Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 20/Note 20 Ultra - Софтуерни проблеми и въпроси
#1

Всичко свързано със софтуерни проблеми на Galaxy Note 20/Note 20 Ultra

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu, vankogotinoto
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте,да питам по време на разговор екрана гасне,но как да стане и да се заключва.
Цитирай
#3

По време на разговор апарата се заключава... Може ли да се настрои да не се заключва, за да не се налага да го отключвам, за да прекратя разговора?
Цитирай
#4

Да не правя нова тема. Нещо непонятно за мен във файловия мениджър папката Андроид  Data e празна. Няма никакви файлове. Дал съм да показва скритите файлове, има всички разрешения. Пробвах с мениджъра на Xiaomi и Google.Същата работа. Дръпнах друг и там всичко се вижда. Нямам представа на какво се дължи това.
Цитирай
#5

На андроид 11 е така.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на gogon за това мнение:
  • dinko
Цитирай
#6

Здравейте, имам следното питане- при рестарт на телефона се появява екран, който ме подканва да  въведа телефонен номер за да получа най-новите функции за чат. Все го прескачам защото не ми е ясно за какъв чат става въпрос-през WIFI или оператор и с какво приложение, и също така кой номер да въведа- моя ли или на човек с който искам да използвам тия функции.  Моля за малко информация по въпроса. Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB
Цитирай
#7

Вероятно е за активиране на RCS.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)