Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 20 Ultra - Лични впечатления и коментари
#26

Голяма благина е тази функция с избор на микрофон и  корекция на нивото на звука. Тази екстра налична ли е в S20 серията?

.jpg n20.JPG Размер: 40.11 KB  Сваляния: 424



 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#27

(2020-08-10, 09:31:23)Victormihov написа:  Вече се предлага 5g в Европа, въпрос на време и да дойде в Бг.
Ако ще ползвате телефона си над година, само с 5G.
Защо? Ще спират 4G ли?
Big Grin

Изпратено от LM-G810 с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 1 потребител изказва благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • milss
Цитирай
#28

При предварителна покупка от Емаг, дали участва в играта за слушалки ?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#29

Samsung Galaxy Note20 Ultra има специален дисплей с адаптивна честота. За повече инфо - Тук

(2020-08-09, 21:38:35)Tuscany написа:   ...Има ли го изложен вече някъде в София?
Провери в Технополис - Цък

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Dowper, vankogotinoto
Цитирай
#30

От Samsung са взели решение да не се предлагат слушалки във своите флагмански модели в Северна Америка, защото много потребители залагат на безжични слушалки. От бранда отбелязват, че употребата на жични слушалки, дори и включените в комплекта, намалява постоянно. Samsung започва да доставя своите флагмански телефони без жични USB-C слушалки AKG за моделите от серията Galaxy Note20, но засега това ще е само в САЩ, като в Европа засега те ще продължат да са в комплектите на устройствата. За повече инфо - Тук

 
Цитирай
#31

И тука да предлагат снапдрагона няма да ми направи впечатление липсата на слушалки И най-евтиния senneheiser тапи вадят по-хубав звук от тези АКеГе-та.

Galaxy S2 > Xperia M4 aqua > Xiaomi Mi5 > Galaxy S9
Цитирай
#32

Почнали са от Самсунг да изпращат устройствата си,на закупилите през сайта им.В комплекта има все още слушалки,но нямаше допълнителни писци за стилуса.Не че са ми трябвали и да съм сменявал при предните модели,но видях,че липсват,като прегледах какво има в кутията.
Цитирай
#33

нещо, което трябва да се прочете ако възнамеряваш да си вземеш телефона

https://www.phonearena.com/news/Samsung-...r_id126608
Цитирай
#34

Galaxy Note 20 Ultra - Видео ревю

 
Цитирай
#35

Какви снимки може да ни предложи 50x Zoom на  Note 20 Ultra - Тук

 
Цитирай
#36

Ето няколко снимки от разопаковането на кутията.При мен липсват допълнителни писци за стилуса и usb  преходника към type-c в кутията на телефона.Накратко само 25w зарядно и обичайните слушалки.



[Изображение: 31361944_m.jpg]
[Изображение: 31361945_m.jpg]
[Изображение: 31361946_m.jpg]
[Изображение: 31361947_m.jpg]
[Изображение: 31361948_m.jpg]

Засега само веднъж щракнах  с 50х зуум и без зуум.Надявам се през следващите дни да направя още снимки.Може да пробвам различните опции за снимане и да видя дали ще има някаква разлика.

[Изображение: 31361985_m.jpg]
[Изображение: 31361986_m.jpg]
[-] 3 потребители изказват благодарност на beko9 за това мнение:
  • Dowper, scorceni, spensa
Цитирай
#37

Може ли да качиш снимките някъде където няма да са смачкани? Така излизат отвратителни.

1916 
Цитирай
#38

(2020-08-16, 21:21:31)milss написа:  Може ли да качиш снимките някъде където няма да са смачкани? Така излизат отвратителни.

През руски сайт за хостинг на снимки ги качих.Ако имаш друго предложение,може да споделиш.Иначе снимките от разопаковането е снимано с Ноут 8
Цитирай
#39

Размера и резолюцията на снимката показват, че е доста смачкана.


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
Цитирай
#40

Това изписва в сайта за хостинг,като цъкна върху снимката тук.

Информация об изображении
Загружено: 16.08.2020 22:00
Просмотров: 4
Размер изображения: 1868×4000 пикселей
Камера: SM-N986B
Изменение фото: 15.08.2020 9:57
Съёмка фото: 15.08.2020 9:57
Запись в память камеры: 15.08.2020 9:57
ISO: 50
Фокусное расстояние: 7.0
Диафрагма: 1.8
Выдержка: 1/862
Цитирай
#41

Странно. Даже като копирам линка ми изписва 224×480.


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
Цитирай
#42

Може би ако беше снимано в хоризонтално положение на телефона щеше да излезе по хубава снимка.
[Изображение: 31363798.jpg]
Цитирай
#43

@Vi70 , вече се вижда с висока резолюция. Пробвах с 3 браузъра през телефона и все я виждах ''смачкана" снимката. Но както и да е. Иначе на мен ми харесва.

1916 
Цитирай
#44

Колегата е избрал неподходящият линк и затова е смачкана. Аз когато качвам снимка от там, зареждам снимката и после цъкам на нея да се отвори в отделен прозорец и копирам линка от самата снимка - така май излиза 1 към 1.
И на мен ми допада, но обърнат телефона щеше да разгъне по добре снимката.
При растояние прилизително 150 метра за 50х зум от ръка, изглежда екстра кадъра.
Това трябваше да е първия ми Самсунг, а тия глупци се излигавиха да сложат бъгавия процесор и хич не ми се рискува заради батерията. Харесва ми, но работата ми е свързана с телефон, и ако не изкарва работен ден ще си го блъскам в главата.
Цитирай
#45

Колега според мен няма да имаш проблем с изкарването на деня с един заряд . На мойта Ултра цял ден свързанa с колата и часовника , 4 часа на мобилни данни и останалото време на wifi ,вечерта е на 35-40% . Но то си зависи и от човека де , някой може да стопи батерията и до обяд сигурно .
Цитирай
#46

@martoo , имам колежка с Ултра, виждам и знам че изкарва много. Тя е по цял ден във фейса и там всякаквите му глупости - вярно на 60 херца е, но изкарва по 2 дена. Да ама това е Ултра, а виждаш как повечето реват от другите 2 модела. Лично аз не съм хард юзър, но имам работно приложение което е голям хищник. Проблем с ексинос нямам, а специално с 990. С Ноута Ултра правя компромис с размера заради пластмасовата недомислица, а Утра ми идва много голям вече. Нищо де, имах мерак за преордер, но ще зачакам отзиви Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • martoo
Цитирай
#47

Не знам тази година някъв голям хейт се заформи за този 990 ексинос , но с Ултрата батерията е много добра ,никога не ми се е налагало да презаредя ,защото няма да изкарам деня . Докато с Note 10+ чат пат съм дозареждал ,и ми бил на косъм да ме остави без батерия вечерта . Най-доброто решение да е с Дракон ,но няма да ни огрее близките години , Самсунг няма да се откажат от Ексиносите .
Цитирай
#48

Е нали все пак е 5000mAh, чак пък да е толкова зле процесора, все пак се води флагмански, та нормално е да изкара.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#49

(2020-08-17, 13:17:33)martoo написа:  Не знам тази година някъв голям хейт се заформи за този 990 ексинос , но с Ултрата батерията е много добра ,никога не ми се е налагало да презаредя ,защото  няма да изкарам деня . Докато с Note 10+ чат пат съм дозареждал ,и ми бил на косъм да ме остави без батерия вечерта . Най-доброто решение да е с Дракон ,но няма да ни огрее близките години , Самсунг няма да се откажат от Ексиносите .

Догодина ще видим какво ще излезне от колаборацията на Самсунг с АМД при процесорите

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#50

Тест камера в автоматичен режим.
Тест за издръжливост.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • beko9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)