Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 20 Ultra - Лични впечатления и коментари

(2020-10-27, 10:39:16)vovalinder написа:  A има ли опция за двойно почукване за заключване на екрана?

Да,има го.Сега съм с бета версия на андроид 11 и си бачка.Удобно е.
Цитирай
Аксесоари

Колеги, мрежовия режим на какво сте настроили, на 5G или на LTE?

Изпратено от моят SM-N986B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

За какво ти е 5G като няма, само да хаби батерия ли.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Беше зададен фабрично, интересно ми стана.

Изпратено от моят SM-N986B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

https://mobilebulgaria.com/news/samsung-...-prodazhbi Не се продават много добре, особено малкият.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

И статистиката по продажби на този или друг модел какво общо има с темата за лични впечатления?

 
Цитирай

Питай този, от който изкопира заглавията на темите си.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Аз като го търсих си го намерих без проблем.
Цитирай

(2020-10-27, 18:41:57)beko9 написа:  Да,има го.Сега съм с бета версия на андроид 11 и си бачка.Удобно е.

И как се активира!?

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай

(2020-11-04, 21:24:04)emilkolev85 написа:  И как се активира!?

То си е активирано.Просто цъкаш 2 пъти на празно място по дисплея и за заключва.

(2020-11-03, 13:56:53)hazART написа:  https://mobilebulgaria.com/news/samsung-...-prodazhbi Не се продават много добре, особено малкият.

При ноут серията е 70% от очакванията,но при S  серията статистиката е 50% от очкаваните продажби. Общо взето 20 серии на двата флагмана са разочароващи нещо...
Цитирай

Според теста на DxOMark не си заслужава да се взима Galaxy Note20 Ultra само заради камерата му. Резултатите са идентични с Galaxy Note20.

https://www.dxomark.com/samsung-galaxy-n...ra-review/

 
Цитирай

(2020-11-25, 10:30:27)NoMaD написа:  Според теста на DxOMark не си заслужава да се взима Galaxy Note20 Ultra само заради камерата му. Резултатите са идентични с Galaxy Note20.

https://www.dxomark.com/samsung-galaxy-n...ra-review/

По-грандиозна глупост от DxOMark не бях чел. Имам S20+ с идентични сензори на Note 20, имам и Note 20 U. Ами НЕ СА идентични резултатите. Нито сензорите са идентични, нито оптиката е идентична. Да, на светло с основните камери без приближение няма разлика, но дотам с така наречената им ИДЕНТИЧНОСТ Smile Smile Smile
Цитирай

Няма нормален, който да се влияе от тия.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Velev636
Цитирай

(2020-11-25, 10:58:23)dardanov написа:  По-грандиозна глупост от DxOMark не бях чел. Имам S20+ с идентични сензори на Note 20, имам и Note 20 U. Ами НЕ СА идентични резултатите. Нито сензорите са идентични, нито оптиката е идентична. Да, на светло с основните камери без приближение няма разлика, но дотам с така наречената им ИДЕНТИЧНОСТ Smile Smile Smile
Ти прочете и сравни ли резултите от тестовете им? Когато цифрите говорят и боговете мълчат, защото тук става въпрос за проста математика, а не за визуални възприятия на потребителите. Да, камерите в тези смартфони са различни, но като крайният резултат те показаха едно и също. DxOMark оценява galaxy Note20 камера в 120 точки: 123 за качество на снимките и 105 точки за качество на видеото, докато Galaxy Note 20 Ultra 5G получи 122 и 106 точки съответно.

 
Цитирай

Боговете мълчали..... Тези некъдърници никой не ги зачита вече .
[-] 2 потребители изказват благодарност на martoo за това мнение:
  • milss, Velev636
Цитирай

(2020-11-25, 11:59:33)NoMaD написа:  Ти прочете и сравни ли резултите от тестовете им? Когато цифрите говорят и боговете мълчат, защото тук става въпрос за проста математика, а не за визуални възприятия на потребителите.  Да, камерите в тези смартфони са различни, но като крайният резултат те показаха едно и също. DxOMark оценява galaxy Note20 камера в 120 точки: 123 за качество на снимките и 105 точки за качество на видеото, докато Galaxy Note 20 Ultra 5G получи 122 и 106 точки съответно.
Не пиша за нещо, което не съм прочел. Това си е тяхно мнение, аз изказвам моето си ....
Цитирай

Камерата на 20U е гола вода. Дано пуснат някаква кръпка, за флагман е подигравка. Нямам против и 3000 лв да направят N21, ама да е билднат като хората и ергономичен. 2 камери са напълно достатъчни, и без плотове с котлони на гърба. Да върнат сензора за пръст отзад или да го пъхнат в бутона за захранване, и да си върнат писалката където беше.

Тествах широката камера на нощен режим, ТРАГЕДИЯ, неизползваема е.

Galaxy Note 9 / Note 20 Ultra / Galaxy S23 Ultra
Цитирай

(2021-01-03, 20:30:24)sminkov написа:  Камерата на 20U е гола вода. Дано пуснат някаква кръпка, за флагман е подигравка. Нямам против и 3000 лв да направят N21, ама да е билднат като хората и ергономичен. 2 камери са напълно достатъчни, и без плотове с котлони на гърба. Да върнат сензора за пръст отзад или да го пъхнат в бутона за захранване, и да си върнат писалката където беше.

Тествах широката камера на нощен режим, ТРАГЕДИЯ, неизползваема е.

Забелязвам, че нещо не му се радваш на телефона, ако е така, просто го разкарай и не се мъчи. 

Аз само ще кажа, че изобщо няма база за сравнение с Note 9, технологиите се развиват; не ти харесва къде е писалката - стига де... това не може да е довод, защото е субективно, на един му харесва, на друг - не, същото е и за пръстовия отпечатък. Това, че ти си свикнал по един начин, не значи, че е лошо, ако е по-различно.
Не съм особен експерт във фотографията, но не мисля, че в автоматичния нощен режим телефон може да изкара сносна снимка с широката камера. 
На мен лично страшно много ми харесва как снима телефонът с хардуера, който има.
Цитирай

Писалката е на тъпо място, не може да не се признае.
За нощният режим, повечето хора снимат със статив, за да стане добра снимка или поне тези, които показват снимки в youtube.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • sminkov
Цитирай

Колеги, със спукано задно стъкло може ли да се снима във вода, басейн?

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)