Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Може ли да се зарежда Note 9 с 45W зарядно?
#1

Здравейте имам налично 45 ватово зарядно на Samsung и има ли вероятност да повреди батерията ми, понеже
 вече със стандартно ми 15 ватово не се зарежда бързо и пише само charging!
Цитирай
Аксесоари
#2

Може, но няма да ти подаде 45 вата. Телефона и зарядното си комуникират (внимание за кабела, който се използва) и ще ти подаде стандартния за апарата ток/напрежение.
Цитирай
#3

Да това е ясно че няма да е 45 вата друго се притеснявам да не подава ток повече от необходимото и да скапе батерията? И не знам защо със стандартното зарядно вече не ми зарежда 15W а 10W а само с това 45 вата зарежда 15 W
Цитирай
#4

Не знам как ще се държи с 45W, в най-лошия случай ще го зарежда като 15W, но според мен ще ползва повече и ще зарежда по-бързо.
Съпругата ми си взе A71 с 25W зарядно, ползвам го често и Note9 се зарежда значително по-бързо с него.

Често телефоните поддържат повече, но ги дават с по-слаби зарядни за да купиш допълнително.
Така е с най-новия Note 20, поддържа 45W, но не идва с такова.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C Black
Цитирай
#5

(2020-08-31, 08:06:39)pavkata88 написа:  Не знам как ще се държи с 45W, в най-лошия случай ще го зарежда като 15W, но според мен ще ползва повече и ще зарежда по-бързо.
Съпругата ми си взе A71 с 25W зарядно, ползвам го често и Note9 се зарежда значително по-бързо с него.

Често телефоните поддържат повече, но ги дават с по-слаби зарядни за да купиш допълнително.
Така е с най-новия Note 20, поддържа 45W, но не идва с такова.
И за колко време се зарежда Note 9 с това зарядно ?
Цитирай
#6

Проблема, че нямаш бързо зареждане не е в зарядните и кабелите(ако ползваш оригиналните), а в това че порта ти е замърсен. Аз на моя ноут 8 имах същия проблем, но със спирт и мн мъничък инструмент с памук го почистих и всичко си е като ново.

Siemens C35i--> Samsung X100--> SE K750i--> SE P1i--> Nokia N82--> Alcatel X'pop--> Alcatel Idol 2 mini--> Huawei P8 Lite--> Samsung Note 8--> Samsung Z Fold 2 5G --> Samsung Note 9 US Heart
Цитирай
#7

А пробвал ли си с друг кабел?
Когато кабела се скапе ( не зная точно как ) устройството започва да се зарежда доооста по-бавно или в по-лоши случай, докато се зарежда батерията пада по-бавно.
Лично на мен ми се случва вече няколко пъти на различни андроид у-ва и зарядни.
Подмяната на кабела оправя нещата.
Поздрави!

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)