Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 20 Ultra - Лични впечатления и коментари

Датчик за близост е.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
Dice.bg Аксесоари

(2020-10-15, 10:45:23)vladi1 написа:  Датчик за близост е.

И при вас ли мига?
Цитирай

При всички е така, виж в раздела има и теми за това, също и хардуерни и софтуерни проблеми виж, и там трябва да има за това.

Samsung Galaxy A5 2016 GOLD ---> Apple iPhone 8 Space Grey ---> Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black ---> Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey
Цитирай

(2020-10-15, 11:44:11)hazART написа:  При всички е така, виж в раздела има и теми за това, също и хардуерни и софтуерни проблеми виж, и там трябва да има за това.

Благодаря !!! 
Като цяло съм доволен от телефона .Само и единствено това забелязах по него дето писах в по горните редове .Аз мисля че е на кантар работата с s9+ предишният ми телефон поне от работата която извършвам и от двата телефон
Цитирай

Как на кантар, превъзхожда го от всякъде.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE - P40 Pro - Mi 9 SE VIVACOM  Heart
Цитирай

(2020-10-15, 14:36:02)BGDropche написа:  Как на кантар, превъзхожда го от всякъде.

Не мисля че е огромна разлика за тази цена .А трябваше да нямат нищо общо
Цитирай

Какво стана със тази ултра ! В ОЛХ вече се намира за около 1200 к.Толкова бързо се обезцени този "Флагман"
Цитирай

Аз по малко от 1700 не виждам, явно някой са му трябвали спешно пари е вече е купен.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE - P40 Pro - Mi 9 SE VIVACOM  Heart
Цитирай

Аз от виваком за 1771лв го взех
Цитирай

(2020-10-16, 12:28:34)BGDropche написа:  Аз по малко от 1700 не виждам, явно някой са му трябвали спешно пари е вече е купен.

Не! Специално разгледах и други обяви ,които са сходни ,чисто нови при преподписване към оператори ги дават,както взех миналата година S10ка _та от тук!
Цитирай

Той малкият не струва толкова, а и дори ползван големия не струва толкова.

Samsung Galaxy A5 2016 GOLD ---> Apple iPhone 8 Space Grey ---> Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black ---> Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey
Цитирай

Galaxy Note20 Ultra 5G получи висока оценка от DxOMark в тест за дисплеи.

[Изображение: d774921ac79f.png]
Източник:>>>>>>

Цитирай

Тези некъдърници почнаха и дисплеи да тестват ужас......

<<<<< Galaxy S20 Ultra Cosmic Grey >>>>>

<<<<< Iphone 11 256 gb  White           >>>>>
Цитирай

Няма да се учудя, ако на първо място е някой китаец с дисплей от Samsung.

Цитирай

То ще е 100% някой китаец....Както всяка друга тяхна класация .

Цитирай

(2020-10-16, 13:25:23)zelenilkata написа:  Аз от виваком за 1771лв го взех
Здравей! Телефонът от Виваком има ли 5G и 12 Gb RAM ли е?
Цитирай

Да 5г са във Виваком .

[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • abrashev1
Цитирай

Да samsung note 20 ultra 5G 128gb

Имам въпрос към всички ползващи този телефон .
Някои снимал ли е срещу слънцето директно?
Че нещо не се справя блестящо за тези параметри
Има някаква точка дето се появява и супер много ме дразни .С s9+ смея да твърдя че прави по добри снимки срещу слънцето 100% .Не знам дали има някакво фолио от завода щото не се вижда .Но снимките не са кой знае какви в такива условия .Пробвайте и кажете как е при вас

(2020-10-23, 05:53:04)abrashev1 написа:  Здравей! Телефонът от Виваком има ли 5G и 12 Gb RAM ли е?
Да 5G e 128gb и 12 рам

(2020-10-23, 05:53:04)abrashev1 написа:  Здравей! Телефонът от Виваком има ли 5G и 12 Gb RAM ли е?
Да 5G e 128gb и 12 рам
[-] 1 потребител изказва благодарност на zelenilkata за това мнение:
  • abrashev1
Цитирай

Аз да споделя първите си впечатления, за първи път Самсунг телефон не ми загря изобщо, докато се инсталираха всичките ми приложения от стария телефон, плюс едновременно с това и актуализация вървеше, иначе като всеки един Нот всичко е топ, предната камера е трагична, иначе върви много гладко и както е модерно тук във форума да се казва мазно. Искам да ви питам, къде пише че е произведен телефона ви?
Цитирай

На кутията, а може и отзад на телефона да пише.

Цитирай

Аз не зададдох въпроса както трябва май, аз моя знам къде е произведен, инсталирах си Phone INFO, исках да питам на притежателите от къде им е?
Цитирай

На моя в приложението пише Корея, но според мен е Китай. Толкова некачествена изработка на корпуса и фабричното фолио не съм очаквал. За близо 2 месеца вече се наложи да отлепя тази гадост от стъклото. При 10-та беше съвсем друго. Много ярки драскотини се появиха. А винаги си ползвам телефоните с предпазен гръб (spigen) и се носи в чанта с отделно джобче само за телефона. Не съм доволен от качеството на изработката.

Изпратено от моят SM-N986B с помощта на Tapatalk

'g'SM-G955F
Цитирай

(2020-10-26, 20:39:47)vankogotinoto написа:  На моя в приложението пише Корея, но според мен е Китай. ........

Самсунг май закриха всички свои заводи в Китай. Основно произвеждат телефоните си във Виетнам и по малко бройки в Ю. Корея. Някъде бях чел, че строят голям завод в Индия.

1916 
Цитирай

A има ли опция за двойно почукване за заключване на екрана?
Цитирай

(2020-10-27, 10:39:16)vovalinder написа:  A има ли опция за двойно почукване за заключване на екрана?

Да, но ше я има тази опция в One UI 3.0, заедно с Андроид 11.
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)
VPN