Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на Samsung Galaxy Note 20/Note 20 Ultra

(2022-11-17, 15:11:09)Чо написа:  При True Phone го има, трябва да включите от Настройки > Циферблат > Допълнителен език на T9 > Русский

Благодаря, този път се получи! Storstark
Цитирай
Аксесоари

Ъпдейтче


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на AOne за това мнение:
  • bbaev
Цитирай

Здравейте,след актуализацията когато пиша със с-пен бележка не издава звук, а като пиша в календара или на екранна снимка има звук и  всичко е ок.Връщах заводски няма резултат.
Цитирай

(2022-12-02, 18:43:48)i770514 написа:  Здравейте,след актуализацията когато пиша със с-пен бележка не издава звук, а като пиша в календара или на екранна снимка има звук и  всичко е ок.Връщах заводски няма резултат.
Странно, при мен си е ОК, има звук. Предполагам ти е включен звука от настройките на S-pen, щом имаш звук на другите места. Наистина странно.
Цитирай

Да включен е звука за изваждане и писане,по спомен така го бяха формулирали в менюто.
Цитирай

Имам един проблем искам да попитам дали някой се е сблъскал с подобно нещо. Както си работеше и изгасна екрана всичко си работи звъни, вибрира като плъзна се чува как се отключва. Задържах бутона за намаляване на звука и палър бутона телефона се рестартира принудително и пак не иска да свети екрана. Иначе по принцип друго всичко си работи. Някакви съвети какво може да се направи. Благодаря предварително .

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

(2023-02-17, 12:02:17)kali_74 написа:  Имам един проблем искам да попитам дали някой се е сблъскал с подобно нещо. Както си работеше и изгасна екрана всичко си работи звъни, вибрира като плъзна се чува как се отключва. Задържах бутона за намаляване на звука и палър бутона телефона се рестартира принудително и пак не иска да свети екрана. Иначе по принцип друго всичко си работи. Някакви съвети какво може да се направи. Благодаря предварително .

Така ми се случи с едно Галакси 4. Всичко му работеше дори отговарях на обажданията. Смениха екрана, бил изгорял. Слава богу, беше гаранционен.

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
[-] 1 потребител изказва благодарност на scorceni за това мнение:
  • kali_74
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)