Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Samsung Galaxy Note 20/Note 20 Ultra
#1

[Изображение: images.png]

Коментирайте тук батерията на Samsung Galaxy Note 20/Note 20 Ultra.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

Батерията на Samsung Galaxy Note20 може да бъде сменена, макар и не толкова лесно.

 
Цитирай
#3

При мен в началото,може би преди да дойде ъпдейтва,падаше в стендбай режим бързичко.За 6-7 часа падаше с около 16-19%,но след първия ъпдейт,за същото време е вече около 3-4%.Но забелязвам,че във фонов режим най-много седи и точи батерия "услуга за гугъл плей" процеса.
Цитирай
#4

Опитай с изчистване кеша на приложението.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • beko9
Цитирай
#5

(2020-08-23, 11:32:15)NoMaD написа:  Опитай с изчистване кеша на приложението.

Уж търсих за да направя това,но не можах да го намеря къде е.Иначе съм спрял доста разрешения за приложението и други.Ще потърся пак.

Пп: Намерих и изчистих кеша на приложението.
Цитирай
#6

Дай те някакви идей как можем да и удължим живота
Цитирай
#7

    Аз съм , сравнително доволен от батерията.  Изкарва целият ден от 7 сутринта до 6,7 вечерта  докато се прибера съм на 20тина процентя .При лош обхват на 1 или 2 черти и на 3G и на 120 херца екран  резултатите са приемливи

  iPhone 13 pro 256GB , Samsung Note 20 Ultra ,Samsung Note 10 +, Samsung S10+,Samsung S9 + ,Samsung Note 5,Samsung Galaxy note 2 ,Note 3, Note 4/Samsung Galaxy S2, S4, S5, S6/ Samsung Galaxy A3 2016/ Samsung Galaxy J5 2015, 2106/Htc desire X , One X,  One M7 ,Desire 816/ Sony Xperia Tipo , Z, Z1/ Zte Blade 2/ Lg G2 , G3, G3s Leon/.



Цитирай
#8

Как ги постигаш тези 5часа незнам моя ме кара едвам 2 часа екран за целия ден и ако не го пипам батерията от стоене и от самосебеси може да ми изяде до 20% ей така без да го пипам и със note 8 е същото
Цитирай
#9

Ми , пуснал съм си адаптивното пестене на енергия . И приложенията, който не ползвам съм ги направил в спящ режим . Отиди на батерия , управление на енергията, и от там си ги направи. И след ден , два смятам че ще има разлика .

  iPhone 13 pro 256GB , Samsung Note 20 Ultra ,Samsung Note 10 +, Samsung S10+,Samsung S9 + ,Samsung Note 5,Samsung Galaxy note 2 ,Note 3, Note 4/Samsung Galaxy S2, S4, S5, S6/ Samsung Galaxy A3 2016/ Samsung Galaxy J5 2015, 2106/Htc desire X , One X,  One M7 ,Desire 816/ Sony Xperia Tipo , Z, Z1/ Zte Blade 2/ Lg G2 , G3, G3s Leon/.



Цитирай
#10

Здравейте, кой е най-здравословния режим за ежедневно зареждане на батерията? 1. Нормален, бърз или супербърз? 2. Пак с цел опазване капацитета на батерията по-дълго при колко процента е най-добре да се включва в зарядното? Прочетох тук-там и попаднах на доста противоречиви мнения ...

Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB
Цитирай
#11

Зареждай си го със зарядното от кутията, то е нормално, нито е много бързо, нито е много бавно, все пак е модерен телефон с голяма батерия, да го зареждаш с бавно зарядно и да го чакаш, не върви.
Зареждай го с бавно зарядно през нощта, иначе няма смисъл да робуваш на телефона.
Разбира се, ще ти кажат от 20 до 80 и такива, но това е маниащина, спазвай го ако ще го ползваш над 5 години.
Дори и вечерта да го зареждаш с бързото, пак нищо няма да му стане.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#12

(2021-01-26, 22:08:12)duron написа:  Здравейте, кой е най-здравословния режим за ежедневно зареждане на батерията? 1. Нормален, бърз или супербърз? 2. Пак с цел опазване капацитета на батерията по-дълго при колко процента е най-добре да се включва в зарядното? Прочетох тук-там и попаднах на доста противоречиви мнения ...
Бих препоръчал "бавното" зареждане за най-здравословния начин на батерията, но в случая ще свърши работа и нормален. За по-дълъг живот на батерията препоръчвам заряд 20-80%. За повече инфо по въпроса и други мнения може да погледнеш и в тази тема: Правилно ли зареждаме батерията на смартфона си?

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • sminkov
Цитирай
#13

(2021-01-26, 22:08:12)duron написа:  Здравейте, кой е най-здравословния режим за ежедневно зареждане на батерията? 1. Нормален, бърз или супербърз? 2. Пак с цел опазване капацитета на батерията по-дълго при колко процента е най-добре да се включва в зарядното? Прочетох тук-там и попаднах на доста противоречиви мнения ...


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy Note 9 / Note 20 Ultra / Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#14

Здравейте! Днес ще ми доставят Samsung Galaxy Note 20 Ultra. Бихте ли ме посъветвали как да направя първоначалното зареждане на телефона, а и следващите? Трябва ли да го стартирам или както е изключен, да го пусна да се зарежда?
Цитирай
#15

Нормално зареждане, докато покаже пълен капацитет батерията.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Santino_BG
Цитирай
#16

слагаш зарядното и зареждаш. Едно време бяха тия глупости със зареждане при изключен телефон и тн. Зареждай как ти е удобно....сега няма пък да му слугуваш на тоя телефон
[-] 1 потребител изказва благодарност на henshiro за това мнение:
  • Santino_BG
Цитирай
#17

Току що го включих да се зарежда, показа заряд от 43 процента. Чакам до 100 и го включвам да разбера какво съм си взел
Цитирай
#18

зарядното с което идва телефона е чудесно и зарежда доста бързо. Ползвай го него и няма да имаш проблем. Аз дори мисля да купя още едно таково
Цитирай
#19

(2021-01-30, 14:10:00)Santino_BG написа:  Току що го включих да се зарежда, показа заряд от 43 процента. Чакам до 100 и го включвам да разбера какво съм си взел
Но за конкретни изводи как ще ти държи, ще трябва да изчакаш поне да минат 3-4 цикъла заряд-разряд все пак.

 
Цитирай
#20

(2021-01-30, 14:10:00)Santino_BG написа:  Току що го включих да се зарежда, показа заряд от 43 процента. Чакам до 100 и го включвам да разбера какво съм си взел

Айрес честито и очакваме впечатленията ти от него!
Цитирай
#21

Здравейте, излезе ми днес грешка на батерията и ми затваря някои приложения автоматично. Телефона е Samsung Note 20 Ultra. Прилагам и снимка на иконата.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#22

Актуализирай си WedView в Google Play.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#23

(2021-03-23, 19:05:10)hazART написа:  Актуализирай си WedView в Google Play.

Благодаря, последно е актуализиран в Понеделник (22.03). Проблема е разрешен!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)