Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 20 Ultra - Лични впечатления и коментари

Датчик за близост е.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
Аксесоари

(2020-10-15, 10:45:23)vladi1 написа:  Датчик за близост е.

И при вас ли мига?
Цитирай

При всички е така, виж в раздела има и теми за това, също и хардуерни и софтуерни проблеми виж, и там трябва да има за това.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2020-10-15, 11:44:11)hazART написа:  При всички е така, виж в раздела има и теми за това, също и хардуерни и софтуерни проблеми виж, и там трябва да има за това.

Благодаря !!! 
Като цяло съм доволен от телефона .Само и единствено това забелязах по него дето писах в по горните редове .Аз мисля че е на кантар работата с s9+ предишният ми телефон поне от работата която извършвам и от двата телефон
Цитирай

Как на кантар, превъзхожда го от всякъде.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

(2020-10-15, 14:36:02)BGDropche написа:  Как на кантар, превъзхожда го от всякъде.

Не мисля че е огромна разлика за тази цена .А трябваше да нямат нищо общо
Цитирай

Какво стана със тази ултра ! В ОЛХ вече се намира за около 1200 к.Толкова бързо се обезцени този "Флагман"
Цитирай

Аз по малко от 1700 не виждам, явно някой са му трябвали спешно пари е вече е купен.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Аз от виваком за 1771лв го взех
Цитирай

(2020-10-16, 12:28:34)BGDropche написа:  Аз по малко от 1700 не виждам, явно някой са му трябвали спешно пари е вече е купен.

Не! Специално разгледах и други обяви ,които са сходни ,чисто нови при преподписване към оператори ги дават,както взех миналата година S10ка _та от тук!
Цитирай

Той малкият не струва толкова, а и дори ползван големия не струва толкова.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Galaxy Note20 Ultra 5G получи висока оценка от DxOMark в тест за дисплеи.

[Изображение: d774921ac79f.png]
Източник:>>>>>>

 
Цитирай

Тези некъдърници почнаха и дисплеи да тестват ужас......
Цитирай

Няма да се учудя, ако на първо място е някой китаец с дисплей от Samsung.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

То ще е 100% някой китаец....Както всяка друга тяхна класация .
Цитирай

(2020-10-16, 13:25:23)zelenilkata написа:  Аз от виваком за 1771лв го взех
Здравей! Телефонът от Виваком има ли 5G и 12 Gb RAM ли е?
Цитирай

Да 5г са във Виваком .
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • abrashev1
Цитирай

Да samsung note 20 ultra 5G 128gb

Имам въпрос към всички ползващи този телефон .
Някои снимал ли е срещу слънцето директно?
Че нещо не се справя блестящо за тези параметри
Има някаква точка дето се появява и супер много ме дразни .С s9+ смея да твърдя че прави по добри снимки срещу слънцето 100% .Не знам дали има някакво фолио от завода щото не се вижда .Но снимките не са кой знае какви в такива условия .Пробвайте и кажете как е при вас

(2020-10-23, 05:53:04)abrashev1 написа:  Здравей! Телефонът от Виваком има ли 5G и 12 Gb RAM ли е?
Да 5G e 128gb и 12 рам

(2020-10-23, 05:53:04)abrashev1 написа:  Здравей! Телефонът от Виваком има ли 5G и 12 Gb RAM ли е?
Да 5G e 128gb и 12 рам
[-] 1 потребител изказва благодарност на zelenilkata за това мнение:
  • abrashev1
Цитирай

Аз да споделя първите си впечатления, за първи път Самсунг телефон не ми загря изобщо, докато се инсталираха всичките ми приложения от стария телефон, плюс едновременно с това и актуализация вървеше, иначе като всеки един Нот всичко е топ, предната камера е трагична, иначе върви много гладко и както е модерно тук във форума да се казва мазно. Искам да ви питам, къде пише че е произведен телефона ви?
Цитирай

На кутията, а може и отзад на телефона да пише.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Аз не зададдох въпроса както трябва май, аз моя знам къде е произведен, инсталирах си Phone INFO, исках да питам на притежателите от къде им е?
Цитирай

На моя в приложението пише Корея, но според мен е Китай. Толкова некачествена изработка на корпуса и фабричното фолио не съм очаквал. За близо 2 месеца вече се наложи да отлепя тази гадост от стъклото. При 10-та беше съвсем друго. Много ярки драскотини се появиха. А винаги си ползвам телефоните с предпазен гръб (spigen) и се носи в чанта с отделно джобче само за телефона. Не съм доволен от качеството на изработката.

Изпратено от моят SM-N986B с помощта на Tapatalk

'g'SM-G955F
Цитирай

(2020-10-26, 20:39:47)vankogotinoto написа:  На моя в приложението пише Корея, но според мен е Китай. ........

Самсунг май закриха всички свои заводи в Китай. Основно произвеждат телефоните си във Виетнам и по малко бройки в Ю. Корея. Някъде бях чел, че строят голям завод в Индия.

1916 
Цитирай

A има ли опция за двойно почукване за заключване на екрана?
Цитирай

(2020-10-27, 10:39:16)vovalinder написа:  A има ли опция за двойно почукване за заключване на екрана?

Да, но ше я има тази опция в One UI 3.0, заедно с Андроид 11.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)