Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy Note 20/Note 20 Ultra

Майския ъпдейт е наличен вече.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на beko9 за това мнение:
  • bbaev
Цитирай
Аксесоари

Сменят версията на bootloader-а, няма връщан назад.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай

Тези, които са получили тази конкретна актуализация, която включва корекцията за сигурност от май 2021 г. на своите Galaxy S20, Galaxy S20 +, Galaxy S20 Ultra, Galaxy Note 20 или Galaxy Note 20 Ultra, ще намерят нов режим, наречен Двоен запис в приложението на камерата. Както подсказва името, този режим ви позволява да записвате видео едновременно от предната и основната задна камера, като захранването от една от двете камери се показва в малък прозорец в горната част, който може да се движи свободно.
Цитирай

(2021-05-03, 18:45:20)beko9 написа:  Тези, които са получили тази конкретна актуализация, която включва корекцията за сигурност от май 2021 г. на своите Galaxy S20, Galaxy S20 +, Galaxy S20 Ultra, Galaxy Note 20 или Galaxy Note 20 Ultra, ще намерят нов режим, наречен Двоен запис в приложението на камерата. Както подсказва името, този режим ви позволява да записвате видео едновременно от предната и основната задна камера, като захранването от една от двете камери се показва в малък прозорец в горната част, който може да се движи свободно.
Тази функция я имаше още на Galaxy S4.

Изпратено от моят SM-N986B с помощта на Tapatalk

'g'SM-G955F
Цитирай

Още няма майска при мен и нямам такава функция

ONEPLUS 3T
SAMSUNG GALAXY NOTE 8
Цитирай

(2021-05-03, 20:54:13)vankogotinoto написа:  Тази функция я имаше още на Galaxy S4.

Изпратено от моят SM-N986B с помощта на Tapatalk

Може,не съм ползвал никога S серията.
Цитирай

Вече и за БГ дойде майския ъпдейт, явно по случай 6 май Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на bbaev за това мнение:
  • mathur
Цитирай

Аз пък още нямам майски ъпдейт. И миналия месец много се забави.

Service provider software version
SAOMC_SM-N986B_OXM_ATO_RR_0004
ATO/ATO,ATO/EUX/ATO

Edit: ... и докато пиша, цъфна Big Grin Big Grin Big Grin

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай

Юнския пач дойде!


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
[-] 1 потребител изказва благодарност на bnn за това мнение:
  • bbaev
Цитирай

Юлския ъпдейт е наличен на места.Малко над 1ГБ е и почти няма инфо,освен корекцията за Андроид ауто,което е в почти всички юлски ъпдейти при другите модели.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на beko9 за това мнение:
  • mathur
Цитирай

Нещо големичко ми се вижда за да е само security....
Цитирай

Не е само секюрити, това се вижда от буквата U след ХХ
Ако е секюрити, буквата е S

https://www.sammobile.com/news/july-2021...ly-massive
Цитирай

И за BGL го пуснаха

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай

Има ли 5G Smile
Цитирай

Няма 5G

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай

5G е доста ограничена като покритие
Не очаквайте да има навсякаде , дори в София
Накъде нагоре бях писал местата на които съм се закачал

Във форума на mobilebulgaria има потребител, който твърди че след ъпдейта вече има 5G
Цитирай

(2021-07-08, 11:09:13)mavrut написа:  Няма 5G

Аз имам 5G след последния ъпдейт, обаче както колегата отгоре казва, ограничена е като покритие доста (говоря за Теленор). В Пловдив постоянно ми се закача и откача. Вече, че и аз съм с макс скорост до 150мб, дали ще съм на 5G или 4G+ разлика нямам Smile

Samsung Galaxy Note 4 - Black
Samsung Galaxy S7 Edge - Black Onyx
Samsung Galaxy Note 9 - MidnightBlack
Samsung Galaxy Note 20 Ultra - Mystic Black
Samsung Galaxy S23 Ultra 512gb - Green
Цитирай

(2021-07-09, 06:35:00)Mazev написа:  Аз имам 5G след последния ъпдейт, обаче както колегата отгоре казва, ограничена е като покритие доста (говоря за Теленор). В Пловдив постоянно ми се закача и откача. Вече, че и аз съм с макс скорост до 150мб, дали ще съм на 5G или 4G+ разлика нямам Smile
Аз днес обнових фърмуера и ето резултат от теста. Теленор - Бургас. Но не смятам да стоя постоянно на 5G.[Изображение: 9b5493b6c9bdc81957829ce19f32e428.jpg]

Изпратено от моят SM-N986B с помощта на Tapatalk

'g'SM-G955F
Цитирай

Някой с впечатления след ъпдейта? Моя стана адски лагав. Мъка. След чистене на кеш се оправи, ама май пак на моменти се опитва да се замисли при отключване. Преди ъпдейта беше със супер издръжливост на батерията и никакви главоболия.

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай

При мен няма видима разлика.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай

SOT е добре, доволен съм.

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай

Августския пач е вече наличен.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
[-] 3 потребители изказват благодарност на bnn за това мнение:
  • AOne, bbaev, mathur
Цитирай

Добър ден. Колко място заемат системниге ви файлове? При мен са 29гб това нормално ли е?
Цитирай

(2021-08-25, 15:36:44)M. Vasilev написа:  Добър ден. Колко място заемат системниге ви файлове? При мен са 29гб това нормално ли е?
Явно е нормално. [Изображение: 6583c56dd3aca1525cd821069e164fdf.jpg]

Изпратено от моят SM-N986B с помощта на Tapatalk

'g'SM-G955F
[-] 1 потребител изказва благодарност на vankogotinoto за това мнение:
  • M. Vasilev
Цитирай

Точно 29.64 GB заемат и при мен  Big Grin

Heart Samsung Galaxy S23 ULTRA
[-] 1 потребител изказва благодарност на k.cicelkov за това мнение:
  • M. Vasilev
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)