Аз също съм доволен от телефона, като изключим камерата останалото е без грешка, поне за мен.

Решил съм иначе като дойде време за смяна да си взема realme. Чувам добри отзиви за телефоните им.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай

   
Здравейте, по погрешка деактивирах системното приложение themes 2.0.6.5-global и сега не знам как да го активирам повторно. Моля който знае да помогне.

lg O3d ех,RN5 ex.  meizu 16, RN7 ex, vivo Z5X ех,Santin Actoma Ace ex,POCO F2 Pro
Цитирай

@stivyo при мен се получи същото, защото google play го откриваше като опасно приложение. Инсталирах новата версия от линка и сега няма проблем.

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc...a4afb583b0

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай

И аз така си реших проблема

lg O3d ех,RN5 ex.  meizu 16, RN7 ex, vivo Z5X ех,Santin Actoma Ace ex,POCO F2 Pro
Цитирай

Някой има ли идея дали ще имаме някакви ъпдейти поне на UI или сме тотално чао за каквото и да е.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай

(2022-11-23, 22:24:14)hamilcar написа:  Някой има ли идея дали ще имаме някакви ъпдейти поне на UI или сме тотално чао за каквото и да е.

Чакаме MIUI 14 догодина, но Anоroid 13 няма да получим! Но така или иначе голяма разлика му А10,11,12 няма, не и в ежедневието. Важното да е полиран добре software-ът. За напред при желание може да се инсталира А13, А14 на LineageOS, понеже за сега НЕ виждам смисъл да се сменя POCO F2 за каквото и да било.
Цитирай

Да, за андроид ми е ясно. Достатъчно е поне UI. И да, телефона няма нужда от смяна.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай

Нашето телефонче е оставено за втората вълна ъпдейти на Поко телефони през годината. Единствено можем да се надяваме на по-бърз ъпдейт, ако китайците пуснат за К30Про и след това през xiaomi.eu. Общо взето това ще му е последния MIUI ъпдейт, така мисля. Със сигурност няма да има Андроид ъпдейт.

Изпратено от мобилния в движение

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Китайците пуснаха MIUI 14 за k30 pro. Очаквам следващият месец да го пуснат и за Poco F2 чрез Mi Pilot Program.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 2 потребители изказват благодарност на udolini за това мнение:
  • kayovas, suffer
Цитирай

Значи да чакаме тестова и от xiaomi.eu

Изпратено от мобилния в движение

Cognosce te ipsum!
Цитирай

(2023-02-24, 18:11:10)kayovas написа:  Значи да чакаме тестова и от xiaomi.eu

Изпратено от мобилния в движение

Даже няма нужда и да чакаш след като вече е наличен. Версията на андроид е все още 12.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 2 потребители изказват благодарност на batala за това мнение:
  • kayovas, suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)