Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy Note 20/Note 20 Ultra

(2022-01-07, 20:51:20)Sev написа:  Проблемът е повсеместен
Т.е. скоро ще го оправят

https://www.sammyfans.com/2022/01/07/sam...ne-ui-4-0/

По-скоро ще трябва да се спами на самсунг съпорта. Във форума "експерта" му обяснява, че трябвало да има повече памет и да чисти кеша и рам-а. Тоест, "проблема е във вас, а не в нашия ъпдейт".

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

Цитирай
Аксесоари

Това им е работата , няма да признаят
Повтарят заучени фрази
Но информират който трябва
Цитирай

Надявам се. Писах им по рано и добавих, че ресет не оправя нещата Big Grin Защото много обичат да си измиват ръцете с подобни обяснения.

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

Цитирай

Security-то взе че дойде.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на AOne за това мнение:
  • bbaev, mathur
Цитирай

За съжаление няма никакво подобрение при мен. Но пък открих, че ако използвам Twitter Lite почти няма лаг. Другото приложение трудно се ползва. Живота на батерията също е потресаващо зле на мобилни данни.

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

Цитирай

За триене!

Samsung Galaxy Note 4 - Black
Samsung Galaxy S7 Edge - Black Onyx
Samsung Galaxy Note 9 - MidnightBlack
Samsung Galaxy Note 20 Ultra - Mystic Black
Samsung Galaxy S23 Ultra 512gb - Green
Цитирай

Аз снощи направих двете актуализации една след друга. Голямата за андроид 12 и пача, който пуснаха след него. И първото ми усещане е, че гугъл имат все повече достъп до устройствата ни. Дали е възможно връщане към 11 с Odin?

Изпратено от моят SM-N986B с помощта на Tapatalk

'g'SM-G955F
Цитирай

(2022-01-15, 14:49:06)vankogotinoto написа:  ...... И първото ми усещане е, че гугъл имат все повече достъп до устройствата ни. .....

И какво точно, ти дава това усещане?
не се базикам

Galaxy S22 Ultra
Galaxy Watch4 Classic, 46 мм

Цитирай

(2022-01-15, 14:49:06)vankogotinoto написа:  Аз снощи направих двете актуализации една след друга. Голямата за андроид 12 и пача, който пуснаха след него. И първото ми усещане е, че гугъл имат все повече достъп до устройствата ни. Дали е възможно връщане към 11 с Odin?

Изпратено от моят SM-N986B с помощта на Tapatalk

Тук вече имаш възможността да блокираш достъпа до микрофона и камерата от всички приложения. Да, можеш да се върнеш на One UI 3.1 с Android 11. Но ако толкова не харесваш Google, по-добре смени цялата ОС.

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

Цитирай

[Изображение: bwy1643445347s.jpg]
[-] 2 потребители изказват благодарност на stamo1911 за това мнение:
  • AOne, mathur
Цитирай

Доста е големичък!

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай

За кой регион е?

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

За БГ
Цитирай

Интересно, на мен ме ми излиза.

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай

И при мен дойде на NOTE 20. 855МБ - малко по-малък е. Сега ще го видим как ще се отрази на устройствата  Cool

Heart Samsung Galaxy S23 ULTRA
Цитирай

Чак днес излезе и при мен...

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай

Не успявам да влезя в Recovery Mode. Пробвах всякакви варианти ... задържам Power и Volume +, при зареждане на логото пусках Power,  после Volume +, държах ги и двата, пусках и двата и няма влизане! Гледах клипчета, но не става. С Note 9 влизах от раз! Някой да има идея? Телефона е Note 20 Ultra.

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай

(2022-02-08, 10:19:59)trepacho написа:  Не успявам да влезя в Recovery Mode. Пробвах всякакви варианти ... задържам Power и Volume +, при зареждане на логото пусках Power,  после Volume +, държах ги и двата, пусках и двата и няма влизане! Гледах клипчета, но не става. С Note 9 влизах от раз! Някой да има идея? Телефона е Note 20 Ultra.

Има отговор и по-назад в темата, не помня от коя версия на фърмуера вече е така:
Изключваш го, забождаш му зарядното и задържаш Power + Volume up, докато се появи менюто. Мисля и със слушалките ставаше.
Цитирай

(2022-02-08, 11:18:03)bbaev написа:  Има отговор и по-назад в темата, не помня от коя версия на фърмуера вече е така:
Изключваш го, забождаш му зарядното и задържаш Power + Volume up, докато се появи менюто. Мисля и със слушалките ставаше.
  
 Четох го това но ми се стори, че беше за Download Mode, което е с Power и Volume down комбинацията. Може и да греша. Благодаря за отговора. Довечера ще пробвам!

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай

(2022-02-08, 13:00:37)trepacho написа:    
 Четох го това но ми се стори, че беше за Download Mode, което е с Power и Volume down комбинацията. Може и да греша. Благодаря за отговора. Довечера ще пробвам!

Ако е разрешен ADB:
adb reboot recovery


П.П.
What is ADB?
Какво е ADB?

Веднъж месечно "Wipe cache" разчиства добре Smile След всеку update също е препоръчително.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай

(2022-02-08, 13:44:35)Чо написа:  Ако е разрешен ADB:
adb reboot recovery

П.П.
Веднъж месечно "Wipe cache" разчиства добре Smile След всеку update също е препоръчително.
Как става това и от къде?
Цитирай

(2022-02-08, 13:44:35)Чо написа:  Ако е разрешен ADB:
adb reboot recovery

П.П.
Веднъж месечно "Wipe cache" разчиства добре Smile След всеку update също е препоръчително.

 Исках да изтрия кеша! Най накрая стана с кабел към лаптопа! Със зарядното не стана!

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай

На мен батерията ми е трагедия след ъпдейта,да не кажа голяма дума но ми пада почти 2 пъти по-бързо. Не съм променил нищо в начина на ползване. От 8 сутринта до момента(1час и 20мин.) батерията ми е паднала с 33%.
Цитирай

Хайде и мартенското секюрити дойде!


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 2 потребители изказват благодарност на bbaev за това мнение:
  • AOne, Be6i4
Цитирай

Не е мартенското. Smile Smile Smile

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
[-] 1 потребител изказва благодарност на bnn за това мнение:
  • AOne
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)