Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy Note 20/Note 20 Ultra
#1

[Изображение: ios-banner2.png]

Коментирайте тук актуализациите на Samsung Galaxy Note 20/Note 20 Ultra.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Galaxy Note20 и Note20 Ultra започват да получават своята първа актуализация в размер на 500MB, в която са включени новите пачове сигурност за месец август както и фикс на различни бъгове, подобряване на стабилността и производителността на устройствата, и добавяне на някои нови функции без никаква конкретика. За повече инфо - Тук

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • beko9
Цитирай
#3

Може би все още не е пуснат ъпдейта или се бави засега.Официално продажбите почват от 21.08,ако не се лъжа,но от Самсунг са започнали да изпращат телефоните и другите си устройства по-рано.Изненадващо вчера си получих телефона и безжичните слушалки buds live+.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#4

Колега, това в коя държава е, че си получил веднага слушалките?

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай
#5

(2020-08-15, 16:29:20)ivokomandos написа:  Колега, това в коя държава е, че си получил веднага слушалките?

В Германия,бяха в една кутия телефона и слушалките.
Цитирай
#6

За август актуализацията се появи най-накрая.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на beko9 за това мнение:
  • vankogotinoto
Цитирай
#7

Актуализация за септември


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на beko9 за това мнение:
  • vankogotinoto
Цитирай
#8

(2020-09-07, 16:37:43)beko9 написа:  Актуализация за септември

и на мен ми доде същата актулизция аз нищо несъм усетил да е станало от нея някой ако е усетил да кже
Цитирай
#9

В крайна сметка кога ще дойде другия update кадето да оправят малко тия камери тип фурна да снимат наистина както трябва
Чесно казано малко ме разочарова този телефон очаквах за тези пари да е нещо повече от P20 Pro но не е така
Цитирай
#10

Току що - получих ъпдейта за Октомври. Пише, че има оптимизация за камерите, но имам телефона от няколко дни и не съм снимал нищо, за да дам впечатления след ъпдейта... Нека колегите, които го имат от повече време да кажат.

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
#11

Интересното. че секюрити пач е септемврийски, може да очакваме още 1 ъпдейт този месец.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай
#12

Преди малко и аз актуализирах и секюрито е септемврийско.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#13

Секюрити октомври


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#14

Това май е германски телефон?

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай
#15

(2020-10-08, 18:03:20)bnn написа:  Това май е германски телефон?

Да,в немско съм
Цитирай
#16

Пуснаха го и за BGL.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
[-] 1 потребител изказва благодарност на bnn за това мнение:
  • vankogotinoto
Цитирай
#17

Sleepy Още една актуализация.В рамките на 6 дена,това е третата Visslar Sleepy Rolleyes


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#18

(2020-10-11, 19:37:18)beko9 написа:  Sleepy Още една актуализация.В рамките на 6 дена,това е третата Visslar Sleepy Rolleyes
Тази поне е конкретно за батерията. Остава да видим дали е само текст или наистина ще има промяна.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

HTC Desire HD -> Nexus 4 -> Galaxy S6 -> Galaxy S9+ - > Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#19

Тази последната я няма още, но още от предпоследната ми се увеличи значително SoT
Цитирай
#20

Сега се включих в програмата за бета тестер за андроид 11 и след проверка за актуализация,получих я веднага.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#21

Кажи ни как е и има ли нещо по различно и как се представя камерата и самият телефон
Цитирай
#22

Ще видя следващите ден два как е представянето.Сега тече инстал-а и е към края си.

Няколко скрийшота от новия облик на Андроид 11

[Изображение: 32026928_m.jpg] [Изображение: 32026929_m.jpg] [Изображение: 32026930_m.jpg] [Изображение: 32026931_m.jpg]


Прикачени файлове Миниатюри
                   
[-] 2 потребители изказват благодарност на beko9 за това мнение:
  • vankogotinoto, vovalinder
Цитирай
#23

Нова актуализация се появи при мен тази сутрин.
[Изображение: d61aabfff04c6839225414b5a3d8b9ba.jpg]

Galaxy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • vankogotinoto
Цитирай
#24

И при мен.


Прикачени файлове Миниатюри
   

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
#25

А кога ще дойде чистата 11
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)