Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy Note 20/Note 20 Ultra
#26

(2020-10-11, 09:51:51)bojidar_n написа:  Благодаря ти. Ще споделя как са, когато дойдат, макар че още в магазина ми хареса звукът. Колкото до цялата процедура....наистина е без коментар. А относно цвета им, пращат спрямо това какъв цвят телефон си взел Wink

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Моите си ги получих заедно с телефона,имаше опция за избор на цвят(в немския официален сайт на Самсунг).Мен лично ми харесват.Ползвам съм ги няколко пъти и за разговори и ми се струват доста добри( и само едната слушалка и двете заедно).Първоначално се чудех как се слагат,така ги въртях инак ги въртях и накрая разбрах как става процедурата  Bu Visslar Lol Lol
Цитирай
Аксесоари
#27

(2020-10-11, 11:59:11)marioswat написа:  Здравейте,и аз получих имейл че съм спечелил.Да ви питам,данните си ги пращам,на този имейл който му пратиха ли.Телефон за контакт виждам че не пише да искат,трябва ли да го напиша или те го имат
Здравей, колега. Директно даваш да им отговориш на писмото и данните ги пращаш, както са по точки (1,2,3,4). Телефонният ти номер го имат още формата, която си попълнил, за да заявиш участие за слушалките. Само ако искаш даваш адрес на Спиди (аз така направих, за д не се ангажирам да съм си в нас) и това е. Честито и на теб Smile [Изображение: 7a2c1a5ba38135538efed42b5e045d6d.jpg]

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

HTC Desire HD -> Nexus 4 -> Galaxy S6 -> Galaxy S9+ - > Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#28

Благодаря за отговора.Изпратих им данните ми,но после видях че съм сбъркал една буква в малкото ми име и им пратих втори имейл.Дано не е проблем
Цитирай
#29

(2020-10-07, 19:53:13)NoMaD написа:  Фирмения калъф S-View Flip за Galaxy Note20 Ultra предизвиквал дефект във вид на прегаряне на част от дисплея на устройството.
[Изображение: bb82afb7cd27.jpg]
[Изображение: 5029d13239ae.jpg]
Източник: >>>>>>

Това сигурно ли е?
Цитирай
#30

Здравейте,на някой пратиха ли му вече слушалките
Цитирай
#31

(2020-10-16, 16:14:20)marioswat написа:  Здравейте,на някой пратиха ли му вече слушалките
Днес получих съобщение от Спиди и ги взех. [Изображение: 1b0668dbe9956c20f9de28429af8019a.jpg]

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

HTC Desire HD -> Nexus 4 -> Galaxy S6 -> Galaxy S9+ - > Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#32

Честито?
Цитирай
#33

Честито . Как е звука Smile .
Цитирай
#34

Благодаря ви. Цял ден съм по задачи и още не съм ги тествал подобаващо. Довечера ще ги тествам и споделя.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

(2020-10-17, 15:45:55)martoo написа:  Честито . Как е звука Smile .
Значи спокойно мога да кажа, че са много удобни (след като свикнеш как се слагат и решиш кои тапи по-добре ти пасват. Тези, с които идват или допълнителните в кутията), въобще не се усещат и звукът ме изненада изключително приятно. Безжичните ми са bose sound sport, а тези с кабел B&O H6 съответно те са ми базата за сравнение(по мое мнение слушалките, които са към телефона са ужасни и няма да ги ползвам за база) Няма изкривявания на звука, през приложението има достатъчно настройки за всеки вкус, говорът се чува изключително ясно, а песните във flac формат през poweramp са направо без коментар. Кутията и слушалките са много добре направени и няма усещане за нещо евтино. Свързването става веднага щом ги отвориш. За батерията все още не мога да кажа нищо. И сега шумоподтискащата функция. Има я, но тъй като слушалките не влизат в ухото прекалено стегнато, няма го този така наречен "seal", външните звуци все така си се чуват, но по-слабо. Към края на месеца ще летя и ще кажа как е в самолет, но не вярвам и там много да се получи. Хубаво е, че я има тази функция, но при този тип форма на слушалките няма как да се възползват на 100% от шумоподтискането.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

HTC Desire HD -> Nexus 4 -> Galaxy S6 -> Galaxy S9+ - > Note 20 Ultra 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на bojidar_n за това мнение:
  • NaniG
Цитирай
#35

Моите ги чакам утре
Цитирай
#36

Здравейте,днес ми изпратиха слушалките но са бронзови а телефона ми е черен.Свързах се със Самсунг и от там ми казаха че само бронзови са.Информирам тези които ги чакат,да знаят какви ще получат.
Цитирай
#37

Моите дойдоха розови, а телефонът ми е черен. Изкараха над 4 часа да слушам музика със заряда, с който дойдоха. Качеството на звука е много добро
Цитирай
#38

Да,това казвам,черни няма да получи никой
Цитирай
#39

Поне са модерния нов цвят Wink .
Цитирай
#40

И не са розови,а мистичен бронз  Big Grin Big Grin Cool Visslar
Цитирай
#41

Здравейте, някой да е попадал на цветен протектор за камерата?

Изпратено от моят SM-N986B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#42

(2020-11-04, 23:16:43)vovalinder написа:  Здравейте, някой да е попадал на цветен протектор за камерата?

Изпратено от моят SM-N986B с помощта на Tapatalk

Aliexpres,Wish,Joom съм срещал.
Цитирай
#43

Здравейте, търся скин тип фолио за гърба на телефона който се лепи, знам за магазините извън страната, но предпочитам да е в България, ако има изобщо. Благодаря.
Цитирай
#44

Здравейте,вече си поръчвам 2-3 вида стъкла и абсолютно всички имат изрязано кръгче за пръстовия отпечатък и остава въздух точно там и става грозна и дразнеща работата.Има ли стъклен протектор който да го няма това кръгче и да си работи пръстовия отпечатък.Ще ви бъда благодарен за някой линк от алиекспрес или от където и да било. Мерси предварително! Note 20 Ultra
Цитирай
#45

https://www.ultra.bg/protektori-za-samsu...e_20_ultra Ето тук.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#46

https://www.ebay.de/itm/184411129306
Не съм го сложил още
Цитирай
#47

Това с протекторите е малко неприятен момент. В техномаркет ми махнаха стария (фабричния) защото исках да си взема стъкло на PanzerGlass ли нещо таково.... 60 кинта беше. Та слага ми мацката то пръстовия не работеше, слага нов и на него... махнаха ми го и сега съм без.. доста тъпо. Да не говорим, че това да имаш някакво "кръгче" дразни супер много. Хората ти направили дисплей слънце и то с тва кръгче сега като насрано.
Та това поколение мисля да си го изкрам без протектор... кофти ама... тва е положението. В самсунг THE MALL искат 30 лева за същото фолио като това фабричното, слагало се с машина. Ама вика не можем да гарантираме, че няма да има прах .. викам няма да стане и си тръгнах.
Ако някой попадне на читаво стъкло, което е case friendly и може да се ползва тъч-а да драсне два реда.

Иначе по темата за аксесоари...
Имам оригиналният кожен калъф - добре е ама може и още Smile за грип е супер и си се усеща кожата ама до там. Изпуснеш ли го кял файда.. а такива неща стават.

В момента съм с https://www.caseduck.com/images/editor/85225.jpg и съм доволен. Черно с кожа е доста яко. Грубо е, но на мен ми е ок и вече успя да си оправдае цената Big Grin

Онзи ден дойдоха galaxy buds pro... стават... не са ми удобни колкото airpods и всеки момент си мисля, че някоя ще падне, но за сега се справям. Като ги ползвам още малко ще дам по-отойностен коментар.

Bonus - от преордера на слушалките получих безжично зарядно...честно казано доста безсмислен аксесоари подари факта, че първо зарежда бавно въпреки, че е fast wireless и второ, че не идва със зарядно... WTF... сиреч трябва да си купиш зарядно над 15W.. в случая купих още едно като това с телефона а именно 25W. Дори слушалките зарежда бавничко.. за подарък е ОК ама иначе... не се занимавайте

пийс
Цитирай
#48

(2021-02-04, 09:37:07)henshiro написа:  Това с протекторите е малко неприятен момент. В техномаркет ми махнаха стария (фабричния) защото исках да си взема стъкло на PanzerGlass ли нещо таково.... 60 кинта беше. Та слага ми мацката то пръстовия не работеше, слага нов и на него... махнаха ми го и сега съм без.. доста тъпо. Да не говорим, че това да имаш някакво "кръгче" дразни супер много. Хората ти направили дисплей слънце и то с тва кръгче сега като насрано.
Та това поколение мисля да си го изкрам без протектор... кофти ама... тва е положението. В самсунг THE MALL искат 30 лева за същото фолио като това фабричното, слагало се с машина. Ама вика не можем да гарантираме, че няма да има прах .. викам няма да стане и си тръгнах.
Ако някой попадне на читаво стъкло, което е case friendly и може да се ползва тъч-а да драсне два реда.

Някой попадал ли е в крайна сметка на това, дето търси и колегата? Днес жена ми щастлива отишла да си слага на новия телефон стъкло без да ме пита и изненадата същата - едно грозно кръгло в средата долу и отпечатъка не работи. Big Grin
Цитирай
#49

Това, което съм го постнал малко по нагоре, няма кръгче.
[-] 1 потребител изказва благодарност на slavckc за това мнение:
  • Eastern
Цитирай
#50

ползвам без... ай сега ще му треперя и на телефона... фък дъ систем
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)